Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #283596
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Posledni den se vydařil Přeju partě po nas krasne ryby a počasi jake vyšlo nam.

    #283601
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Tak to je slušný výřad. Zase ze 111?

    #283615
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Hodně nam jich popadalo naštesti jinak nevim jestli by nam filety zmrzly.Ryby braly na 111 šroťak nikdo neskoušel

    #283628
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Mohl byste někdo na mapě za kreslit kde ta “111” je?

    #283638
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Když vyrazíš z Hogsetu okolo Bergsoy po levé straně.  Tak budeš mít po levoboku řadu ostrůvků poslední je Jaholman naproti němu je výběžek Bersoy Maloya, mezi nima je padlík 111m. Mluvíme-li tedy o stejné 111. Tady jsme je v loni mydlili my.

    #283671
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Konečně doma po 30 hodinach jizdy.Vydro Mikr popsal misto dokonale , na chatě je mapa a na leve straně Berksoji je hloubka 111 m pak dno stoupa na 90m a znovu klesa na 115m. Hlavně si vemte makrely ať mate na co chytat . Hodně štěsti.

    #283672
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    To Skroban: dik. Makrely si nachytáme tam. Jedeme až koncem srpna. Vy si vozíte z ČR? Nebudeme u George, ale kousek vedle. Jak ty makrely nastražujete?

    #283708
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Vydro ja davam  makrelu nařezanou na podkovy nebo hlavu rozřizlou podelně na tu jsem chytal celou noc ,ocasek cely.Kde mate ubytovani hledame něco pobliž Hogset 2018 je obsazeny.

    #283717
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    To Skroban: Momentálně jsem na Sicílii. Pošlu ti SZ jak budu v Česku. Mám to doma na noťasu. Výhodou jsou velký lodě. A je to blíž tomu Jaholmenu.

    #283810
    Jan-Tadeas
    Účastník
    (47 odpovědí)

    My jsme je vloni tahali naproti přes záliv u Averoy, u kostela. A musím říct, že docela slušně. Žádná jatka, prima rybařina. Díky za tip, pokud je nenajdeme na známém místě, vyzkoušíme 111 :o) Pošlu report.

    #283818
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Ja jel na Hogset s tim że budu vlačet na osvětčenych mistech polaky a dopadl jsem mizerně přes 70 cm nebyl ani jeden.Tak jsme večer vyjeli skusit zapikrovat na pověstnou 111 a ne jednou  si štikouši vzali par metru šnury pro mně super zažitek, na polaky samozdřejmně nezanevřu .

    #285070
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Nějaký info z Hogsetu? Kdo tam byl poslední?

    #285648
    Jan-Tadeas
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Ahoj všem, stále žádné zprávy? Hogset za 10…

    #285692
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Jan-Tadeas: Ahoj! My budeme poblíž od 17. do 25.8. tak si můžeme dát vědět místa kde koušou.

    #285700
    Jan-Tadeas
    Účastník
    (47 odpovědí)

    To Vydra – super a můžeme dát i sraz na vodě…. třeba u slavné 111, nebo u šroťáku, pokud budete v dostupné vzdálenosti… ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...