Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Loppa Bergsfjord 2017

Zvolené téma obsahuje celkem 337 odpovědí. Do diskuze (50 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Kikibut Kikibut a poslední změna proběhla před 2 měsíců.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 338 celkově)
  • Autor
    Kikibut Kikibut 
    Účastník
    (1821 odpovědí)
    byl(a) online před 12 dny

Tak a je to tady ! Dnes cca za 2h vyrážíme směr Loppa na lov velkých Skreiů a Halibutů . Cesta bude skutečné dobrodružství a hlavně plná sněhu 🙂 Vyhlídky co se týče ryb vypadají více než dobře , jelikož už jsem  viděl fotky ryb i přes 30kg od profíků tak si myslím , že pokud nám to počasí dovolí , tak si každý z nás zcela jistě chytne nějaký ten osobáček. Řekl jsem , že letos chci chytnout tresku 35kg+ a doufám ,že se to aspoň někomu z naší party podaří . Krabice plná gumových nástrah od velikosti 30cm a někdy i 50cm je zcela nutností a moc se těším i na vláčku na mělčinách . Kočky budou skvělým odpočinkem s lehčím vybavením po bagrovaní  na hloubkách . Jen aby to počasí vyšlo ….. těšte se na fotky a samozřejmě s reporty aktuální situace . MĚJTE SE A DRŽTE NÁM PALCE 🙂 . Kikibut

JIMMI JIMMI 
    Účastník
    (500 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Nazdar Kikino! Hlavně nezapomeň na pitný režim a káblíky k foťáku, aby jsi mohl vkládat fotky do noťasu…. 🙂 (jestli pamatuješ, jak jsme dopadli minule). Kdopak z rybolovců je s tebou? Kdy budete na místě, abychom mohli sledovat zahájení on-line? Palce samozřejmě držím a těším se na reporty!

Sim Sim 
    Klíčník
    (9199 odpovědí)
    byl(a) online před 8 hodiny

Jeďte opatrně, dnes se kolem páté hodiny přihnala bouře s hustým sněžením. Byl jsem rád, že už nejsme na moři. Všechno tady lítalo v luftě a nebylo vidět na krok – bílá tma! Přeju ti pořádný big fish!

PM 
    Účastník
    (8 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Ahoj, prave projizdime Stockholmem, cesta prozatim v pohode, obcas zasnezi, ale silnice jsou suche. Prave dobrodruzstvi zacne az zitra :o) Vsechny zdravime, PM.

honzak honzak 
    Účastník
    (2384 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Ahoj všichni. Hlavně opatrně. Už se těším na fotky z nového místa. Přeji klidný vitr a Kikino už konečně chytni treskoně 45 kg++

Kikibut Kikibut 
    Účastník
    (1821 odpovědí)
    byl(a) online před 12 dny

Ahoj , tak jsme v pořádku dorazili do Øksfjordu a právě sedíme na trajektu do Bergsfjordu . Cesta proběhla bez sebemenších problémů a počasí se na nás díky bohu usmálo . Dnešek byl slunečný , bez větru a cesta zasněženým Finmmarkem byla nádherná . Silnice byly sjízdné a kolem 15h odpoledne jsme už čekali na trajekt .

Piva 
    Účastník
    (527 odpovědí)
    byl(a) online před 4 hodiny

Tak super.Teď už čekáme na tresky 30 a víc kg

Sim Sim 
    Klíčník
    (9199 odpovědí)

Tak jak pokracujete? Byli jste na vodě?

honzak honzak 
    Účastník
    (2384 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Teď mi volal Kikibut a říjal, že dnes cely den pracovali a na vodu jdou zitra ráno. Má prý být krásné počasi. Jak sleduji net křížem krážem tak tam teď všichni tahají ryby jako kráva tak snad se zadaří i této partě.

Tímto zdravím na Loppu všechny rybáře i rybářky 😜🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴

honzak honzak 
    Účastník
    (2384 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

🇳🇴🇳🇴

Myslim ze zitra budou brat

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)
    byl(a) online před 11 hodiny

Já bych řekl, že určitě a tak ať se Vám daří.

honzak honzak 
    Účastník
    (2384 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Kiki a jeho parta právě teď sedí v lodi a jedou na tresky 45kg +++

Tak jsem zvědav na večerní report. Dal jsem mu instrukce, že ryby pod 35kg sem nemá ani dávat)

Sim Sim 
    Klíčník
    (9199 odpovědí)

Tak se těším na Kikiho návrat a report. Držím place, ať se jim tam pověsí pořádná kráva!

Maras Maras 
    Účastník
    (33 odpovědí)

Kiki si na severu užívá a na nás kašle – ani řádek. 🙁

kara1111 
    Účastník
    (31 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Kiki, to bylo slibů o aktuální situaci a foto a pořád nic!! Vím, že toho  máte plný brejle,krásné počasí, mraky ryb, filetování atd. Tak už něco pošlete, jak tam je!!!

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 338 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Loppa Bergsfjord 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar Listopad 2017

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Anketa