Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 76. až 80. (celkem z 80)
  • Autor
    Příspěvky
  • #317262
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Video jsem zkouknul bez zvuku (jsem v práci). Ale jako u videích kaprotýmů a všudybýlka co teď tancuje nikdo neříká kolik hodů na jeden se záběrem tahané ryby. Zvlášť na moři se nedá poznat jestli je to točeno na stejném místě, stejný den. Takže kolik % na úspěšný hod? To s lukem nebo oštěpem kdybys lovil bych to tipnul 95%? Páč udělat si šíp a pak o něj přijít? Jinak ryby parádní a přál bych ho vidět rejpalům z mrku z mořské sekce kde jsem se ptal na vhodné kleště až jsem byla za vola proč je potřebuju. No když někdo zná mořský rybolov jen z chorvatska z mola kde tahá ryby tak do akvária tak nemůže vědět na co jsou kleště na ryby.

    #317318
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj, toto video bylo z jednoho dne, stačí kouknout na počasí i naše oděvy. Samozřejmě, že jsme navštívili více míst, máme zde podmořské hory, které jsou vzdálené od sebe v okruhu tří kilometrů a tak jsme různě objížděli různá místa. Je to ve své podstatě výstřih osmihodinového chytání, nevím jak bych měl popisovat, v jaký drift jsem dostal záběr a v jaký ne, či jakou úspěšnost jsme v procentech měli. Kdybych měl zveřejnit nesestřihanou osmihodinovou verzi, tak se na to nikdo celou dobu dívat nebude. Účelem je, aby to bylo trochu akční, byly tam nějaké ty informace a to si myslím, že se povedlo.

    S tím rejpáním ti rozumím, občas si lidé potřebují něco dokazovat silnými slovy přes internet. Lepší je to nevnímat a soustředit se sám na sebe. 🙂

    #317321
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Jasan chápu a rozumím tomu. Doma mám tuny příchutí a dipů na boilies. Mám v kaprařině určitě půlku superba. Ale k čemu? Video kde na příchuť franfurtské klobásy tahali kapry i z kaluže na silnici. Nakoupeno od nich všechno v této vůni. A za ty roky co to mám jsem na to nevytáhl ani pitomou plotici. Byla doba kdy jsem si doma vyráběl vlastní koule. Teď už mám jen pár druhů komerčních koulí ale zato asi 30 lahviček s nadipovanými koulemi. A i když jedu na 5 dní na ryby a chytám na 3 pruty tak do konce života nejsem schopen vyzkoušet všechny kombinace jen toho co doma mám. A jak dobře vím tak to co voní mě rybě vonět nemusí, ten pilkr co se líbí mě nemusí vůbec chytat. Ale je to ještě o tom, že 2x nevstoupíš do stejné řeky. Stačí hodit o 10 minut později do místa o metr vedle a trefíš se do hladovýho hejna. Takže i když jsou 3 rybáři na lodi tak neháží úplně na stejný místo a tak říct, že tohle bere a tohle ne je složité. Letos na jostolenu nám tvrdili, že berou na 30 metrech a jen na stříbrnýho pilkera na nic jinýho (parta co jsme střídali) a na co brali nám? pilkr zářivě žlutej s červeným bříškem a pak makrelí střapce s červenou bavlnkou. Na to i 80ky keleři…jo a v maximálně 20 metrech…

    #317850
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Nové video je venku! Petrův zdar přátelé, v tomto novém a našlapaném dílu o rybolovu v Norsku se podíváme společně s Hektor Project na rybáři nejoblíbenější pobřežní šelf. Toto místo je stálým stanovištěm téměř všech druhů ryb žijících v Norsku. My jsme se ovšem zaměřily na jedny z nejbojovnějších, kterými jsou tresky tmavé neboli keleři. Tato torpéda s výraznou postranní čarou vždy dají do souboje maximum a tak se můžete těšit na nádherné záběry ze zdolávaček, krásné ryby a především vtipné poznámky, díky skvělému složení našeho týmu na lodi. Doufáme, že vás toto nové rybářské video z naší dílny pobaví a zkrátí vám dlouhé chvíle čekání na nastávající rybářskou sezónu.

     

    #318159
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Vydejte se s námi do země Rybostroje! Do rybářského kempu ve středním Norsku, který nabízí skvělé rybářské možnosti a pohodovou atmosféru. Zažijte tak společně s námi neuvěřitelné červnové rybaření, na které budeme vzpomínat po zbytek našeho života.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 76. až 80. (celkem z 80)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...