Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 61 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel jirka66 a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 62)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12396
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Ahoj,jezdíme autem o něco níže než jedeš ty,a to na ostrov Vikna.Trajekt používáme Sasnitz – Treleborg, a dále pokračujeme švédskou cestou.Pokud by tě zajímalo víc,tak pošli mail nebo soukromou zprávu.Již jsem tady na diskuzi o této cestě psal.

    Jinak to máme 10 !!!!!!!!!

    Ahoj Naki

    #12397
    jindra
    Člen
    (66 odpovědí)

    O trajektech se toho tady popsalo dost a dost, stačí trochu hledat, tak jen ve zkratce:

    Kiel – Oslo doba plavby cca 22hodin, ceny někde od cca 500Eur:-D

    Rostock – Trelleborg 5,5 hodiny ve dne, 7 hodin v noci, ceny od cca 120Eur

    Jsou i jiné varianty – Rostock -Gedser, Frederikshavn-Oslo atd.

    #12398
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    To kaqpa

    a k tomu trajektu – prectete si muj clanek o trajektech, at vite proc, a pak mi poslete na muj mail janaseitz@centrum.cz potrebne udaje (pocet osob, datumy, rozmery vozidla..) a ja vam reknu cenu…

    #3634
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Dobrý den, tento rok se vydáváme do Norska poprvé autem. Jedeme na úroveň ostrovu Vega. Zvažujeme 2 možnosti přepravy trajektem (1.možnost Roztock-Trelleborg nebo 2.možnost Kiel-Oslo). Máte s těmito trajekty nějaké zkušenosti, jak to vypadá cenově, případě časově? Děkuji za každou odpověď.

    #55859
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Prosím o radu, letos pojedeme asi na Smolu a přemýšlíme o cestě přes 63 silnici místo E136. Přemýšlíme se i podívat do Tafjordu…o kolik to je cenově náročnější(trajekt a td.)Děkuji

    #55880
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Myslite, jako ze odbocite u Otta smer Lom a pak smer Geiranger, pres Trollstigen smer Andalsnes – pak smer Molde a po 64 pres Atlantickou cestu , Kristiansund na Smölu?

    prvni usek zhruba po Molde vas vyjde draz jen o trajekt Eidsdal – Linge cena 63 NOK za auto s ridicem plus za dospele 26 NOK. a pak Afarnes – Solsnes za 69 NOK plus 28 NOkza dospelaky.

    Pripadne byste se mohli svet pres Geirangerfjord do Hellesyltu – odjezdy a cena

    http://www.fjord1.no/ferje/ruteoversikt-for-ferje/more-og-romsdal/geiranger-hellesylt

    z Hellesyltu směr Stranda odtud trajekt do Liabygda

    http://reise2.fjord1.no/Fjord1IISStaticTables/Tables/ruter/t/15-242.htm

    (63 NOK auto, 26 NOK dosp)

    U Molde zalezi na tom, jak se rozhodnete jet dal.

    #55882
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-):-)ZDRAVÍM JANU:-D:-D TU CO EMIGROVALA :-D:-D

    #55884
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    no pozooor – to se jeste nevi kam jsem emigrovala!! Nedostala jsem na to zadnou odpoved.. 😡

    #55890
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    PODLE TÉ VLNY…….. USA ??????8-O

    #55891
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Ale líbí se mi na Jance, že se k tomu přiznala:-D:-D:-D:-D

    #55898
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    nic jsem nepriznala! bylo mi to prirceno! 🙂

    Stejne je to parada, na jake kraviny lidi prijdou … vetsinou jsou to omezeni zavistivci, co si nevidi na spicku nosu … casto jsem se dobre pobavila. Nejlepsi je ta fama o mem o hodne starsim manzelovi 😀 Sveho muze pak predstavuju jako sveho mladeho milence ;-):-D:-D

    #55900
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    To Zerp

    no jo – USA – preplavala jsem tam na te vlne z Kuby .. 😀

    #55901
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Aspon neni nuda, ne? 8-)8-)

    Jak se rika, dokud se lidi staraj, je to dobre. Jak prestanou, je clovek mrtev :-D:-D:-D

    #55907
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Pokud by Janka emigrovala,tak jedině na jižní Moravu,přesneji by to mohl doplnit Jindra / MifakM /. Snad se na mě Janka za to nebude zlobit?!!!!?

    #55945
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Naki

    Ja pochazim ze Slovacka! Takze bych se maximalne vratila k mamince… :-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 62)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...