Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 3 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #313546
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj Všichni norci 🙂

    rád bych Vás všechny touto cestou poprosil o radu k této lokalitě.

    Rád bych se tam kouknul v roce 2020 a tak zjištuji vše co je možné i nemožné. Hlavní cílená ryba keler 120 cm – 130 cm +++!!!

    Dokáže mi někdo poradit kdy a kam na tyto torpéda?? Není pro mě důležitý termín ani doprava , ale rád bych povodil takové torpédo skoro s zjistotou

    (jsem rybář tak dobře vím, že je to ryba a nemusí tam být), ale věřím, že tuto lokalitu má někdo vyzkoušenou a přibližně ví co a jak. Děkuji za každé info. Přeji krásný den Honzák

    #313554
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Ahoj Jendo,Kliknis má kamaráda co tam má dům s lodí a možná se tam příští rok podivame, když by to neklaplo a u vás bylo místo,tak bych se tam taky rád přidal k vám….

    #313595
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Zdravím pana Honzáka! Loni jsme byli na Lofotech a byli jsme spokojeni. Nejen velcí keleři, ale i halíci jsou tam pěkní. Ubytování přímo na mole nemá chybu. Za kelery se jezdí hodně na moře až 25km.

    #313614
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    A podělíš se semnou o informace k této lokalitě? Rád tě pozvu někam na rybářský oběd..Honzák

    #313776
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Zdravím pana Honzáka! Loni jsme byli na Lofotech a byli jsme spokojeni. Nejen velcí keleři, ale i halíci jsou tam pěkní. Ubytování přímo na mole nemá chybu. Za kelery se jezdí hodně na moře až 25km.

    Budeš mít chvilku čas na pokec o Lofotech? Děkuji Honzák

    #313896
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Ahoj, jsem teď na půl roku v Anglii. Ale mohu ti dát tip kam jet, jestli chceš?

    #313900
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj, jsem teď na půl roku v Anglii. Ale mohu ti dát tip kam jet, jestli chceš?

    ahoj. Budu rád za každý tip kdy, kam atd. Popripade kde nebo u koho zajezd objednat. Predem dekuji. Honzak

    muj email: kozak73@seznam.cz

    #314437
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)
    #328749
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Johan a jeho přítelkyně Anne – zprávci v kempu Nappstraumen, si vyrazili ulovit večeři. Udělali si krátší tříhodinový výlet.

     

    #328769
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Johan a jeho přítelkyně Anne – zprávci v kempu Nappstraumen, si vyrazili ulovit večeři. Udělali si krátší tříhodinový výlet.

    Je nějaký odkaz na jejich stránky??

    #328779
    Orfo
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Tom: lofotenrorbulodge.com

    nordic-sea-angling.se (tam su aj ceny)

    #328780
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Tom: lofotenrorbulodge.com nordic-sea-angling.se (tam su aj ceny)[/quote

    Diky, mrknu…

    #328778
    Orfo
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Johan a jeho přítelkyně Anne – zprávci v kempu Nappstraumen, si vyrazili ulovit večeři. Udělali si krátší tříhodinový výlet.

    Je nějaký odkaz na jejich stránky??

    http://www.lofotenrorbulodge.com

    http://www.nordic-sea-angling.se

    #330155
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Krásné video z Lofot

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...