Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 233 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mira.sta a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 234)
  • Autor
    Příspěvky
  • #306928
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Dovolím si založit tohle ofiko téma. Jelikož tam jedu poprvé a úplně poprvé směr sever tak uvítám co a jak, kde co atd. Jedu sám termín 5/2019 od 8.6. do 20.6.2019. Co s sebou na jídlo, co na ryby, co na oblečení? Mám plovoucí oblek ICE Fish, mám čepici, rukavice, teplé boty (ne holinky). Mám dva pruty s multíky. Jeden ruční a jeden na motor. Dva další pruty, jeden 100-200 gr a jeden do 40 gr na přívlač. Ten druhý je sportex speciál na tresky. Německá výroba. Navijáky penn slamer. Gumy, hlavy, pilkery mám. Peříčka, papriky atd taky. Jede tam někdo ve stejný termín? Z Prahy?

    #306962
    Prochajda
    Účastník
    (87 odpovědí)

    To je moc dobře, že jsi založil toto vlákno. Kdyby to tam neměli objednané kamarádi, tak bych nevěděl, že to Došky ještě provozuje. Doufám, že se tu objeví i nějaké úlovky. Výbavu mám podobnou jako ty, takže je určitě dostačující.

    #306973
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Prvni autobus od Doskyho prijede az 5.5. 2019. To pak bude reportu vic. Momentalne mame hosty vetsinou z jinych zemi, kteri toto forum nectou a tedy sem nepisi. 🙂  Rybarina je momentalne diky rozmarum pocasi prumerna, kazdy den jinak.  Nicmene nejake ulovky jsou. Fotek moc nemam, snad nejake pribudou. V campu se pracovalo a pracuje, vylepsuje a prestavuje, na Korsholmen je novy pristav  .. proste se stale neco deje.

     

    #306985
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Tak to je parada,ta làvka uź byla na hraně….koncem května jsme tam!

    #307052
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Pepo ted tam budes mit pristav jak na parnik

    #307053
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    To je moc dobře, že jsi založil toto vlákno. Kdyby to tam neměli objednané kamarádi, tak bych nevěděl, že to Došky ještě provozuje. Doufám, že se tu objeví i nějaké úlovky. Výbavu mám podobnou jako ty, takže je určitě dostačující.

     

    Došky teprve včera dorazil a zatím se zabydlujeme. Takže se chlapci nebojte. Jen co se trochu rozkoukáme, tak sem určitě něco napíšu.

    #307458
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Dorazila jsem celkem v poradku pred dvema dny do Jostolen a zatim co si ostatni jinde stezovali, ze ryby neberou, nemecti kluci se mi hned chlubili krasnymi ulovky.

    Vcera prinesli zase krasne rybky a dnes jeste hezci. Metrove kelery, tresky 10 – 13 kg, dasa 7 kg .. prikladam fotky z dne meho prijezdu, dalsi snad dostanu zitra.  Vcera i dnes potkali kosatky, proste idyla. Snad nam to vydrzi nejaky ten patek..

    Jinak je nadherne pocasi – kratasy a natelnik … do plavek snad zitra, tak se pridejte 🙂

    #307470
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Tak to je super,děkuji za zprávy a těšíme se na další reporty……už jen mésíc

    #307503
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Dnes jsem viděl pěkné tresky, které přivezli němečtí rybáři. Největší měla 126 cm a 19 kg. Fotku jsem nedělal, protože ryba byla již flekatá a nehezká na focení. Možná, že kluci němečtí dali fotky Jance a ta je sem vloží.

    #307514
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    A to mají nachytané okolo trianglu, nebo jezdí na plotny?

    #307515
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    A to mají nachytané okolo trianglu, nebo jezdí na plotny?

    Myslím, že ty největší jsou z ploten.

    #307516
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Také se moc těším na zářijový Jostolen!

    #307517
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Také se moc těším na zářijový Jostolen!

    Já dnes za 40.

    #307519
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Já teď za 10 na Soroyu.

    #307576
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Fotky ryb mam slibene, ale znate to .. zatim se chyta dobre, dnes zase jeden krasny halibutik. Bere to vice na gumy nez na pilkry. K veceru se dnes silne ochladilo, krasne slunicko se schovava a ma prijit dest.  Zitra snad jeste zvladnem bezdestovou grilovacku. Misto ryb prikladam krasnou fotecku – snad se bude libit i vam

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 234)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...