Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hektor na štikách

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 59)
  • Autor
    Příspěvky
  • #250964
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Hektoři jsou už na místě, probíhá vybalování a příprava na odpolední lov. Večer, jak se dostanou na Wifi, tak podají hlášení. Zajímavé je, že budou chytat ne na jezerech, ale na tzv brakické vodě, tedy na moři. Mají tam být velké štiky, jehlice, tresky atd.

    • Téma bylo upraveno před 7 roky a 11 měsíci uživatelem Sim.
    #251018
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Cau kluci, presne jak psal SIM. Pred chvili jsme se ubytovali, ted grilujeme neco k obedu a chystame pruty na privlac. Moji volbou pro tento rok jsou privlacaky od Sportex, Penn, Daiwa a Savage Gear, ktery budu celej rok testovat. Je tu uzasny teplo, jak v lete v Chorvatsku. Mame sebou Drona, chceme natacet a udelat pekny video s nejakou peknou rybou & Music by HEKTOR…dneska to bude spis zmapovani lokality a ujasnit si co a jak,..zatim cau

     

    #251045
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Prostředí nádhera, jsem zvědav, jakou vám dají loď.

    #251059
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Lokalita?

    #251067
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Psali, že jsou kousek pod Kodaní.

    #251070
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Tak to by se jim mohl podařit i nějaký mořský pstruh. Držím pěsti a těším se na večerní info. Budu sledovat hokej a Hektory.

    #251089
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Psali, že jsou kousek pod Kodaní.

    Hm, tak dole stiky na mori, to jsem nikdy moc nezaznamenal. Stiky v braktickych vodach zacinaji rozumne nekde od Karlshamnu, kde uz jsou ostruvky. Jinak jehlice najely pred asi 3 tydny, takze tech jsou mraky. A posledni tyden se tresky z melcin stahly vice na hloubku a najizdeji tzv. letni tresky. Ty se chytaji na 20-40 metrech a objevuji se 15-20kg kusy. Jinak jsou uz tyden tropy a azuro. Idealni na rude ksichty po celem dnu na vode. 😀

    #251159
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Cau vsem. Jsme asi 30 km pod Karlskronou mezi ostrovama uprostred prirody, je to tady super. Urcite vyjedeme i na more, na jehlice, slede a tresky, neni to daleko, urcite to zkusime. JInak posilam pozdrav ze vcerejsiho odpoledniho seznameni s vodou. Nejvic se darilo Ondrovi na JERK hnede barvy. Jinak je tady hrozny teplo, celej tyden ma jenom svitit, coz neni uplne optimalni, ale zabery chodi, coz je dulezity. Dneska zkusime jiny mista a neco natocit, tak uvidime, co se povede. Zatim čus

    #251317
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Dneska doploledne se ve 24°C a plným slunci celkem dařilo. Na Jerky a Zoomy jsem čapl pekny stiky. Materialy mame natočený pěkny, litali jsme dronem, bylo tu super, jako v Karibiku. Pokračujeme od 17 hod. Zkusime jehlice a sledě v průplavu, asi 100 m od baráku..

    #251325
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Kluci nádherný fotky a ryby. Jaké používáte lanko, délka a průměr prosím? Ještě dejte fotku toho top jerka za týden jedeme někam ke Stockholmu, tak ať nám něco nechybí. Díkec!

    #251348
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Kluci fakt pecka fotky. Uz se tesim na videa z dronu

    #251349
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Kluci fakt moc pěkný…Jak jsem psal i na FB,tak naposledy jsem pěkný štiky viděl,když jsme byli se Zerpíkem v Maďarsku na Tise.To počasí máte taky úžasný…

    Taky se těším na video z dronu,to bude určitě bomba!

    #251437
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    čau kluci diky…pred chvili jsme dojedli a ted jdem spat. Fotky z odpoledne jsem jeste nestahl. Rano jak vztanu se tomu povenuju a dam je sem…. odpoledne bylo sledovy i stikovy. Ondra lital jako blazen, bylo to fajn…TOP jerka nafotim a fotku vlozim,…. dobrou draci 🙂

    #251494
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Takhle si tady chytáme z pohledu DRONA 🙂

    #251495
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Nádherné záběry. Pěkně si to užíváte

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 59)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hektor na štikách

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...