Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Kluby Klub Praha

Zvolené téma obsahuje celkem 189 odpovědí. Do diskuze (25 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  sachlj a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 3 týdnů.

Prohlížíte 10 příspěvků - 181 z 190 (z 190 celkově)
  • Autor
    Hyse Hyse 
    Účastník
    (521 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Maro, to by jsme uz asi nedali prece jenom uz mame nakej ten krizek za sebou.. Ja mam co delat po srazu abych se dal do kupy a byl funkcni. A to se tam nesmi vyskytnout naky dobrak kterej soupne panacky a dalsi co to pak otoci..

mara45 mara45 
    Účastník
    (2673 odpovědí)
    byl(a) online před 10 hodiny

Hola hola pivo volá……kdo nebudete v Norsku, tak ve čtvrtek 7.června je od 17 hod.zamluvený HROCH!!!!!!

Dejte vědět kdo dorazíte….asi to je poslední sraz před létem,kdy všichni pak zmizí na sever nebo do teplých krajin….

kulik kulik 
    Účastník
    (2706 odpovědí)
    byl(a) online před 6 hodiny

Pokusím se vše zkombinovat tak, abych mohl přijít. 😀

dosky dosky 
    Účastník
    (2627 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Pokusím se, Plzničku U hrocha bych si dal.

Tamarar 
    Účastník
    (13 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Ahoj, pokusím se přijít. Jsem po dvou sezónách ve středním Norsku, rád bych navázal kontakt ohledně technik na polaky a tresky, výměnou nabízím zkušenosti s lovem větších mníků. Těším se! Martin

Tamarar 
    Účastník
    (13 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Kluci díky, bylo to super. Příště zas, a Petře, na rozumy přijedem. Třeba nebudeš na cestách… Krásný den všem

mara45 mara45 
    Účastník
    (2673 odpovědí)
    byl(a) online před 10 hodiny

Sešel se rok s rokem a je tu zase naše tradiční vánoční besídka…..15.12…..zván je každý,kdo má chuť se bavit….a děti vemte s sebou.

sachlj 
    Účastník
    (61 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Zdravím. Jsem pražská náplava. Už podruhé tu bydlím. Tentokrát na Jarově (Žizkov) asi 12tý rok. Roky specializace pouze kapři ale, jak jdou roky tak mě zmáhá to všechno naložit do auta a přesunout se na pár dní k vodě.  a když mi předloni odešlo auto a já sháněl jiné tak jako primární podmínka byla aby se mi dovnitř vešla rybařina. No stejně nevešla a tak jsem rovnou pořídil střešní rakev dva a půl metru. A stejně to nakládám de fakto dva dny. Tak jsem začal hledat jinej způsob rybařiny. Feeder mě nechytl, ruce zasrané od krmítkovky. Tak jsem začínal jako malej kluk. Mouchu nějak nezvládám a taky kde v Praze se rozmáchnout a nechytit něco za sebou? Přívlač je omezená časem a chce to najít lokalitu kde vůbec dravci jsou. O moři jsem uvažoval dlouhé roky, od začátku 90 tých let. Předloni se ve mě něco pohlo a já začal dávat dohromady výbavu na moře. S kravskými alimenty a platem státního zaměstnance mi to trvalo pomalu. Teprve letos, bez alimentů a jiným zaměstnáním, jsem výbavu dorazil a tak můžu vyrazit. Prozatím jsem domluvený na rok 2020 s partou z Moravy. ryby chytat umím, nebojím se zabít rybu (ale porcoval jsem ji naposledy před dobrými 20 lety). Jo a jsem ročník co si pamatuje (byť z kočárku) invazi VS do ČSSR. Jirka nebo spíš Jura, su z Brna.

sachlj 
    Účastník
    (61 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

„A je tady březnový pokec……..v úterý 20.3. od 17,30 hod v restauraci U Jagušky!!!!“

Mohou i naprostí nováčkové slanou vodu nepolíbení?

• Tato odpověď byla upravena před 3 měsíců uživatelem  sachlj.
     sachlj 
    Účastník
    (61 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Tak nakonec nedorazím. ne že by se mi nechtělo nebo bych se bál ale pracovní záležitosti. Služební cesta přes noc. Grrrrr

Prohlížíte 10 příspěvků - 181 z 190 (z 190 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Kluby Klub Praha

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa