Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Lokalita Hjørundfjorden – Saebo – Urke 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 42 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jisto a poslední změna proběhla před 9 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 43)
  • Autor
    Příspěvky
  • #260545
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    to Preparator, super shrnutí krásných zážitků a super fotek. Díky.    My to máme ještě za nekonečné cca za 2 měsíce.

    #260547
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    petr: Ahoj Děkuju moc, já odjíždím dnes večer na dovolenou, krásné 3 týdny v Norsku. Budu se snažit něco nefotit, ale ryb tam bude pomálu :), Díky a napiš info jak jste dopadli :)Láďa

    #267372
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Vrátili jsme se z Urke. Počasí nic moc, přeháňky a mrholení cca 12-15 stupňů. Ryby jsme museli trochu hledat, ale bylo jich dost. S makrelama nebyl problém. Cestou v horách jsme si krásně zahoubařili. Fotky bohužel nejsou, foťák odešel do věčných lovišť.

    #267425
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj ,

    četl jsem včera Tvůj příspěvek ……. Vzhledem k tomu , že Urke je moje srdeční záležitost , tak jsem ho četl dokonce 3 x !! Nevím proč , ale jako by z Tvojich řádků vyzařovalo nějaké zklamání či co ….

    Je fakt , že to počasí je docela drsný.

    Něco bylo špatně krom jednoho rozbitého foťáku ??

    #267468
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Vše bylo OK. Taky je to moje srdeční záležitost. Zima nebyla a déšť na rybách nevadí (alespoň jsou čisté lodě). Akorát cestou tam jsme kvůli záseru u Berlína, kde jsme na objížďce cca 6 km vytvrdli 2,5 hodiny, nestihli zaplacený trajekt a museli to řešit jinou alternativou. Na dálnici malovali nové pruhy a čekali až jim uschne barva. Jinak jak říkám, vše OK. Ryby jsme nachytali a ve zdraví se vrátili. Teď nezbývá než zase rok jen vzpomínat na krásné zážitky.

    #280384
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj kluci – co je sakra ??!! Nikdo nebyl v Urke a okolí?

    Nás to čeká tentokrát v září a tak bych rád nějaké aktuální informace.

    Ota

    #280386
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj Oto, letos jedeme jen ve dvou, přelom červen-červenec. Doufám, že to bude stará dobrá klasika.

    #282627
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj Petře , tak co už se vám to krátí ?!?

    Pošli nějaké info,kudy jedete atd.

    My to máme ještě za 3 měsíce ,ale horečka stoupá -:)

    Ota

    #283114
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj Oto, odjezd zítra ráno, trajekt Rostock-Trelleborg. Naší klasiku Sassnitz-Trelleborg nám z technických důvodů přeložili ze 13:00 na 15:00 do Rostocku. Jinak už mám skoro sbaleno a doufám, že ryby budou na svých místech.                        Petr

    #283115
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj, přeji šťastnou a pohodovou cestu , žádné celníky ani radary a ty mršky ryby tam určitě někde najdeš i kdyby se schovaly -:))

    Když jezdíme z Rostocku , vždycky si bereme za pár éček (tuším mezi 15-20) kajutu  (za osobu) . Vždycky chvíli postel , wc a sprška a z Trelleborgu zase jako lidé pokračujem .

    Má to být zase o něco rychlejší než loni , pěkná cesta je údajně až cca 10 km před Otta.

    Tak hlavně pak dej vědět !!!

    čau

    #283136
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Díky Oto, o celníky a radary se nebojím , “+ -” dodržuju vše a to ostatní se uvidí.                                                                       Čau

    #283942
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj, v neděli jsem se vrátil. Cesta v pohodě, kontrola dokladů akorát v Sassnitz při zpáteční cestě. Počasí střídavé od 9st. do 24st. Voda byla studená cca 12st. u hladiny. Kelerů dost všech velikostí, makrely u majáku 1/2 až 3/4kg kus, polaků málo. Nějaký mník, brosma, platýz, ale obecná žádná (ani malá).  Jinak tento zájezd považuji za úspěšný, nováček co byl se mnou byl nad míru spokojen a nezbývá než se těšit opět na příští rok.                        Přeji všem minimálně stejný úspěch.                   Petr

    #284301
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj , tak to jsem rád , že se vám dovča povedla a nebyly žádné problémy. Divný je, že jste nepřemluvili žádnou obecku , ani takovou tu domorodou , krásně hnědou, z chaluh. No třeba tam čekají na nás -:) Taky jsem se divil té teplotě vody ??!!!! To jako fakt 12 stupňů? Drsný…. A co ty mníci – byla alespoň nějaká metrovka?

    Až budeš mít chvilku,přidej nějakou pěknou fotku , ať se správně nabudím.

    Díky Ota

    #287888
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj, nám se blíží odjezd , máme to za 9 dní-:)

    Má někdo nějaké poznatky z této lokality za poslední období ??

    Díky Ota

    #288183
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Ahoj Oto přijeli jsme před třemi týdny ryby nic moc sama makrela,ale pripluly asi 6m kulohlavci to byl zážitek pluli metr pod lodi .Ted se to třeba zmeni .Houby rostly u Lomu ahoj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 43)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Lokalita Hjørundfjorden – Saebo – Urke 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...