Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Dovoz rýb lietadlom Seychely-europa

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 5 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #294641
    Vlado1
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Dobrý deň, chcem sa spytat, neviete ci je mozne si doviezt nachytane ryby zo Seychel do europy v lietadle ? Zhliadol som toto video na youtube a nieco take tam bolo spominane, ale neviem ci tomu spravne chapem. Vdaka 🙂

    • Téma bylo upraveno před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Vlado1.
    #294662
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    ANO,  dovoz ryb že Seychell je legální.  Letos jsem si přivezl asi 25kg tuňáků a jiných tropických ryb.

    #294890
    Vlado1
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Dakujem pekne za odpoved. Mohol by som sa Vas este par veci spytat ? Chcel by som este vediet, ci ste na letisku v Mahe niekoho oboznamili na kontrole, ze veziete ryby a kolko kg. A ako ste ich prepravovali( v com, a ako ste ich chladili). Prilietame do Viedne, asi na vsetkych letiskach vramci Eu platia rovnake pravidla prepravy vsak ? Ze nemal by s tym byt nejaky problem. Dakujem pekne

    #294895
    Sim
    Správce
    (11216 odpovědí)

    My jsme tuňáky mrazili na Seychelách na baráku, kde jsme měli velký mrazák. Potom jsme je uložili do kufru, do polystyrenové bedny, podobně jako v Norsku. Bednu jsme dali do kufru a obložili oblečením. Nikoho na letišti jsme s tím neseznamovali a vše bylo OK až do Prahy, kde také nebyly žádné problémy.

    #294898
    Vlado1
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Velmi pekne dakujem za informacie.

    #294930
    KUL
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Sime jaky mas rozmer bedny at ti vleze 20kg ryb do kufru? S 15kg nebyl problem ale ted shanim polyst.bednu na 20kg a zadna nema rozmer aby mi to vlezlo do kufru. Diky za info

    #297433
    Vlado1
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Dobry den, mohol by som sa este spytat ? Mali ste to aj niekde zistovane, ci je povoleny prevozom ryb zo seychel lietadlom ? Na internete som nasiel ryby v kategorii: restricted a ked som spravne pochopil treba k tomu vybavit nejake tlacivo, viac som sa nedozvedel, emailovu spravu  poslanu colnemu uradu letiska mi moj gmail posiela naspat, ako nespravne zadany email. Mame trosku obavy s tym, aby sme nemali nejake problemy s tym na letisku. Za vase rady budem vdacny.

    #297436
    Sim
    Správce
    (11216 odpovědí)

    Dovoz rybího masa ze zemí třetího světa do EU není povolen, ale nám už asi 12x prošlo. Maximálně ti to seberou, pokutu za to nedostaneš.

    #297439
    Vlado1
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Dakujem Vam velmi pekne. Mysleli ste, ze dovoz nie je povoleny v krajinach tretieho sveta, alebo to nie je povolene v krajinach EU ?  Co som volal na colny urad na Slovensku, tak mi povedali, ze je mozne doviezt ryby aj z takejto krajiny, do 20 kg. Ja som sa skor obaval, ci na Seychelach sa to nebude brat ako nepovoleny  vyvoz, tak ako sa napriklad v Egypte nesmu vyvazat musle a koraly. Ale ked mate taketo skusenosti, tak to urcite riskneme aj my. Prajem pekny den.

    #297447
    Sim
    Správce
    (11216 odpovědí)

    Pokud nachytáte rybí druhy, které jsou běžně lovené a nejsou chráněné, tak vývoz ze Seychell nebude problem. Naposledy jsem si přivezl tuto pochoutku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Dovoz rýb lietadlom Seychely-europa

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...