Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 633 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 634)
  • Autor
    Příspěvky
  • #277324
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Před obědem ještě dvouhodinová návštěva ostrova Himafushi,nákup suvenýrů a posezení u nealko nápojů a pak zase rychle na loď a vykoupat se po procházce po rozpáleném ostrově.

    #277363
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Večer mimo několika menších ryb a útesáka absolutně nic.Ráno ve tři hodiny však přijelo hejno bonit a o zábavu bylo postaráno.Teď už trolujeme na Gaffaru.

    #277381
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)

    Pěkná popingová náladovka z Malediv

    #277406
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Předposlední den opět úžasné počasí,ale smůla na ryby.Dvě ukousnutá 2,5mm lanka na chobotnicích a dva neproměněné záběry na rapaly způsobily,že jsme zaznamenali 1. Den trolingu bez úlovku.

    Přes oběd jsme se potápěli na ú plném severu Gaffaru u starého vraku.

    #277417
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Noční lov opět bez úspěchu.Mimo krásné sepie jen pár malých bonit na tatarák a sashimi.

    Moře zase bez vlnky a už se vracíme do přístavu pod přísným Pepovým dohledem.

    #277461
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Při přejezdu do Přístavu už se žádná ryba nechytila.Před obědem ještě šnorchlování za ostrovem Kurumba a pak do večera koupání a balení.Teď právě tato super parta odjela na letiště a pozítří čekám další.

    #277486
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Prakticky na 99 % platí zásada, žádné vlny, žádné ryby.

    Proto je rybařina krásný sport. Chce se tehdy více koupat a užívat si to.

     

    Osobně jsem zažil na moři den, kdy hladina byla jako zrcadlo a byly vidět skupiny marlinů

    jak si s mečema u sebe vyloženě ” povídají “.

    Nevím sice o čem, ale dělo se to celý den. Jen se tak při hladině rochnili.

     

    Přeji hodně úspěchů a nezapomeňte držet rychlost, hledat na vodě ptáky, kteří hledají malé rybky a ty zase ty velké…….

     

    #277528
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Prakticky na 99 % platí zásada, žádné vlny, žádné ryby. Proto je rybařina krásný sport. Chce se tehdy více koupat a užívat si to. Osobně jsem zažil na moři den, kdy hladina byla jako zrcadlo a byly vidět skupiny marlinů jak si s mečema u sebe vyloženě “ povídají „. Nevím sice o čem, ale dělo se to celý den. Jen se tak při hladině rochnili. Přeji hodně úspěchů a nezapomeňte držet rychlost, hledat na vodě ptáky, kteří hledají malé rybky a ty zase ty velké…….

     

     

    Mám obdobnou zkušenost.Jsou však i vyjímky jako ve všem,co se ryb a jejich aktivity týká.

    Další parta by se podle předpovědi měla pohybovat v rozmezí 3 – 4 m/s,což by bylo ideální.

    #277530
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Prakticky na 99 % platí zásada, žádné vlny, žádné ryby. Proto je rybařina krásný sport. Chce se tehdy více koupat a užívat si to. Osobně jsem zažil na moři den, kdy hladina byla jako zrcadlo a byly vidět skupiny marlinů jak si s mečema u sebe vyloženě “ povídají „. Nevím sice o čem, ale dělo se to celý den. Jen se tak při hladině rochnili. Přeji hodně úspěchů a nezapomeňte držet rychlost, hledat na vodě ptáky, kteří hledají malé rybky a ty zase ty velké…….

    Mám obdobnou zkušenost.Jsou však i vyjímky jako ve všem,co se ryb a jejich aktivity týká. Další parta by se podle předpovědi měla pohybovat v rozmezí 3 – 4 m/s,což by bylo ideální.

    Kdyz jsem chytal v Norsku s pruvodcem halibuty tak ten vzdy rikal :

    no wind, no stream no fish 😜😜🇳🇴🇳🇴a asi to bude pravda, protoze skoro vzdy kdyz jsem chytal a bylo moc krasne tak ryba vzdy odpocivala a nebrala na zadne vode at sladke nebo slane at tekouci nebo stojate

     

    #277561
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Nová parta už je tu.Přílet v pohodě,až na jednoho člena,kterému byl na celnici odebrán vitamín A,s příslibem,že při odjezdu mu bude vrácen.

    Nalodění bezproblémové ,teď už trolujeme a chlapi se na lodi udomácňují.

    U výjezdu z přįstavu nás vyprovází hejno delfínů.

    #277622
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Při trollingu jedna ukousnutá rapala a nedobraný záběr na chobotnici.Dnes jsme skončili dřív a nastalo všeobecné koupání a příprava na první noční lov.

    #277627
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Ten začal jaksepatří a první placka byla venku ještě před večeří.

    #277638
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    V noci kromě pár útesáků přišel záběr velké ryby.Kluci s ní statečně bojovali od půl jedné do půl třetí a pak se přetrhla přetížená šňůra.Velké zklamání jsme zapili štamprlíkem Bonaquy a šli na chvíli oddychovat

    #277643
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Ranní ptáčata mi pomohli roztáhnout trolling a noční ptáci oddychují jak se dá.Teď trolujeme jak na rybníku ,bez jediné vlnky.Směr Gaffaru.

    #277646
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    A je to tady.Huráá.Reportáž večer.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 634)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...