Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Jakou používáte obuv do lodi?

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Martin a poslední změna proběhla před 14 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3297
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Jakou pou?íváte obuv do lodi? Máte stejnou na jaře i v létě? Jakou byste doporučili k plovoucímu obleku?

    #6562
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Vyzkou?el jsem u? v?elicos,na teplo nohou nosím Hunter,ale spadnout s nimi do vody,to bych určitě nechtěl a do vody taky nejsou,jak je voda nad kotníky, tak do nich teče.K plovoucímu obleku, boty ko?ený a ?něrovací,nad kotníky.Nosím kamioňácký,napu?těný tukem,jak na vojně,

    proto?e mám je?tě myslivost,tak půjdu asi do bot od "CHIRUCA",výběr mají velký,cena je drobet vý?,"ale ka?dá laciná věc,je drahá"

    #6563
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Já pou?ívám ?něrovací boty LaCrosse Brawny II 10". Stojí kolem 3 tisíc a jsem naprosto spokojený.Boty jsou lehounké,nepromokavé,nohy jak v bavlnce,a podrá?ka na lodi neklou?e.Fakt mů?u doporučit.

    #6570
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Naki díky za tip, jen ta cena mě překvapila. Na Amazonu je nabízej za 80 doláčů (cca 15 stovek)…

    #6572
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    To Hans: Nemám zku?enost se zahraničními eshopy,ale na na?ich jsou stále za cenu kolem 3 tisíc.A to je mám u? 2 roky a cena pořád stejná.

    #6576
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Já pou?ívám velice jednoduché, ale účinné holínky Seafox, které mají supr izolaci. Jedinná nevýhoda je ka?dodenní su?ení holínek. Teplo se srá?í na venkovní straně holinky a je potřeba, je ka?dý den otevřít a vysu?it, jinak hrozí plíseň vnitřní vlo?ky.

    #6578
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Já mám ?něrovací boty od Ice Fish,mají uvnitř vlo?ku,do vody taky s nima mů?u,spokojenost.

    #6591
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Pou?ívám asi 5 let policejní zimní kanady maj goratex vlo?ku a nemaj vadu od kamaráda za 500.Beru je aj na dírky a je?tě? mi v nich zima nebyla.

    #6595
    Martin
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Já pou?ívám holinky Hunter.Teplej?í boty jsem na noze neměl,noha jak v bavlnce.Občas je mi v nich a? horko.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Jakou používáte obuv do lodi?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...