Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HasvagCamp 2018 (střední Norsko)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 119)
  • Autor
    Příspěvky
  • #295198
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj přátelé,

    Chtěl bych vám představit lokalitu Hasvag, nejedná se o úplnou novinku, je to místo s dalekou historií, nic méně nově tento kemp provozuji a tak mě napadlo, že bych vám mohl pomocí této diskuze poskytnout nějaké informace, fotky, videa a pozvat vás k návštěvě této nádherné lokality.

    HasvagCamp se nachází v oblasti Flatanger, jedná se o velmi zajímavé místo, především z toho důvodu, že je zde členité dno, spousty různých hloubek a skvělých míst pro rybolov. Na volném moři jste za necelých patnáct minut plavby lodí, velmi dobrá místa jsou taktéž přímo před ostrůvky nebo kolem nich, a pokud počasí nebude úplně dokonalé, můžete se vydat do jednoho ze dvou okolních fjordů, kde jsem napočítal dohromady přes deset lososích sádek, u kterých jak je známo se vlivem propadaného krmení zdržuje spousta ryb.

    Nejatraktivnějším místem pro rybolov zde je šelf, který se nachází již na otevřeném moři, kde z hloubek okolo tří set metrů se objevíte najednou na podmořských horách okolo třiceti metrů hloubky. V těchto místech lze ulovit opravdu všechny druhy ryb nemalých velikostí. Pravidelně se tu chytají velicí keleři, obecňačky, mníci a halibuti. Občas se ovšem na těchto podmořských horách chytne i metrový polak, který se jinak zdržuje většinou okolo pobřeží a ostrůvků, to jen dokazuje to, že se jedná o opravdu velmi atraktivní místo, kde se zdržuje dostatek přirozené potravy, do které z větších hlubin najíždí přirozeně větší predátoři.

    Kemp je velmi šikovně krytý před větrem ostrůvky a tak tu lze vyplout na moře v téměř jakýchkoliv povětrnostních podmínkách, a pokud by přece jen nešlo vyplout na moře, velmi dobře si tu lze zachytat také ze břehu nebo na okolních pstruhových jezerech.

    Více informací najdete na webu Hasvagcamp.com, pokud vás bude něco zajímat, neváhejte se na mne obrátit, rád vám odpovím na všechny otázky a to buď přímo tady v diskuzi nebo pomocí emailu, či facebook messengeru.

    email: info@hasvagcamp.com
    tel.: +420 734 816 970
    Námořní mapa z naší oblasti 

    #295199
    Martin00
    Účastník
    (1 odpovědí)

    V Hasvaagu jsem již byl, je to velmi pěkná lokalita. Rybář opravdu ocení neskutečnou členitost hloubek v dané lokalitě. Člověk pak nikdy neví jaká ryba mu může přijít. Sám jsem byl svědkem toho kdy kamarád nejspíše utrhnul Halibuta o váze cca. 100 kg. V současné době se o kemp stará Zdenál, který je výborným rádcem pro určení správného místa lovu.

    Určitě doporučuji !

    #295260
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj přátelé, tak včera jsem průvodcoval kluky, co chtěli vyjet na nějaké mníky, okouníky a halibuty. Povedly se všechny požadované druhy ryb. 🙂

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Hasvagcamp.
    #295281
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Co mas za foťák?  Nebo je to zvláštní filtr? Ryby pěkný,  ale fotky divný.  Vypadají,  50 let starý.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Lupen.
    #295303
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj, je to filtr, dost možná také stavu posledních fotek nahrálo zatažené počasí. Nic méně, mě se líbí. Ještě připojuji pár fotek, které lze pořídit v blízkém okolí našeho kempu. No není to nádhera? 🙂

    #295581
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj, kdo bude mít náladu a čas, můžete kouknout na nové video, které jsem právě dodělal. Přeji příjemný pátek a víkend plný rybářských úspěchů!

