Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Elekronické placení cla v Norsku pomocí aplikace v telefonu

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Hyse Hyse a poslední změna proběhla před 1 měsíc.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
  • Autor
    Erg Erg 
    Účastník
    (269 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Zdravím. Nedávno tady proběhla informace o možnosti zaplacení cla za nadlimitní alkohol a cigarety pomocí mobilní aplikace Norwegian Customs App. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Díval jsem se na ní, vypadá jednoduše, ale chápu správně, že pomocí aplikace musím zaplatit nadlimit nejpozději před přejetím „čáry“ a ne dříve než 2 hodiny před tímto přejetím?

Jak se na to tváří celníci?

dosky dosky 
    Účastník
    (2601 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Zdravím. Nedávno tady proběhla informace o možnosti zaplacení cla za nadlimitní alkohol a cigarety pomocí mobilní aplikace Norwegian Customs App. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Díval jsem se na ní, vypadá jednoduše, ale chápu správně, že pomocí aplikace musím zaplatit nadlimit nejpozději před přejetím „čáry“ a ne dříve než 2 hodiny před tímto přejetím? Jak se na to tváří celníci?

Ano chápeš to správně. Ne dříve než 2 hodiny před a nejpozději před překročením hranice. Já s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Někdy je lepší clít z jedné aplikace dva lidi najednou (víc nejde). Jak se na to tváří celníci nevím, protože mě ještě nikdy (co clím přes aplikaci) nekontrolovali.

Hyse Hyse 
    Účastník
    (509 odpovědí)
    byl(a) online před 22 hodiny

Jen doplnim, ze je dobre si do appky pridat kartu kterou to budes pripadne platit. Na zacatku si to z karty strhne myslim 1 nebo 10 NOK (ted uz nevim) ale pak nemusis zadavat cislo karty a dalsi udaje rucne. Jakmile zadaš mnozstvi k procleni a das „zaplatit“ zacina bezet odpocet 2 00 hodiny. Potvrzeni o zaplaceni si muzes nechat poslat do e mailu.. A jak se na to tvari celnici taky nevim, ale myslim ze pri pripadne kontrole je to OK

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Elekronické placení cla v Norsku pomocí aplikace v telefonu

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa

Využíváte slevové akce?