Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 633 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 634)
  • Autor
    Příspěvky
  • #277651
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Další Marlin, krásná ryba! Gratuluji, těším se na podrobný report.

     

    #277667
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Marlina jsme zahlédli jak loví bonita asi 100m za lodí.Jednoznačně jsem věděl,že jde o marlina,protože nám ukázal prsní ploutev.Hned jsem požádal kapitána ať udělá osmičku,jak to v takových případech děláme ,a do tří minut byla ryba na háčku.

    Vytáhla nám asi 200m vlasce při dost natvrdo zabrzděném multíku a boj trval asi 20 minut.Na zdolávání se účastnili téměř všichni a ti co s rybou nebojovali,tak dokumentovali.Krásný zážitek a krásný úlovek.Marlin měl 246 cm a celá parta měla co dělat aby jej unesla.

    Mimo fotek mám ještě krásné video,které později zveřejním.

     

    #277676
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Přes poledne jsme si dali trojhodinovou přestávku s koupáním,pak dobrý oběd a hodinku poppingu na východní hraně Gaffaru.Protože na popping nebyl ani záběr natáhli jsme trolovací pruty a vraceli se na večerní kotviště a severní cíp Male atolu.

    #277681
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Po zdolávání marlina se nám zdálo,že po záběru na chobotnici nic na udici není.Bylo tam však slušné wahoo a tak jsme si po jeho vytažení s chutí zlepšili METAXBolismus.

    Teď už probíhá noční lov a doufám,že konečně vytáhneme i něco jiného než zubatce a placky.

    #277697
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Při nočním lovu se konečně nachytaly i zajímavé druhy ryb.

    #277705
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Potom přišel záběr večera a všechny ostatní udice musely ven z vody.Celá posádka hodinu bojovala s monstrózním žralokem a poctivě se všichni střídali.Bohužel v Bizonových rukách už nevydržela technika a jeho 1000g prut se zlomil jak párátko.

     

    #277709
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Teď už jsme po snídani a ranní kávičce.Trolujeme okolo Gafaru na severozápadní hranu Male atolu směrem k mantám.Obloha bez mráčku a hladina jak zrcadlo.

    #277718
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    DEDO, zdravim všechny borce na Mele, koukam na to a gratuluju k Marlinovi, super ulovek!! V srpnu na Bakkanu ho i s tvejma kulatejma zapijeme, už se začínáme s Láďou těšit! Čus

    #277719
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Tome skvělé video jako vždy.A můžu dosvědčit,že všechny záběry jsou autentické .Mám ještě další nahrávky,které vám na Bakkanu dám,protože tak profesionálně je nikdy nezpracuju.

    #277723
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Moje letošní poslední potápění s mantami jsme si hodně užívali.Po neůspěšném ranním trollingu to byl opět nový životabudič.Více jsme však natáčeli a už se těším na sestřīhané videa.Vydrželi jsme s nimi tancovat skoro hodinu a půl.

     

    #277731
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnešní den byl asi nejteplejší za celý můj pobyt.Odpoledne jsme proto věnovali jen koupání a šnorchlování.Z vody se nám vůbec nechtělo i když u písečného ostrůvku byla snad teplejší jak vzduch.Dovolil jsem si i jedno selfíčko,protože potkat na Maledivách Bizona je tedy rarita.

     

    Omlouvám se za některé zduplikované fotky.Tady na severu je trochu problém se signálem.

    #277747
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    V posledních paprscích zapadajícího slunce jsme nahodili na noční lov.Začalo to ihned menšími rybami.Ještě před večeří se podařilo zdolat 1,5 metrového útesáka,tentokrát bez ztráty kytičky.

    #277756
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Záběry neustaly ani po večeři a od menších ryb jsme se postupně dostávali k větším.Také druhová rozmanitost byla parádní.

    #277766
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Po výborném úvodu a pěkné noci se spoustou ryb se nám dnes přestalo dařit.Jediný záběr byl dopoledne a krásné dorádo Arnošt přitáhnul až k lodi,ale při vytahování na palubu se přetrhlo lanko a ryba spokojeně odplavala.

    #277770
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Polední klid jsme využili ke koupání a šnorchlování.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 634)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...