Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #295200
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Skroban: chytáte pstruhy v tom jezírku? Jak se tam dá dostat?

    #295210
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    to Vydra:vůbec netuším jestli jsou v jezírku ryby je ve výšce 355m nad mořem.Za šroťakem u cesty najdeš ceduli Svortavatnet 1km po cestě dojdeš k další a dál už jsou jen červené značky na stromech ,ja jsem ten 1km šel skoro hodinu.Je tam i malá noclehárna (chatička) pěkně splývá s terénem skoro není vidět prostě nádhera.

    #295211
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Skroban: to vypadá pěkně. My budeme poblíž koncem srpna. Vezmeme výbavu na pstruhy.

    #295212
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Je tam asi pitná voda. Přeloženo googlem.

    https://mrfylke.no/Morotur/Turar/Svortaavatnet

     

    #295213
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Na co je tam ta schránka? Není třeba na povolenky?

    #295235
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Ve schrance je navstevni kniha kde se muzes zapsat

    #295264
    RobinCZ
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Super. Díky za radu. My jsme tam kdysi chtěli taky vyjít. Někde u šroťáku jsme to vzali do lesa. Skončili jsme asi v 1/3, protože to se fakt nedalo. Lezli jsme po čtyřech jak šerpové a když se před námi objevila v lese skála, tak jsme t vzdali. Udělali pár fotek fjordu a lezli zase dolů.

     

    #295265
    RobinCZ
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Má už někdo nějaké info o cestě (kontroly na hranicích) a tak třeba i z jinejch diskuzí? Loni kontroly taky byly, ale spíš symbolické. Němci vůbec, Švédi si nechali otevřít jednu tašku s oblečením a Norové jen namátkou. Na jiný diskuzi někdo psal, že je Norové nechali všechno vyndat a že chyběla jen indulona. Spíš na co se má člověk připravit. Díky za jakékoli info. my za 28.

    #295288
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    RobinCZ pokud jste byli u skalky visí tam lano není to zas takový problém párkrát se přitáhnout a půlku cesty máš za sebou ja taky nejsem žádny velký sportovec.Taky jsem podcenil oblečení,triko bylo nahoře propocené a tenká bunda mně moc nezahřála byla mi celkem kosa.Letos si kromně pití přibalím i věci.

    #295343
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    RobinCZ – my jsme se vrátili v neděli domů . Takže ti to můžu podat sám za sebe , co se píše v jiných diskuzích nevím . Kontroly jsem žádné nepotkal  . Ani v přístavech , ani na hranicích , ani na cestách . A dokonce ani žádné radary , stacionáry samozřejmě nepočítám . Ale pro vysvětlení – co nebylo včera – zítra může být . Na druhou stranu přesně nevím o co ti jde . Pokud nepovezeš kilo trávy a nejezdíš na zelenou naftu , tak s Němcama a Švédama si můžeš akorát tak povykládat o počasí a jak se vám daří . Pokud máš na mysli Norky – to už je tvoje volba , kolik si pivka vezmeš . Takže za mě – naprosto pohodová cesta bez nejmenší komplikace a přeji všem tady ať jsou na tom stejně !!

    #295348
    RobinCZ
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Díky moc za info. Trávu fakt nevezu. Na tuhle muziku netancuju a tvrdě ji odsuzuji. Spíš mi šlo o zdržení. Vždycky to byla pohoda. Loni jen za Oresundem koukli do tašky s věcma a jeli jsme. Nikdy jsme neměli problém a vždy to byl s úsměvem na rtu. Když jsem tenkrát Norům povídal, že k nám přijel Obama, tak raději ujíždíme k nim na ryby, smáli se. Vím, že co bylo včera, nemusí být zítra. A co ryby? Doufám, že se vám zadařilo. Ptal jsem se Georga a psal mi, že jo.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem RobinCZ.
    #295349
    RobinCZ
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Skroban – k nějakému ocelovému lanu jsme došli. To jsme ještě dali, ale pak jsme se v tom lese objevili pod nějakou asi 10m skálou, tak jsme se na to vys…. Z lodě jsme viděli nějakou průrvu, kudy by se dalo jít, ale ze silnice už to vypadalo jinak.

     

     

    #295350
    RobinCZ
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Otapa – jak je to s tou evidencí ryb? Jak někdo na jiné diskuzi psal EET – elektronická evidence tresek.

     

    #295351
    RobinCZ
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Mobilní data v EU a v Norsku jsou cenově úplně stejná podle tarifu, co člověk má. Tak konečně je nemusíme vypínat.

    #295374
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Jestli se tam vyšplháte s prutem, napište jestli jsou tam pstruzi.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...