Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 188 odpovědí. Do diskuze (29 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 189)
  • Autor
    Příspěvky
  • #313760
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Velké GT ulovené ze břehu domorodcem, dalekými hody na reef. Nástraha stickbait 18cm 120g.

     

    #313836
    radek
    Účastník
    (679 odpovědí)

    Pochopím když místní rybáři na malé bárce uloví společně plachetníka co nakrmí na týden celou vesnici. Ale když přijede Evropan si to jen tak ulovit na nářadí kdy ta ryba nemá šanci tak jak to za chvíli bude ve vodě vypadat? Nemohl bych si tam přijet a odlomit pár kousků korálů abych si z nich doma udělal lustr a držák na tužky? Dyď jsou to živočiši, oni se namnoží…

     

    Po pravdě řečeno, tento názor nezatracuji, ale měl jsem sen si takovou rybu chytit a díky bohu se tak stalo, na Maaledivách je plachetníků dost, když jsem viděl, jaké hromady vozí místní rybáři do rezortů ke spotřebě.

    A ta rybka, co jsem chytil byla samozřejmě na talíři ještě ten večer, kdy pro celý rezort ji udělali jako zlatý hřeb večera.

    A tvůj poznatek o korálech plně respektuji, je to prasárna, ale já to rozhodně nedělám.A to nářadí bylo jejich, ne moje.

    #313891
    Lukass
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Zdravím kolik je cena za ty 4 osoby a co je vše v ceně?

    #313895
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    8dní rybolovu na safari lodi allinclusive, bez alkoholu stojí 40tis/osoba bez letenky.

    #313899
    Lukass
    Účastník
    (4 odpovědí)

    A jestli se můžu ještě zeptat kam přesně se lítá a jak z letiště k tě lodi a vybavení? Dá se půjčit ?

    #314143
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    A jestli se můžu ještě zeptat kam přesně se lítá a jak z letiště k tě lodi a vybavení? Dá se půjčit ?

    Většinou se letí Praha – Dubai – Male. Vybavení ti půjčím včetně nástrah. Vše máme připraveno. Sbalíš si 5x kraťasy a 5x tričko a letíš. O ostatní se postáme my.

    #314145
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Krásný žlutoploutvák, na přívlačový prut slušný rachot!

     

    #314167
    radek
    Účastník
    (679 odpovědí)

    A jestli se můžu ještě zeptat kam přesně se lítá a jak z letiště k tě lodi a vybavení? Dá se půjčit ?

    Na Maledivách vylezeš z letadla, uděláš si imigrační kartičku , projdeš východem ven a cca po 150 m spadneš do moře, nebo Tě Michal vyzvedne a posadí rovnou na loď.Tak to na Maledivách funguje

    #314181
    Lukass
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Dost o tom přemýšlíme byl jsem už 10krat v norsku tak bych zkusil i teplo. Ještě se zeptat na termíny to jsou už určené? Nebo si můžeme vybrat sami nebo jak to tam chodí?

    #314182
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Rezervuje se to rok dopředu cca březen – duben, takže termíny už jsou rozebrané. Jedinný volný termín na 2020, kde bych upíchl jednoho člověka je 17.2.-24.2.2020. Cena 40tis + letenka.

    #314184
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Včerejší velmi zajímvý úlovek chobotnice nebo kalamára?

     

    #314186
    snori
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Ta je parádní! Podle napojení vaku spíš kalamára ale kdo ví u hlavonožců…

    EDIT: podle “ploutve” možná Mesonychoteuthis hamiltoni

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem snori.
    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem snori.
    #314257
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Včerejsší popping – jiggin

     

    #314364
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Nádherné zbarvení langusty

     

    #314429
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Nový jig Rankaru Splasher je nyní ve fázi testování, než se spustí sériová výroba.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 189)

Téma ‚Maledivy 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...