Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya a střední Norsko 2019

  • Toto téma obsahuje celkem 129 odpovědí. Do diskuze (43 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 4 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 130)
  • Autor
    Příspěvky
  • #310956
    peto166
    Účastník
    (49 odpovědí)

    krasne ryby. v akej hlbke boli? pod malymi kelermi? o 2 tyzdne som na hitre, tak nasavam vsetky dostupne informacie. 🙂

    #311014
    stanour
    Účastník
    (8 odpovědí)

    My letos poprvé vyráželi s CK Eden na zahajovací turnus. Ruce nedostávali tolik zabrat jako v předchozích letech v období druhého/třetího turnusu, ale když se po několika hodinách povedla větší ryba, tak stála za to. Na jednom místě se nám podařilo chytit 3 ryby přes metr, což se nám za celou dobu co sem jezdíme nepovedlo. Když to tak srovnám, tak v prvním turnusu bylo mnohem méně ryb, ale velikostně bezkonkurenčních.

    #311022
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Včera večer masakrovaly velké tresky a polaci keleří juniory okolo Flesy vedle podkovy…za hodinku jsem měl plný kalfas…a moje zatím letošní TOP ryba: polak 101cm…!!!!

    #311046
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Jak to sleduji, tak letos je hodně dobrá sezóna. Ať se daří!

    #311051
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Pěknej, Jendo 😉

    #311103
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

     

    #311104
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Konečně máme na světě video z jara…Rybářská kuchařka jak na velkého mníka..Snad se to povedlo, finále je zdolávačka 25 kg lenga..!!!! Velký dík patří Hance Lindnerové z Rybina Hradec Králové..:)

    #311115
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Hodně dobrý,  tleskám.

    #311146
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Honzo, parádní ukázka rybolovu.

    #311188
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Včera večer masakrovaly velké tresky a polaci keleří juniory okolo Flesy vedle podkovy…za hodinku jsem měl plný kalfas…a moje zatím letošní TOP ryba: polak 101cm…!!!!

                                                                                       Tak máš dalšího přes metr- to je super a důvod dát si štamprli. Na jakou nástrahu přišel? Jedu poprvé s rodinou a chtěl bych taky takovou rybu chytit. 🙂

    #311344
    peto166
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Konečně máme na světě video z jara…Rybářská kuchařka jak na velkého mníka..Snad se to povedlo, finále je zdolávačka 25 kg lenga..!!!! Velký dík patří Hance Lindnerové z Rybina Hradec Králové..:)

    honzo, prosim ta, kolko nad dnom vodis tu montaz na mniky?

    dakujem.

    #311400
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Vodím to těsně u dna, ťuknu, špičkou zvednu…ťuknu a jen to maličko přizvednu..samozřejmě že si furt kontroluji hloubku, abych neváznul a případně nejlíp driftoval z kopce dolu a nikoli proti kopci…pak se dá špatně rozeznat záběr od vázky…Petrův zdar a Ave..:)

    Konečně jsme dneska prohřáli kosti na sluníčku…nej jsem měl 145/19kg…:)

    #311401
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Od Martina z Dolmsundetu mám osobní informaci že předevčírem ulovili lenga 183cm ale váhu nevím, snad se vyrojí někde víc info, foto a i váha, neb by to mohl být nový rekord českých rybolovčíků..:)

    #311409
    marap
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Na Dolmoy bylo minulý týden ideální počasí. 10°C, svěží vánek a vlhký vzduch.

    Jemné náčiní slavilo svůj úspěch. Na 100-200g proutek, lovec s vlastní váhou 29,9 vytáhl naráz dvě obecné 98cm 8,7 kg a 84cm 4,7kg.

    Holky se střídali o prut 20-120g s růžovým pilkrem a je to jasně nejlepší barva pro trofejní rybu – keler 96cm. Za 20 minut byl na hladině.

    O čistotu lodi se starala sehraná posádka plavčíků. Je až neuvěřitelné, že ani jeden z nich nespadl za celý týden do vody.

    #311556
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Krásné úlovky z Hitry. Keleři, tresky, štikozubci.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 130)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya a střední Norsko 2019

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...