Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 357 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 358)
  • Autor
    Příspěvky
  • #313271
    Dedo145
    Účastník
    (2408 odpovědí)

    Větrné počasí dalo prostor na výlety a pohodové grilování a uzení. Těch dobrot bylo na jeden den až moc. Slibuji , že přidám k mým výrobkům ještě fantastickou tlačenku z kuchyně Zokovcu.Liberecká parta při makrelkovani ve Valsfjordu chytila slušného lakse, který dostal volnost,za což jim patří dík.Na doplneni jeste par vcerejsich fotecek od Dutchmanu.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #313357
    Dedo145
    Účastník
    (2408 odpovědí)

    Zatímco se Zokuv strýc s kluky bavili plněním beden kelery tak já jsem si počkal na metrovku. Dost zajímavých úlovků se dnes nachytalo a už mi zase začíná obměna hostů.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #313401
    Dedo145
    Účastník
    (2408 odpovědí)

    Louceni se Zokovou  partou a s Tothovskou partou .Zok vyprovokoval novou soutez pro pristi rok pod nazvem The best driver,ale jak videt na fotkach Benn zachrani kazdou situaci bez ztraty kyticky.

    Jeste dnes v casnych rannich hodinach se klukum z Napajedel podaril uz treti halik.Tento byl zatim nejmensi-85 cm,ale presto gratulujeme lovci,protoze tri haliky za pobyt se podarily vloni jen nemeckym stastlivcum a predloni svedskym halibutakum.

    #313466
    zok
    Účastník
    (542 odpovědí)

    Hlásím návrat z pohodové dovolené ” u dědečka na chaloupce v Norsku”. Cesta proběhla bez problémů, dopravní omezení a hustota provozu jí protáhly na 31 hodin.

    Při odjezdu jsem nechtěně zaměstnal i Bena s traktorem, a pohotový fotograf na internetu  zajistil mojí chvilku slávy. Nacouval jsem na kámen tak šikovně, že to pak nešlo ani dopředu ani dozadu. Traktor s vidlemi byl dobrý pomocník

    Ještě jednou velké DÍKY  Dědovi za parádní dovču posílá celé osazenstvo chaty Mormorstua

    #313569
    Dedo145
    Účastník
    (2408 odpovědí)

    Konečně se nám počasí trochu omoudrilo ,ale i tak jsme radši vyjeli na Sharkovi. Keleri brali jako diví a když toho bylo dost,tak jsme zamakali na okounicich.Vasek s rodinkou zjistil,ze uz zacinaji brat i polaci a tak se mame na co tesit

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #313615
    lubos59
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Parta z Napajedel hlásí příjezd domu cesta proběhla až na velké kolony za Prahou  v pohodě,velké díky Dědovi 145 za neskutečně velkou ochotu a výborný servis na Bakkanu.

    #313650
    Dedo145
    Účastník
    (2408 odpovědí)

    Celý den foukanda a vlny. Navečer se nám to uklidnilo a tak se Lausovic rodinka vydala aspoň do Valsfjordu na makrelky. Večer ještě krabovacka a zítra to bude obdobně. Jedenáctka vítr nás snad pustí aspoň do fjordu.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #313683
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Čus Dědo 145! Parta z Chebu má zabaleno a teď večer odjíždíme směr Bakkan. Těšíme se v pondělí na setkání.

    #313686
    Dedo145
    Účastník
    (2408 odpovědí)

    Čus Dědo 145! Parta z Chebu má zabaleno a teď večer odjíždíme směr Bakkan. Těšíme se v pondělí na setkání.

     

    Tak pohyb ,pohyb at vam neco zbude z tech narozeninovych dobrot.

    #313694
    Dedo145
    Účastník
    (2408 odpovědí)

    První gratulanti z Holandska mi k mým narozeninám vcera přinesli krasnou slunečnici.Bohužel se dnes nedalo jezdit ani ve fjordech a tak se jezdilo na výlety a chytalo z mola ve Valsfjordu. Makrely už jsou ohrané a tak aspoň jeden hnusák na háčku. Zítra snad vyjedeme.Dnes prisli dalsi gratulanti a vypada to na dlooouhe oslavy.Musim moc podekovat klukum z Ladiec za supeeeeer hruskovici,kterou jsem si nechaval na tyto dny.Rosta a spol. je to neskutecna dobrota.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #313710
    Vladimir1
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Ahoj Petře k tvým 62. narozeninám ti přeju pevné zdraví a samé pohodové hosty, moře bez větru a jen slunce nad hlavou.

    #313713
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Peter, všetko naj.. a hlavne zdravíčko.

    #313735
    Dedo145
    Účastník
    (2408 odpovědí)

    Výjezd s novou partou byl náročný. Ryb bylo plné moře,ale pokud jsme je nepodsekli,tak skoro vubec nebraly. Nakonec to dopadlo dobře a já jsem si na jednu montáž vytáhnul naráz 2 tresky 13 a 10 kg. Večer ještě jedno překvapení při krabovani

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #313746
    lubos59
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Petře všechno nejlepší hlavně hodně zdraví a hodně ryb na Bakkanu Ti přeje parta z Napajedel Franta,Karel,Laďa,Svaťa,Luboš

    #313757
    Sim
    Správce
    (11215 odpovědí)

    Dedo, parádní double!  Ať se daří i nadále. Vše nej k narozkám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 358)

Téma ‚Bakkan Wahl 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(12)
(106)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...