Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Loppa Bergsfjord 2017

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 339)
  • Autor
    Příspěvky
  • #276962
    moner
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Co jste proboha vezli, že jste strávili tři hodiny na celnici? Nebo se zase zlepšila ostražitost celníků a snaží se o prémie za každou cenu? Mě letos jarní ryby nevyšli kvůli sousedským neshodám majitele domu kam jsem měl jet.

    #276963
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Na celnici jsme museli zastavit úmyslně , jelikož se vezlo spoustu materiálu na práci a ten se musel proclít . Samotné vyskládání atd. zabralo hodně času . Do toho je moc zajímal alkohol a věřím tomu , že kdybych neuměl anglicky tak  jak umím díky bohu tak dopadnem hrozně …no comment. Někdy tam holt člověk narazí na ko*ota.

    Harty tak by mě to zajímalo a nevím jak to dělá 🙁

    Jinak dneska se na ryby jet nedá jelikož fouká a zítra má být nádherně , takže se na ně vydáme .

    #276965
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Zítra budou zase jalovice !!!

    #276983
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Mlaďas, musím tě pochválit! Ani jedna předpažka nebo tříprsťák 😉

    #276986
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Mlaďas, musím tě pochválit! Ani jedna předpažka nebo tříprsťák 😉

    A to já mám kamarády, co umí i bezprsťáky a “truman” z labských ramen vypadá jak dvoumetrovej sumec z Ebra 🙂  Trochu mě ale děsí to Kautokeino. Tam jsem zvyklej projíždět na čtvrtý rychlostní stupeň a doleva se raději vůbec nedívat …   Ne, že bychom někdy vezli alkohol, ale my máme hrozně rádi brambory … 😀

    #276987
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Kiki,když  vidím jak jseš zarostlej,tak se těm celníkům ani nedivím.Zítra ať se daří a hned se koukej podělit.

    #277000
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dnes maji super počasí. Tak večer bude snad na co koukat. Kiki a jeho parta jedou lovit big tresky tak doufám,  že večer vloží 40kg++😜😜🇳🇴🇳🇴

    #277092
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Na Loppe berou tresky i halici mensich velikosti

    #277238
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Tak jsme se konečně dočkali. Doufám, že nám to tam Kiki dobře navnadil a za pár hodin odjezd směr Loppa. Cestu tam máme takovou výletní, zvolili jsme trasu Praha – Traveminde, odtud trajektem do Helsinek a pak vyhlídková jízda (alespoň doufám) přes Finsko směr Loppa. Jestli budou možnosti, dáme info během cesty.

     

    #277240
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Tak jsme se konečně dočkali. Doufám, že nám to tam Kiki dobře navnadil a za pár hodin odjezd směr Loppa. Cestu tam máme takovou výletní, zvolili jsme trasu Praha – Traveminde, odtud trajektem do Helsinek a pak vyhlídková jízda (alespoň doufám) přes Finsko směr Loppa. Jestli budou možnosti, dáme info během cesty.

    To co platí pro ostatní,tak i pro vás.Šťastnou bezproblémovou cestu a pořádnou rybačku.A těšíme se na reporty.

    #277241
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Tak jsme se konečně dočkali. Doufám, že nám to tam Kiki dobře navnadil a za pár hodin odjezd směr Loppa. Cestu tam máme takovou výletní, zvolili jsme trasu Praha – Traveminde, odtud trajektem do Helsinek a pak vyhlídková jízda (alespoň doufám) přes Finsko směr Loppa. Jestli budou možnosti, dáme info během cesty.

    Zoku a spol přeji vám ničím nerušenou cestu. Už se těšim jak vložíš tresku 40kg++

    #277262
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Dnes jsem vyrazil na chvilku na ryby do fjordu před barák a povedli se dva halíci na dvaceti metrech, celou dobu jsme je hledali na moři kolem šelfu a měli jsme přímo u nosu.

    #277281
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Že by platilo – pod svícnem bývá největší tma :-). Každopádně gratuluji a závidím zároveň = krásné ryby

    #277286
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Cesta zatím nad očekávání vše příjemně utíká. Zítra ráno budeme v Helsinkách a pak hurá směr Oxford. Dle fotek od Hynka asi nebudeme muset jezdit daleko.

     

    #277288
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Pivní bar v kajutě

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 339)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Loppa Bergsfjord 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...