Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Loppa 2018

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Kikibut Kikibut a poslední změna proběhla před 4 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
  • Autor
     KrajcovicR 
    Účastník
    (10 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

Mame voľne 1 miesto na Loppa Bergsfojrd Termín 13.5 – 24.5.2018, 11 nocí. Viac info do správy

• Téma bylo upraveno před 4 měsíců, 2 týdnů uživatelem Sim Sim.
     chata 
    Účastník
    (19 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

O této lokalitě jsem uvažoval. Jen mě chybí informace do čeho jdu. Je to nové a nelze o tom nic zjistit. Jejich stránky jsou o ničem a hlavně se vůbec neaktualizují. Uvítal by jsem, rozhodně nejsem jediný, nějaké info od klientů co tam byli. Ubytování, lodě atd. Hlavně by mě zajímalo jestli se opravdu pohodlně chytá na té lodi s kabinou ve čtyřech?  Naproti mají stejnou loď a když jsem se ptal těch co jí měli půjčenou, zrovna nadšeni z místa pro čtyři nebyli. Také by mě zajímalo jak je daleko ten dům v kopci? Dá se to dojít bez auta? Vypadá to na slušný stoupání. Rád podpořím našince, jen by jsem nerad dopadl jako u jiných českých provozovatelů, tak jak se tady občas dočítáme.

Hynek Šimeček 
    Účastník
    (93 odpovědí)
    byl(a) online před 11 dny

Ahoj, když pozorně prohlédnete  mé stránky, tak informace najdete, na lodi s kabinou se opravdu pohodlně chytá ve čtyřech, je to rozhodně větší než Kvaerno 6,6m a s Dolmojí se to vůbec nedá srovnat, to je o dvě třídy níže, dům v kopci je vzdálen od přístaviště s filetárnou 350m dojít se to dá pohodlně, ale u filetárny je parkoviště takže se dá jed autem, ve filetárně je šatna se sušárnou a místnost s mrazáky, takže není prblém s tím, že si umažete auto, na dům odcházíte čistí. Kdyby vás cokoli zájímalo, tak mi zavolejte, rád vám odpovím.

S pozdravem Hynek Šimeček

chata 
    Účastník
    (19 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Děkuji za info ale tomu, ptát se provozovatele, jsem se chtěl tímto dotazem vyhnout. Zajímala by mě recenze od někoho kdo tam byl jako platící návštěvník. K většině lokalit se tu dá něco najít ale u této se kromě  hádky jestli jsou v oblasti ryby nic konkrétního nenašel.

Hynek Šimeček 
    Účastník
    (93 odpovědí)

Během srpna a září se zde vystřídá cca 30 českých rybářů, tak se zkuste zeptat znova, a raději na vláknu Loppa Bergsfjord 2018   určitě vám někdo info podá, zatím mohu říct, že ti co u mě bylí jsou spokojeni, jak s loděmi tak s ubytováním a rezervují na další rok.

Kikibut Kikibut 
    Účastník
    (1821 odpovědí)

Ahoj přečti si pořádně forum a dovíš se vše http://rybolovnorsko.cz/forums/topic/loppa-bergsfjord-2017/page/17/#post-276446

Pokud tě zajímá něco konkrétního tak SZ nebo mi zavolej kdykoliv během dne 723642506 Kiki

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Loppa 2018

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar Listopad 2017

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Anketa