Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel VIKIS74 a poslední změna proběhla před 1 rokem a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #275331
    marek2
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Zdravím, po třech letech se chystáme opět vyrazit na ryby, plánujeme Einviku s CK narybynorsko.cz .

    Nemáte prosím někdo zkušenost s touto cestovkou, je to letecký zájezd s odletem z Krakowa?? Díky za odpovědi.

    Marek

    #275333
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Mám a zatím dobré.V případě dotazu dám informace.

    #275334
    marek2
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Děkuji za rychlou odpověď, jezdili jsme s Jardou Týlem ještě s Develop Vetem a četl jsem, že to nějak špatně dopadlo, tak jsem měl trocho obavu, aby to celé klaplo.

    #275335
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Nová majitelka a zájezdy bez problémů

    #275336
    kapr17
    Účastník
    (20 odpovědí)

    Proč vyhazujeme peníze za cestovkou? Soukromě ušetříte 1/3 ceny.

    #275343
    Heinz
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Firma z Belize na mě nepůsobí moc věrohodně 🙁

    © 2016 Eva Rašovská, Jaroslav Týle / Fishnord Ltd. Mapp streat 1, Belize City

    #275396
    Dorjee
    Účastník
    (1 odpovědí)

    S Evou Rašovskou jsem byla dvakrát, nejen na Einvice, ale i na Heenes a vždy max. spokojená.
    Jsem účetní několika firem a nevidím problém, když někdo podniká v zahraničí – mimo naši republiku, proč by musel mít sídlo v ČR (viz. UPC).
    Zajímá mě kontaktní adresa a kvalita služeb.

    #282103
    Frasser
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Potvrzuji bezproblémovou cestovku. Byl jsem uz 4x Einvika, Hennes (vždy parada). Letos letíme z Krakowa v zari na Einviku a predpokladam super dovolenou. Prikladam video z Hennes  https://www.youtube.com/watch?v=286KyAp6EPw

    #290760
    Peter Heyder
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ahojte Norkovia.Tento rok plánujeme letecky do Trondheimu a autom do Aukanu/Norský ráj/Lietame s Norwegian.com.Potrebujeme okrem príručnej batožiny ešte pre každého 2x 20 kg a 1 x Tubus.Neviem sa pri objednávke letenky dostať na možnosť zaplatiť naviac batožinu.

    Dík Peter

    #290777
    Milan Čechovský
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Ahojte Norkovia.Tento rok plánujeme letecky do Trondheimu a autom do Aukanu/Norský ráj/Lietame s Norwegian.com.Potrebujeme okrem príručnej batožiny ešte pre každého 2x 20 kg a 1 x Tubus.Neviem sa pri objednávke letenky dostať na možnosť zaplatiť naviac batožinu. Dík Peter

     

    Sice jsem letěl jinam a s jinou společností, ale taky jsem nemohl dát zavazadlo navíc při objednávce, tak jsem ho musel nahlásit telefonicky přímo u letecké společnosti se kterou jsem letěl.

     

    #290787
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau

    zadaš meno pohlavie potom je batožina, ideš dalej tam je špecialna batožina, sedadla preskoč ušetriš peniaze ak tak pošli tel . vysvetlim Ti to  Norwegian

    #307345
    Pet
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Zdravim, chci se zeptat, jestli byl nekdo vloni nebo letos v lokalite Einvika – proste nejake aktualni informace. Planujeme uz dovolenou 2020 a toto je jedna z moznych destinaci. Vylozene na vlacku – polak, keler. Diky predem za ochotu.

    #307354
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Plánuješ to letecky s Pepou Drechslerem?

    #307357
    Norecek
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Ten prý na Einvice skončil…nevíte něco konkrétního?

    #307363
    Dvořka
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Tak stránky http://norskapohoda.cz/ jsou funkční a volné termíny na tento rok také…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...