Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Elekronické placení cla v Norsku pomocí aplikace v telefonu

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Orfo Orfo a poslední změna proběhla před 3 měsíců.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)
  • Autor
    Erg Erg 
    Účastník
    (269 odpovědí)
    byl(a) online před 4 měsíců

Zdravím. Nedávno tady proběhla informace o možnosti zaplacení cla za nadlimitní alkohol a cigarety pomocí mobilní aplikace Norwegian Customs App. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Díval jsem se na ní, vypadá jednoduše, ale chápu správně, že pomocí aplikace musím zaplatit nadlimit nejpozději před přejetím „čáry“ a ne dříve než 2 hodiny před tímto přejetím?

Jak se na to tváří celníci?

dosky dosky 
    Účastník
    (2603 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Zdravím. Nedávno tady proběhla informace o možnosti zaplacení cla za nadlimitní alkohol a cigarety pomocí mobilní aplikace Norwegian Customs App. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Díval jsem se na ní, vypadá jednoduše, ale chápu správně, že pomocí aplikace musím zaplatit nadlimit nejpozději před přejetím „čáry“ a ne dříve než 2 hodiny před tímto přejetím? Jak se na to tváří celníci?

Ano chápeš to správně. Ne dříve než 2 hodiny před a nejpozději před překročením hranice. Já s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Někdy je lepší clít z jedné aplikace dva lidi najednou (víc nejde). Jak se na to tváří celníci nevím, protože mě ještě nikdy (co clím přes aplikaci) nekontrolovali.

Hyse Hyse 
    Účastník
    (512 odpovědí)
    byl(a) online před 23 dny

Jen doplnim, ze je dobre si do appky pridat kartu kterou to budes pripadne platit. Na zacatku si to z karty strhne myslim 1 nebo 10 NOK (ted uz nevim) ale pak nemusis zadavat cislo karty a dalsi udaje rucne. Jakmile zadaš mnozstvi k procleni a das „zaplatit“ zacina bezet odpocet 2 00 hodiny. Potvrzeni o zaplaceni si muzes nechat poslat do e mailu.. A jak se na to tvari celnici taky nevim, ale myslim ze pri pripadne kontrole je to OK

Pavol Beleš 
    Účastník
    (66 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Aplikace je skvělá. Po zaplacení jsem to ukázal celnici, ta tam zadala nějaký kód a tím bylo všechno vyřízené. Na dotaz, co mám dělat, když mě někdo bude kontrolovat jsem obdržel odpověď, že již mě nikdo kontrolovat nebude.

radek radek 
    Účastník
    (458 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

dobrá aplikace, nevidím žádné chytáky či problémy, klidně si to proclíme a máme klid od event. kontrol

jak 
    Účastník
    (38 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Ahoj, můžete prosím někdo orientačně upřesnit nějaké sazby? Např. za 1 l 40% alkoholu?

Díky Honza

Orfo Orfo 
    Účastník
    (49 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

jak:

Pivo 20Nok/L

Alkohol 22-60% 325Nok/L

Vino 60Nok/L

http://www.toll.no

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Elekronické placení cla v Norsku pomocí aplikace v telefonu

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa

Využíváte slevové akce?