Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hledám levnou a dobrou lokalitu v Norsku

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6192
    Václav Bruner
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Sroubek : byli jsme tam od poloviny do konce dubna 11 dní.

    Treska 50: samozřejmě jsem pontonovej most skoro denně zkou?eli,ale výseldek byl chabý. Pokud nebudu ov?em započítávat asi hodinový boj se sítí z dvostovky silonu,kterou jsem urval a? za pomoci lodě a pilkeráku o ponton mostu. To ?e to byla sí?,na?těstí vím,neb se mi kousek podařilo vytáhnout. Kdyby ne,dodnes bych vyprávěl,jak sem zapřáhl kosatku. Tedy pozor od druhého ke třetímu pontonu nechytat ,stopro vázka. Ostatní rybáře jsem bez tak vět?inou viděl uvázané na druhé straně mostu směr Kristiansund.

    Je?tě k chatě kterou popisuje? s odkazem,ta chata je pro kolik lidí?

    #6193
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Těch 50000Kč za ubytování + lodě = osoba/týden, platí pro oblast Norska po Trondheim.

    Pak je třeba počítat s cenou – ka?dých 100 km směrem na sever cca +300Kč/osoba/týden.

    #6194
    treska50
    Člen
    (29 odpovědí)

    To Piskotus:

    Chytali jsme mezi 3 a 4 pontonem(vět?inou) nebo jsme draftovali před a za mostem podle přílivu neb odlivu.Faktem je , ?e směrem ke Kristiandsundu byla vět?ina lodí,ale my jsme se orientovali podle toho,kde bylo nejvíc norských rybářů,kteří chytali z mostu.Jinak chata je pro 4 dospělé a 2 děti

    #6195
    Václav Bruner
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Treska 50 : No a? nyní koukám,?e to bylo 14 dní !!!

    To je super price.42000 CZK za chatu na 14 dní ve 4 lidech je 14 tis.vč. lodě. Otázkou je zdali se na loď vejdou 4 lovící.

    I tak je to zajímavá cena a lokalita. Kolik km je to od mostu?

    Pokud chce?,raději na email?

    #6198
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    tak to vím,kde přesně jezdíte,ale my pod modrý ponton nejezdíme.?e bývá Battenfjord prázdný,tak o tom u? sem četl,ale letos v květnu tam najeli velcí keleři a to byl ?rumec.Nakonec to bylo skvělé.

    Jinak letos,to bylo tro?ku slab?í ne? jiné roky,ale proč,to nikdo neřekne,ka?dý rok je ůplně jiný.

    Bylo krásně kolem 20-23,teplota vody oproti jiným rokům o 5s nahoru.

    Nakonec supr lov a spokojenost.

    Byli sme tam v půlce května.

    #6209
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Jazdím trochu ju?nej?ie do fjordu u Vestkapu ale

    cenovo si myslím, ?e sme na tom dobre.

    Chata pre 8 ľudí 5500 NOK – tj 17000 Kč

    V cene je 1 loď, druhá 800 NOK – 2500 Kč

    Na cestu počítam 5000 km, preto?e jazdíme na výlety a tam sa tých 1000 km minie. Norsko je tak nádherné, ?e by bola ?koda nepozrie? si okolie (GEIRANGER, TROLLSTIGEN, DALSNIBBA, ĽADOVEC, VESTKAP…)

    Tak?e cesta pre 2 autá pri spotrebe 7 l nafty – 22000 Kč

    Poplatky za trajekty Rostock – Gedset – Oresund plus mýta hore-dole – 15000 Kč

    Benzín do lodí – 50 l na loď = 3500 Kč (Jazdíme max. 5 km ďaleko)

    Ostatné náklady tj. strava, vstupy a trajekty na výletoch, poistenie – 1500 Kč na osobu tj. 12000 Kč

    Celkom (ubytovanie, lode, cesta, poplatky, výlety, strava, “nápoje”, benzín do lodí, poistenie a nejaká rezerva, no skrátka v?etko) 72000 Kč. Zaokrúhlene na osobu 9000 Kč. (Čiste len ryby 7500 Kč)

    #6215
    Václav Bruner
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Sroubek: Hezké ryby na místní poměry. Já tam byl o měsíc dříve. Je?tě vcelku kosa,ale taky jsme si začapali,bohu?el ti ostatní u? hůře a to okupovali zejména pontonovej most.

    Ka?dopádně jak zde sleduju kalkulace výdajů celkem ,asi pojedu stejně jinam.

    Opravdu jsem mohl být v Norsku 3 x místo jednou.

    V?em děkuji za kalkulace výdajů a ostatní nabádám k dal?ím radám…

    #6274
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hledám levnou a dobrou lokalitu v Norsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...