Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #299614
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Ahoj Vydro 6 ze 7lidí bylo na Hogsetu spokojených ,počasí super limit mněl jenom jeden z nás tak nebyl žádny stres na hrancích.Sjeli jsme Atlantskou cestu zastávka u Mortena ,výšlap na jezírko ,nebo výlet na vojenske opevněni ,za mně super.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 8 měsíci uživatelem Skroban.
    #299624
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    To Skroban: kdy jste byli? Co hlavně šlo? Štikáči a mníci?

    #300111
    stefina
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Zdravím všechny Hogseťáky. Včera jsme se vrátili z Hogsetu po týdenní rybačce.

    Cesta tam bez problémů, na hranicích nikde nikdo :-).

    Počasí bylo proměnlivé, 3dny zataženo s deštěm, pak 2 dny azuro, pak zase déšť.

    Letos byl velký problém s makrelama. Nedalo se je skoro vůbec chytnout. S kolegou jsme strávili i 3h, aby jsme měli alespoň 8makrel jako návnadu na štikáče. Jinak štikáči opět nezklamali a u šroťáku jsme jich nalupali dostatek. Jen letos se chytalo spíše hlouběji, cca 85-90m, převažovaly spíše jikernačky, takže ryba byla letos větší. Velikostně 75-104cm, nejvíce kolem 85cm. Dostal jsem i jednoho polaka 87cm při lovu makrel, tak mě velice potěšil. Mníkum jsme se nevěnovali, ale chytlo se stejně pár kousků při lovu štikáčů a jeden ten byl opravdu extra. Georg říkal že letos největší kousek 🙂 Hned jak stáhnu fotky do PC, tak sem přidám fotečky.

    Jeden den jsem podnikl s klukama i výpravu na jezírko nad šroťákem. Teda už mě dlouho takhle  nebolely nohy :-D!, ale cesta na horu za 26minut! Tam teda komplet převléci a konečně jsme mohli zkusit ten lov pstruhů. Přátelé jsou tam!!! Během pár minut chyceno 7ks menších velikostí, ale to zbarvení…. no nádhera!! Udělalo se pár foteček a vše se pustilo s největší opatrností zpět.  Potom jsme se napásli na borůvkách a brusinkách, kterých je tam opravdu víc než dost. I pár křemenáčů a kozáků se našlo. A pak zase cesta zpět dolů, u které se člověk také zapotí.

    Hodnotím letošní rok na Hogsetu velmi pozitivně, ačkoli je to rok od roku horší s Makrelama.

    Taktéž bordel v loděnici je tam stále a nebaví mě to po někom uklízet, ale pánové když tam odtud jedete, vemte si ty podpredlníky a vyhoďte je, taktéž návazce které tam jsou pověšené jsou k ničemu! Vždy když z Hogsetu odjížím, vše si vyhazuju do popelnice, stejně je to již nepoužitelné!!!

     

    #300135
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Na co jste pstruhy nachytali? Chceme taky zkusit. Lze vylézt k jezeru i s prutem v ruce nebo je ta cesta tak hrozná? Polaky jsme dřív chytávali od pastelky napravo směrem most skoro u skály.

    #300146
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    Ahojte ,

    letím v sobotu do Einsetu , nebyl tam někdo ? Poprosil bych o info jak to tam vypadá. Je to stejné loviště jako Hogset  ale dá se tam jet i na druhou stranu.

    Děkuji

    D

     

    #300147
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Od soboty jsme 14-dní v Hogset.

    #300152
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    My tam budeme od pátku taky na 8 dní na Ostrově Bergsoya. Stejná loviště, ale dá se chytat i z druhé strany. Tak si sem dáme info kdo, co a kde.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 8 měsíci uživatelem Vydra.
    #300158
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Zdravím z Bergsoy Mekrel tak akorát. Štikáči napáskovaný na obvyklých místech v počtech nebývalých. Nej 125cm 13kg. Plno metrových. Počasí norské.

    #300159
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Tak to jsou dobrý zprávy.

    Mi tam budem od soboty, naproti na  Averoy kousek od majáku.  Myslím že se někde na vodě určitě potkáme.

    #300160
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Rosta: kde jste ubytovaní?

    #300161
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Přez Din tour.Poslal jsem ti sz.

    #300162
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Míro, to jsou nádherní štikáči. Na co je nejvíce mastíte?

    #300185
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Nic světoborného, makrelový filetek na 12/0 hák cca 3 nad dno. Letos jsem zkusil po letech dát  ledku k háku. A světe div se, co nahození to ryba. Letos kdybych tam dál hak na olejovky tak tam bude. Dnes vyzkouším pastový atraktant. Dám vědět jak to dopadlo.

     

    #300200
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Nebyl čas ptát se kdo je kdo. Rozkaz zněl jasně. Štikáč nesmí projet. Za 2 hoďky 2 do metru a pár menších. Na pastu nedošlo. Těžko se testuje když to bere na každé nahození.

    #300245
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Na závěr jeden hezkej 10 kiláč.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...