Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar forma na pilkr

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Miloš a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #290253
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    poptavam formu na pilkr 600g + s moznosti zaveseni 2 trojhaku.neco obdobneho jako je na foto.dekuji za nabidky

    #290270
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Dle mého je to strašná škoda,že v Čr není nikdo kdy by se do těchto forem pustil a vyráběl je spolehlivě a za rozumný peníz odpovídající pracnosti a td.

    #290299
    Hucho
    Účastník
    (58 odpovědí)

    Poslední šance zavolat pana Křivánka a jeho formybrno.cz. Schválně ho vyzkoušej, svého času výborný dodavatel forem všeho druhu. Tel: 733 701 030

    #290301
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Pan Křivánek je jeden velký podvodník, který umí tak maximálně naslibovat,ale skutek utek.

    #290306
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    soulasim,posle nabidku a kdyz se s nim clovek chce spojit tak na tel.nic maily take nic a sms to same.to jsem chtel xx forem a prislusenstvi ale uz vim ze nic.jeenani tohoto obchodnika je na urovni deti ve skolce.

    #290632
    Miloš
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Ahoj,v Nemecku zkus http://www.bleigussformen.de .Ja jsem to objednaval,pres jednoho kolegu zde na foru,ktery dela v Nemecku a on mi to pak dovezl do CZ.Dokonce mi nekdo rikal,ze si byl prima tam a za par euro toho vezl spoustu.

     

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 4 měsíci uživatelem Miloš.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar forma na pilkr

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...