Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 311 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel SKRKUN a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 312)
  • Autor
    Příspěvky
  • #259281
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Ahoj kluci, ať nám v tom moři po vás něco zůstane :-) Tak Šťávo, držíme palce. Dnes za deset dní odjezd.

    Kdo Šťávovi poradil udělat játra? Asi dostane kartáč. Šťáva odblanil jedny a tím nadobro (za použítí slov ze sprostonárodního slovníku) s játry skončil. Dnes jsem je odblaňoval s Tomem a ještě je musím dát vařit.

    #259286
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Šťáva posílá slíbený foto

    #259433
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Halík 87 cm

    #259436
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    obecná 115 cm

    #259441
    Prach
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Dík Jisto za reporty, už máme horečku 18.6. jsme na našem oblíbeném Roanu, a informace jsou parádní.

    #259450
    Jarda Nečas
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Teda Jisto vy se činíte ……Jen tak dál ať nám těch pět dnů utíká lépe.

    Čau Jarda

    #259460
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Dvakrátc jsem odeslal fotky a vždy to zmizelo, tak napotřetí to snad vyjde

    #259466
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Včera fučelo 8-10m/s tak kluci šli na výlet k vysílači na kopec naproti a my jsme zkusili projet do fjordu. Na těch velkých vlnách to stálo za houby a tak jsme se po poledni vrátili na barák s mizerným úlovkem. Na večer se to malinko zklidnilo a tak jsme jeli dle plánu nachytat pár salátových kelírků. Bohužel dnes balíme a večer vyrážíme domů. Doma projdu ještě fotky a kdyžtak sem ještě něco dám.

    #259473
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Dvakrátc jsem odeslal fotky a vždy to zmizelo, tak napotřetí to snad vyjde

    Jiříku, když označíš více fotek, tak musíš chvíli vyčkat než se nahrají na server. Jakmile tam jsou, objeví se ti v přízpěvku v náhledech. Teprve potom můžeš přízpěvek odeslat a budou tam nahrané všechny.

    P.S. krásné info! Je vidět, že si to pěkně užíváte a ryby vám jde.  Možná nejlepší info z Roanu letošního roku.

    #259501
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Michale tak jsem to dělal,  čekám až proběhne 100% odeslání fotek, ale stalo se to vždy, když se tam mezitím objevila  odpověď od někoho jinýho

    #259512
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Zahlédl jsem tam nějaké losové ryby, ty jsou koupené nebo je chytili?

    #259614
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Myslím, že to kluci koupili, když se chytne jeden mořák, tak to je obrovská klika, ale dva v jeden den, nevěřím. Řekl bych, že se jedná o mořské pstruhy.

    #259826
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Jisto, co se děje? Zamrzl internet na Roanu? Čekáme další info…

    #259923
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Internet nezamrzl ale bohužel už jsme cestovali domů. Teď budu přebírat foto a video materiály a když objevím něco zajímavýho tak to sem dám.

    #259924
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Myslím, že to kluci koupili, když se chytne jeden mořák, tak to je obrovská klika, ale dva v jeden den, nevěřím. Řekl bych, že se jedná o mořské pstruhy.

    Správně, jsou to mořáci a chyceni byli do rukou v polysterenové bedně, kterou dovezl z rybárny pan domácí. Kluci si tak trochu udělali čurinu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 312)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...