Nápověda Naše další projekty:

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Loppa Bergsfjord 2017

Toto téma obsahuje 266 odpovědí, má 44 diskutujících a bylo naposledy aktualizováno uživatelem  Hynek Šimeček před 22 hodinami, 41 minutami.

Zobrazeno 15 příspěvků - 31 až 45 (z celkových 267)
  • Autor
     moner 
    Diskutující
    (26 odpovědí)
    byl(a) online před 24 dny

Co jste proboha vezli, že jste strávili tři hodiny na celnici? Nebo se zase zlepšila ostražitost celníků a snaží se o prémie za každou cenu? Mě letos jarní ryby nevyšli kvůli sousedským neshodám majitele domu kam jsem měl jet.

Kikibut Kikibut 
    Diskutující
    (1796 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Na celnici jsme museli zastavit úmyslně , jelikož se vezlo spoustu materiálu na práci a ten se musel proclít . Samotné vyskládání atd. zabralo hodně času . Do toho je moc zajímal alkohol a věřím tomu , že kdybych neuměl anglicky tak  jak umím díky bohu tak dopadnem hrozně …no comment. Někdy tam holt člověk narazí na ko*ota.

Harty tak by mě to zajímalo a nevím jak to dělá :(

Jinak dneska se na ryby jet nedá jelikož fouká a zítra má být nádherně , takže se na ně vydáme .

Kikibut Kikibut 
    Diskutující
    (1796 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Zítra budou zase jalovice !!!

milos milos 
    Diskutující
    (211 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Mlaďas, musím tě pochválit! Ani jedna předpažka nebo tříprsťák 😉

Apnea Apnea 
    Diskutující
    (43 odpovědí)
    byl(a) online před 9 hodiny

Mlaďas, musím tě pochválit! Ani jedna předpažka nebo tříprsťák 😉

A to já mám kamarády, co umí i bezprsťáky a „truman“ z labských ramen vypadá jak dvoumetrovej sumec z Ebra :-)  Trochu mě ale děsí to Kautokeino. Tam jsem zvyklej projíždět na čtvrtý rychlostní stupeň a doleva se raději vůbec nedívat …   Ne, že bychom někdy vezli alkohol, ale my máme hrozně rádi brambory … 😀

Harty 
    Diskutující
    (1083 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Kiki,když  vidím jak jseš zarostlej,tak se těm celníkům ani nedivím.Zítra ať se daří a hned se koukej podělit.

honzak honzak 
    Diskutující
    (2344 odpovědí)
    byl(a) online před 20 minuty

Dnes maji super počasí. Tak večer bude snad na co koukat. Kiki a jeho parta jedou lovit big tresky tak doufám,  že večer vloží 40kg++😜😜🇳🇴🇳🇴

honzak honzak 
    Diskutující
    (2344 odpovědí)

Na Loppe berou tresky i halici mensich velikosti

zok 
    Diskutující
    (490 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

Tak jsme se konečně dočkali. Doufám, že nám to tam Kiki dobře navnadil a za pár hodin odjezd směr Loppa. Cestu tam máme takovou výletní, zvolili jsme trasu Praha – Traveminde, odtud trajektem do Helsinek a pak vyhlídková jízda (alespoň doufám) přes Finsko směr Loppa. Jestli budou možnosti, dáme info během cesty.

Harty 
    Diskutující
    (1083 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Tak jsme se konečně dočkali. Doufám, že nám to tam Kiki dobře navnadil a za pár hodin odjezd směr Loppa. Cestu tam máme takovou výletní, zvolili jsme trasu Praha – Traveminde, odtud trajektem do Helsinek a pak vyhlídková jízda (alespoň doufám) přes Finsko směr Loppa. Jestli budou možnosti, dáme info během cesty.

To co platí pro ostatní,tak i pro vás.Šťastnou bezproblémovou cestu a pořádnou rybačku.A těšíme se na reporty.

honzak honzak 
    Diskutující
    (2344 odpovědí)

Zoku a spol přeji vám ničím nerušenou cestu. Už se těšim jak vložíš tresku 40kg++

Hynek Šimeček 
    Diskutující
    (80 odpovědí)
    byl(a) online před 10 hodiny

Dnes jsem vyrazil na chvilku na ryby do fjordu před barák a povedli se dva halíci na dvaceti metrech, celou dobu jsme je hledali na moři kolem šelfu a měli jsme přímo u nosu.

Paradoxxx 
    Diskutující
    (140 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Že by platilo – pod svícnem bývá největší tma :-). Každopádně gratuluji a závidím zároveň = krásné ryby

zok 
    Diskutující
    (490 odpovědí)

Cesta zatím nad očekávání vše příjemně utíká. Zítra ráno budeme v Helsinkách a pak hurá směr Oxford. Dle fotek od Hynka asi nebudeme muset jezdit daleko.

zok 
    Diskutující
    (490 odpovědí)

Pivní bar v kajutě

Zobrazeno 15 příspěvků - 31 až 45 (z celkových 267)

Abyste mohl(a) odpovědět na toto téma, musíte být přihlášen(a).

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Loppa Bergsfjord 2017

Lokality

Bakkan Wahl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soroya

soroya

Seter Brygge

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Havoya

havoya

Maledivy

8