Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

  • Toto téma obsahuje celkem 399 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedouš a poslední změna proběhla před 1 rokem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 400)
  • Autor
    Příspěvky
  • #265819
    milan9682
    Účastník
    (21 odpovědí)

    zajimave barveni gumovych nastrah

    http://forum.mt-lures.de/showthread.php?tid=502

    #266526
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Toto by mělo brázdit vody Barentsova moře asi za týden. 55,80,110,130 g. Jen dokoupit nějaký gumky u Zooma. Tenký nálitky, aby to netrhalo gumy a malá kulička na konci. To je potřeba na tyto povedený nástrahy.  Přeji lovci ty nej.

    #266674
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Jo ty barvy vypadají super, ale našel sem je buď z Ameriky nebo z Anglie a chtěj za to docela pálky 🙁

    #266686
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    A vypadá to, že někteří na podzimní SOROY chtějí býti připravení ve všech směrech. Sim nasadil vysokou laťku .  Hold ať je přáno všem. Budeme to tu s Bondovkou sledovat.

    #266929
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Toto by mělo brázdit vody Barentsova moře asi za týden. 55,80,110,130 g. Jen dokoupit nějaký gumky u Zooma. Tenký nálitky, aby to netrhalo gumy a malá kulička na konci. To je potřeba na tyto povedený nástrahy. Přeji lovci ty nej.

    Tak tyto hlavičky budou už za 8 dní poprvé odzkoušeny v okolí Vegy 🙂

    #266958
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Toto by mělo brázdit vody Barentsova moře asi za týden. 55,80,110,130 g. Jen dokoupit nějaký gumky u Zooma. Tenký nálitky, aby to netrhalo gumy a malá kulička na konci. To je potřeba na tyto povedený nástrahy. Přeji lovci ty nej.

    Na Zoom uplne parada. Netrha gumu a krasne sedi

    #270993
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Souhlasím s Honzákem, taky je používám. Máš raději nebervené olovo nebo barvené?

    #270994
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Souhlasím s Honzákem, taky je používám. Máš raději nebervené olovo nebo barvené?

    Tuto otazku ohledne barev hlavicek jsem probiral s Dedem145 a musim rict, alespon dle meho nazoru a nazoru Deda 145, ze je uplne jedno jestli je hlavicka barevna nebo ne.

    Chytil jsem polaka i na barevnou tak na nebarvenou. Polaky jsem chytil i na snuru i na vlasec. Polaky jsem chytil jak v 90ti metrech tak i na 3 metrech. Myslim kdyz jsou ryby pri chuti tak je uplne jedno co se koupe na konci prutu.

    #271029
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    No  jo když jsou při chuti…..ale když nejsou, je to pakárna.I letos jsme toho spousta testovali a všechno záleží na jaký typ nástrahy se hlavy používají a v jaké hloubce.Myslím si že barvení má význam do hloubek cca 20m…..nad 20m je to jedno….Nám se osvědčili spíš tmavší barvy. Tmavo červená,modrá a oranžová.Cílová ryba byl polak.Letos jsme počas celé sezony odchytali fakt stovky polaků a  potvrdilo se oprávněnost barvení hlaviček, ale hrajou tam samozřejmě i jiný faktory.

    #271030
    vaga
    Účastník
    (67 odpovědí)

    No jo když jsou při chuti…..ale když nejsou, je to pakárna.I letos jsme toho spousta testovali a všechno záleží na jaký typ nástrahy se hlavy používají a v jaké hloubce.Myslím si že barvení má význam do hloubek cca 20m…..nad 20m je to jedno….Nám se osvědčili spíš tmavší barvy. Tmavo červená,modrá a oranžová.Cílová ryba byl polak.Letos jsme počas celé sezony odchytali fakt stovky polaků a potvrdilo se oprávněnost barvení hlaviček, ale hrajou tam samozřejmě i jiný faktory.

     Zdravim, cim to farbite?

    #271031
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Cesta nejlevnějšího odporu….laky na nechty od Vietnamců.Životnost hlavičky na mělčinách je cca 10-30 náhodů někdy ani to ne….Tak takovéto barvení bohatě postačuje..Hlavičky, které se podívaly do moře používame max 3dni.Jaká koliv rez na háčku se vám vypomstí a nestojí šetřit na korunové záležitosti.Stráta trofejní ryby s hrzavého háku fakt zabolí ….Jinak ja mám spotřebu od 40 do 90 hlaviček za 9dní lovu.Kdo chce intenzívně lovit polaky musí s tým počítat….

    #271032
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Cesta nejlevnějšího odporu….laky na nechty od Vietnamců.Životnost hlavičky na mělčinách je cca 10-30 náhodů někdy ani to ne….Tak takovéto barvení bohatě postačuje..Hlavičky, které se podívaly do moře používame max 3dni.Jaká koliv rez na háčku se vám vypomstí a nestojí šetřit na korunové záležitosti.Stráta trofejní ryby s hrzavého háku fakt zabolí ….Jinak ja mám spotřebu od 40 do 90 hlaviček za 9dní lovu.Kdo chce intenzívně lovit polaky musí s tým počítat….

    Jigine vloz sem prosim video tvych nastrah. Hlavne mi zajima,protoze jsem s tvou nastrahou nikdy nechytal vedeni nastrah. dekuji Honzak

    #271033
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Naše parta jezdí v květnu na obecňačky a používáme převážně oranžovou jigovku s nebo klasiku.Barva prašková a horkovzdušná pustil,jde to krásně a náklad skoro žádný

    #271034
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Cau Honzáku…mám rozepsanej nový detajlnější článek o lovu s Flashjigmi a aktivním vyhledávaním míst,tak tam bude i video.počítam že příští týden by to už mohlo být…

    #271035
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Cau Honzáku…mám rozepsanej nový detajlnější článek o lovu s Flashjigmi a aktivním vyhledávaním míst,tak tam bude i video.počítam že příští týden by to už mohlo být…

    Super a kde to bude k videni?? zde na RN??

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 400)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...