Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Elekronické placení cla v Norsku pomocí aplikace v telefonu

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Hyse Hyse a poslední změna proběhla před 1 měsíc.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #297339
  Erg Erg 
  Účastník
  (269 odpovědí)
  byl(a) online před 1 den

  Zdravím. Nedávno tady proběhla informace o možnosti zaplacení cla za nadlimitní alkohol a cigarety pomocí mobilní aplikace Norwegian Customs App. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Díval jsem se na ní, vypadá jednoduše, ale chápu správně, že pomocí aplikace musím zaplatit nadlimit nejpozději před přejetím „čáry“ a ne dříve než 2 hodiny před tímto přejetím?

  Jak se na to tváří celníci?

  #297347
  dosky dosky 
  Účastník
  (2601 odpovědí)
  byl(a) online před 1 den

  Zdravím. Nedávno tady proběhla informace o možnosti zaplacení cla za nadlimitní alkohol a cigarety pomocí mobilní aplikace Norwegian Customs App. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Díval jsem se na ní, vypadá jednoduše, ale chápu správně, že pomocí aplikace musím zaplatit nadlimit nejpozději před přejetím „čáry“ a ne dříve než 2 hodiny před tímto přejetím? Jak se na to tváří celníci?

  Ano chápeš to správně. Ne dříve než 2 hodiny před a nejpozději před překročením hranice. Já s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Někdy je lepší clít z jedné aplikace dva lidi najednou (víc nejde). Jak se na to tváří celníci nevím, protože mě ještě nikdy (co clím přes aplikaci) nekontrolovali.

  #297348
  Hyse Hyse 
  Účastník
  (509 odpovědí)
  byl(a) online před 22 hodiny

  Jen doplnim, ze je dobre si do appky pridat kartu kterou to budes pripadne platit. Na zacatku si to z karty strhne myslim 1 nebo 10 NOK (ted uz nevim) ale pak nemusis zadavat cislo karty a dalsi udaje rucne. Jakmile zadaš mnozstvi k procleni a das „zaplatit“ zacina bezet odpocet 2 00 hodiny. Potvrzeni o zaplaceni si muzes nechat poslat do e mailu.. A jak se na to tvari celnici taky nevim, ale myslim ze pri pripadne kontrole je to OK

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Elekronické placení cla v Norsku pomocí aplikace v telefonu

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa

Využíváte slevové akce?

(42)
(104)
(35)

Nahrávání ... Nahrávání ...