Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 357 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 358)
  • Autor
    Příspěvky
  • #308504
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Nevim kdo ho presne chytil, ale velka gratulace!!! 🤪🤪🤪

    #308505
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dědo to až si přečte Honzák tak ho klepne. Včera mi ukazoval v garáži , co všechno pořídil, aby chytil metrovýho poláčka a já si tam připadal ,jak v nově otevřeném krámě s rybařinou. Ještě si měl napsat, že ho chytil na splávek a na kolínko. 😀

    Zoku ale uznej , že některé nástrahy co mám v garáži jsou přímo skvosty 🙂

    neboj za chvilku je na Bakkanu spolu vyzkoušíme.

    Ještě jednou Velká Gratulace lovci

    #308506
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Honzáku nebud zagorka a pochlub se

    #308507
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Honzáku nebud zagorka a pochlub se

    No nevím nevím zda jsem můžu vložit fotečky 🙂 🙂 , aby vás z toho tady nekleplo 🙂 ba ne jak půjdu do garáže tak udělám pár foteček a dám je sem.

     

    #308530
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Vybal to na nás 🙂

    #308535
    Prochajda
    Účastník
    (87 odpovědí)

    To seš v té garáži nějak dlouho, neusnul jsi tam?

    #308559
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Fotka new nastrah

    #308567
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Honzáku krásné. Vypadá to jako smáčci, to bude fungovat. To lije Mira sta?

    #308568
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    🤪🤪

    #308569
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Honzáku krásné. Vypadá to jako smáčci, to bude fungovat. To lije Mira sta?

    nene muj kamarad z nemecka. Fotka je fotka, ale kdyz ji drzis v ruce tak je to proste nadhera

    #308574
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo, tak to je úžasné. Mám lecos, ale toto ne. Držím Ti palce, ať se Ti daří. Ono to je stejně, bohužel, hodně o štěstí a náhodě.

    #308575
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Honzo, tak to je úžasné. Mám lecos, ale toto ne. Držím Ti palce, ať se Ti daří. Ono to je stejně, bohužel, hodně o štěstí a náhodě.

    To maš 100% pravdu, ale když jsem viděl tu nádheru tak jsem prostě neodolal a pár jsem jich koupil. Neboj dám vám vědět jak budou nebo nebudou účiné.

    #308588
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Posledni letosni jizda s Hradecaky se nakonec vydarila.Kluci si dochytali pekne kelirky a vecer prislo louceni.Rano odjizdi domu,tak jim preji stastnou cestu a pozdravuji Zbyskovu Janicku ktera udelala neprekonatelne spanelske ptacky.

    Marianky mi zaspaly pred prichodem z pristavu a tak fotky snad zitra.Vsichni ostatni se dnes museli trochu uskromnit po vcerejsim super lovu,protoze aktivita ryb byla minimalni

    #308689
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Nemecky dedousek na prvni nahozeni po prijezdu na Melstein chytil kelera,ktereho pri foceni nemohl ani unest,Cernajovci zazili posledni den lovu jako ten spravny norsky sen.Trefili hejno keleru a bylo to rozlouceni jak se patri.Ostatnim se moc nedarilo a polaci taky moc nekousali,

    Zitra mne ceka velke stridani a prijedou rybari jak se patri a verim,ze si uzijeme krasne fotky

    #308722
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnes jsem vydaval lode az do 18,00 hod. V osmicce vetru vyjeli jen Svedove a Plzenaci.Ostatni si uzivali ve 20 stupnovem horku oddych po dlouhe ceste.Plzenaci privezli plny stul polaku a keleru ,ale tvrdili,ze ryba neni aktivni a bylo ji treba hledat,Zitra nam slibuji lepsi pocasi a je jiste,ze Jindrova parta,Milova parta,Lindina parta,Kubova parta ,Marianky a vsichni ostatni nas zasobi krasnymi fotkami

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 358)

Téma ‚Bakkan Wahl 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...