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Hasvagcamp.
    #295767
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Nyní zase malé zpestření a odlehčení od úlovků. Přijeli k nám hosté s tímto krasavcem. 🙂

    #295813
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (4 odpovědí)

    Ahoj, docela jsem byl v šoku, když jsem uviděl toto vlákno o Hasvagu. Do Hasvagu jezdíme řadu let, je to opravdu klidné místo a bylo by dobré aby to tak taky zůstalo a nesnažil se na tom někdo vydělat a zpropagovat. Nevím co se stalo a proč nefungují původní stránky majitele ( http://www.hasvagbrygge.no ) , ale vím, že jediné co jste udělali je navýšili  ceny – toť vše. Takže je to poprvé, co pojedeme do jiného ubytování, které je levnější a má ještě lepší polohu než Hasvagbrygge. V Hasvagu je ještě další rybářské ubytování, které je také levnější.  Kdo by měl zájem napište a pošlu Vám kontakty.

     

    #295844
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj Jeann83,

    HasvågBrygge změnilo majitele a došlo ke spoustě změn, například k přejmenování jména i zkvalitnění služeb. Ceny byly mírně navýšeny, ale rozdíl oproti starému ceníku je nepatrný. Mrzí mě, že soudíte a děláte závěry, aniž by jste nás tu nově navštívil… Je tu to krásné a klidné místo, kde nyní působí český správce s dlouholetou praxí v mořském rybolovu.

    Ať se vám líbí na novém místě a když pojedete okolo, rád vás tu přivítám a pozvu na dobrou kávu, či pivo.
    Hezký zbytek dne přeje Zdeněk (správce kempu).

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Hasvagcamp.
    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Hasvagcamp.
    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Hasvagcamp.
    #295854
    Sergio
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Tak typická česká vlastnost, komentovat něco co ani nezkusil, Jeann83 je buď pouze závistivec, který by se měl nad sebou zamyslet, a nebo vozataj nějaké konkurence a opět řešeno typicky v českých podmínkách, ono je lepší a jednodušší pomluvit, než něco udělat. Omlouvám se, ale toto mě nemohlo nechat chladným. Vrátili jsme se od Zdenála z Hasvagcampu minulý týden a bylo to skvělý!!!!. Tak krásné místo a odborný a férový přístup správce-rybáře Zdenála, jsme ještě nikde nezažili a to naše skupina jezdí do Norska skoro 15 let, z toho posledních několik let do německých kempů už nejezdíme vůbec. Po odjezdu jsme se shodli, že příští rok se určitě do Hasvagcampu vrátíme!!!! a učiníme konec zlobě a nenávisti!!!

    #296022
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj, tak je tu zase nový příspěveček. Přijeli k nám skvělí hosté, kteří zároveň vytvořili tyto skvělé fotky. Děkujeme za návštěvu, bylo to fajn. 🙂 Teď pracuji na novém videoklipu, snad by mohl být již tento týden hotový. Hezký zbytek večera a ať se ohýbají špičky!

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 10 měsíci uživatelem Hasvagcamp.
    #296066
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Nové video je venku! Přeji příjemný pátek a samozřejmě víkend plný nádherných úlovků.

    #296084
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Dnešní doršík z podmořské hory, vzal oranžového twistera. 🙂

    #296122
    Vaca
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat jak to je ten poplatek 100 Nok se pripocpřipo k ceně a jestli je pevná doba pobytu 7 dní nebo lze být 10 dní

     

     

    #296239
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat jak to je ten poplatek 100 Nok se pripocpřipo k ceně a jestli je pevná doba pobytu 7 dní nebo lze být 10 dní

    Ahoj, poplatek se standardně připočítá k ceně. Pevná doba pobytu není. Je možné u nás strávit týden, 10 dní, 14 dní nebo i měsíc, jak je zkrátka libo. Klidně zavolejte: +420 734 816 970 nebo napište email info@hasvagcamp.com, či zprávu na FB.(Zdenál)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 119)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HasvagCamp 2018 (střední Norsko)

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...