Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maras a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #263450
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Zakládám vlákno, kde Vás budu informovat novinkách a zajímavých úlovcích. První přízpěvek je z portugalské Madeiry, fotku Marlina pořídil Larry Walker.

     

    #263452
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Toto téma navazuje na Maledivy Big Game, Popping GT.

    #267407
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Mate nekdo zkusenosti s naradim KILWELL? Puvodem ze Zelandu.

     

     

    #289466
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Na Azorech se pěkně rozjíždí sezóna tuňáků.  Hodně se jich povedlo přes 50kg, největší měl 90kg. Po fyzicky náročném lovu je vynikající relax v termálních vřídlech.

    #289480
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Petr píše: “Zdravím z Azor, dnes jsme vyrazili na oceán. V 11 hodin dablstrike. Dva tuňáci 20 a 30 kg. Za půl hodiny triplstrike. Zdoláni tuňáci 35 a 50 kg. Ryby a ptáci kolem nás. ”

     

    #289651
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Zdravím z Azor po dni volna a relaxace. Dnes zase na moři. Kolem oběda první strike. Když chtěl vymotat celou civku, tak jsem ho začal brzdit, ale nevydřžel uzel u obratlíku. Ryba zvítězila.

    Kolem jedné hodiny další strike. Po 40 minutách zdolána ryba o váze 70 kg. A tak se na ni hraje, jak na basu.

    Ve čtyři ješté jeden záběr od tuňáka 6 kg. Jinak trochu vlny, ale vše v pořádku. Tady jsou spolu.

    Pozdravuji všechny Petr

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 5 měsíci uživatelem Sim.
    #289724
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Poslušně hlásím, předposlední den na Azorech za mnou. Začalo to dobře, v 11 hodin tuňákem 20 Kg. V jednu hodinu triplstrike.  Bohužel jsem tu na to sám,kolegové zůstali doma,  tak když první ryba vymotala celý multiplikátor, tak vzala” roha”, zaslouženě vyhrála. Já mezi tím zdolával svou rybu. Klid, asistent kapitána se pustil do druhé. Když byla zdolaná u lodi a bylo možné si ji prohlédnout tak se utrhla a odplavala. Měla cca 60 kg. Svoboda zvítězila.  No teď to bylo už jen na mě. Po půl hodině ryba v lodi. Krásných 50 kg.

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 5 měsíci uživatelem Sim.
    #289742
    Maras
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Krásné úlovky. Na co jste ty tuňáky nachytali? Rapala? Třeba se začnou takový krasavci chytat i Norsku.

    #289756
    mahimahi
    Účastník
    (30 odpovědí)

    No jestli to tam budou takhle prasit, tak mám pocit že se jich tam na prut moc nevytáhne.

    #289767
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    To je jasný prachy sou prachy

    #289785
    Heinz
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Kdyby ti zabral tuňák v Norsku na prut, tak ho musíš pustit, ale sami je mlátí do sítí po desítkách kusů. Holt jejich země, jejich pravidla.

    #290094
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Kolegové rybáři,

    pár postřehů z lovu tuňáků na Azorech na závěr.

    Ryby přijeli v tomto období zcela neočekávaně. V hejnech bylo velmi málo malých tuňáků do 10 kg, což bylo pro nás ideální.

    V 90% se jednalo o tuňáky Big eye. Při větších vlnách braly na nástrahy pod vodou, při menších na povrchové nástrahy.

    Nejmenší 7 kg a největší 120 kg. Většina ryb mezi 50 a 80 kg.

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 4 měsíci uživatelem pecana1.
    #290144
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Krásné ryby,určitě báječná dovolená.

    Gratuluji!

    #290171
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Parádní Big Game, gratuluji k úlovkům. T.

    #290213
    storm
    Účastník
    (104 odpovědí)

    Gratuluji Pecanovi k takovým tuňákům, nikdy jsem nevěřil, že je možné zdolat na prut takové kusy! Parádní report, díky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...