Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel tom a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #310228
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Zdravím kolegové,

    před cca 14 dny norští celníci zabavili nelegální nadlimit (400 kg) nějakým třem kreténkům když se vraceli ze Soroya. Zajímalo by mne, zda jsou v současné době z jejich strany přísnější kontroly atd. Za 3 týdny jedem na Soroyu a nevíme na co se připravit ( zda se bedny převažují a dělají důkladnější prohlídky vozidel apod.). Je a bude samozřejmostí, že co se týká dovozu nadlimitu alkoholu a zpět s odvozem filet, vše bude v souladu s jejich celními předpisy.  Díky za vaše postřehy, budem rádi za každou zprávičku.

    #310240
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Když budu mít vše v pořádku, tak mě celní kontroly nezajímají.

    #310249
    Bohumil
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Když budu mít vše v pořádku, tak mě celní kontroly nezajímají.

     

    No úplně nevím s tím nezájmem,představ si ,že máš vše o.k. a nechají tě vyložit celé auto.Vsadím se,že tě to nenechá klidným :).

    #310251
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Když budu mít vše v pořádku, tak mě celní kontroly nezajímají.

    No úplně nevím s tím nezájmem,představ si ,že máš vše o.k. a nechají tě vyložit celé auto.Vsadím se,že tě to nenechá klidným :).

    Tak nějak byla otázka položena – s komentáři viz výše jsem počítal.

    Při počtu 7 lidí v autě je těch věcí přece jen dost a stát někde odstavený 3 hodiny na parkovišti, by klidným asi nenechalo nikoho z nás.

    #310270
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Kontroly na Severu jsou velmi přísné už několik let. Ne, že by to způsobili ti, co vezli 400kg masa. Osobně jsem tam vykládal auto asi 4x. Pokud na celnici nemají jiné auto, tak máš 100% jistotu, že tě zastaví a pošlou na garáž vyložit. Vykládal jsem, ikdyž jsem zaplatil clo za alkohol. Celník se prostě chtěl přesvědčit, že jsem nelhal. Sever střeží jako oko v hlavě, daleko více než stř. Norsko nebo Jih. Porušovat jejich pravidla při cestě do Finnmarku absolutně nedoporučuji!

    #310272
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    No a co s kontrolou nadělám? Nic. Prostě to musím brát, jako věc, která mě může potkat. Ale jsem v klidu, že mi nic nehrozí.

    #310363
    jms
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Pozor na Poláky. Arnoya, Arviksand

    Vynikající rybařina, limit nachytán během chvilky, Halibut, vejvětší 35 kg, obecňačky kolem metru. Bohužel v den odjezdu byla naše bedna plná filet uložená v mrazicí komoře prázdná. Takže zase domů bez ryby. Před námi odjíždějící parta z polska filety ukradla. Nechápu co jsou to za lidi, každý si zde mohl nachytat dle libosti. Plné auto ryb jim bylo málo. Více kontrol je zapotřebí a takové nenažrané zloděje z Norska vyhnat.

    #310368
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Pozor na Poláky. Arnoya, Arviksand Vynikající rybařina, limit nachytán během chvilky, Halibut, vejvětší 35 kg, obecňačky kolem metru. Bohužel v den odjezdu byla naše bedna plná filet uložená v mrazicí komoře prázdná. Takže zase domů bez ryby. Před námi odjíždějící parta z polska filety ukradla. Nechápu co jsou to za lidi, každý si zde mohl nachytat dle libosti. Plné auto ryb jim bylo málo. Více kontrol je zapotřebí a takové nenažrané zloděje z Norska vyhnat.

     

    Tak toto hlava nebere 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...