Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 357 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 358)
  • Autor
    Příspěvky
  • #312109
    Semtamtuk
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Němečtí lovci tèžko umí česky a doma jim to do hlavy zŕejmě nikdo nevpravil. Doufejme, že je Dedo 145 sprdnul

    #312115
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Mistni rybari o hajeni asi nic nevi,protoze okouniky vesele tahaji do siti,krabar,ktery lovi nastrahy do kleci je klidne v sitich necha zdechnout a vytahuje ja az po tydnu ci vice dnech a to po velkych mnozstvich.Myslite si,ze Nemcum se to da vysvetlit,kdyz to tady denne vidi?

    Nasi lovci se na ne nesoustreduji,protoze to neni zadna zabava a kdyz nekdo pri mnikovani chyti okounika,tak nelze rici,ze by jej lovil umyslne.

    Co se tyka doby hajeni je to podle Janky a timpadem je to urcite pravda.Ale i mistni rybari je urcite nechytaji cilene.Takze se da rici ze v podstate je cilene nechyta nikdo a tudiz je asi doba hajeni uplne dodrzena.

    Dnes jsem vyjel s dalsi manzelskou dvojici a vlacka i pilkrovacka byla dost slaba.Otocil se nam vitr po dlouhe dobe od jihu a hned to bylo na aktivite ryb znat.Podle zprav z vody se ryby zacaly hybat az okolo osme vecer,ale to uz jsme byli davno doma.

    Jeste jsme se rozloucili s kluky z Cernovic a od zitrka uz zase zacne najizdeni novych hostu az do ponndelka.

     

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 9 měsíci uživatelem Dedo145.
    #312121
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Janka nám říkala, že je lov okounika je povolen nam rybarum od 1.6 do 31.8.  A zbytek roku je hájen. Psal o tom i pan Edelman viz foto a ten byl na nejake konferenci v norsku.

    #312123
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Janka nám říkala, že je lov okounika je povolen nam rybarum od 1.6 do 31.8. A zbytek roku je hájen. Psal o tom i pan Edelman viz foto a ten byl na nejake konferenci v norsku.

     

    I ja mam stejnou informaci.Ale mistni to vubec nerespektuji.

    #312124
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)
    #312146
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    https://fiskeridir.no/Fritidsfiske/Fiskeartar/Freda-artar

     

    Ja jsem rikal,ze Janka vi vsechno.Je to nase pokladnice.Takze je jasne,ze lov okouniku je pro nas zpusob lovu povolen a nikdo si nemusi delat problemy.Protoze my spadame pod to “jukse” coz je lov na hacky.

    Leto nam na Bakkan prislo rychle a teploty jsou momentalne okolo 18- 20 stupnu.Prislo ale tak rychle,ze je doval vitr 0k0lo 8 m/s takze se sice tesime z otepleni,ale na brehu.Hoste najizdeji a s jinymi se loucim a verim,ze od zitra uz se nam to zase naplno rozjede a vitr se zklidni na delsi dobu

     

     

     

     

     

    #312186
    zok
    Účastník
    (542 odpovědí)

    Jak píše Dědo, hosté najíždějí. My už jsme tu taky komplet, vybaleno ,zabydleno a příprava na výjezd na vodu. Cesta bez problému, jen co mě v Sassnitzu překvapilo,byla  kontrola švédskými celníky. Zajímal je alkohol, drogy a proběhla kontrola nožů. Speciálně se vyptávali na vystřelovací nože. Prolezli palubku, šmátrali pod sedadla. Nevím, co hledali, nic nenašli. Zběžně koukli do kufru a už se hrnuli k dalšímu autu.

    #312222
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Konecne nam najeli cesti rybari a hned je to znat.Honzakovci se jen na chvili jeli privitat s vodou,stejne jako Zokovci,Miluska s partou, se mnou a mymi seniorskymi pasazery, absolvovala kratky vylet na Melstein a Franta s Kajou se zatim rozchytavaji.Vecer jsme si udelali dobrotky z polaku a Miluska upekla neskutecne merunkove buchty za spoluprace jeji muzske posadky.

    Zitra nas jeste doplni slovenska a holandska parta a budeme komplet

    #312248
    scarabo
    Účastník
    (39 odpovědí)

    Konecne nam najeli cesti rybari a hned je to znat.Honzakovci se jen na chvili jeli privitat s vodou,stejne jako Zokovci,Miluska s partou, se mnou a mymi seniorskymi pasazery, absolvovala kratky vylet na Melstein a Franta s Kajou se zatim rozchytavaji.Vecer jsme si udelali dobrotky z polaku a Miluska upekla neskutecne merunkove buchty za spoluprace jeji muzske posadky. Zitra nas jeste doplni slovenska a holandska parta a budeme komplet

    Prosím, jak děláte to sashimi? Vypadá moc pěkne. Zkoušel jsem zde hledat, ale zatím marně.

    Děkuji

    #312271
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnes kelerovacka pred Melsteinem,Mezi miliony salatovek se daly chytnout slusne kousky.Ja jsem si radsi pockal na metrovku,ale popravde moc jich tam dnes nebylo.Mimo teto jsem mel uz jen jeden zaber.

    Vecer pak krabovacka a sladka odmena od Honzaka.

     

    #312274
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Honzáku a spol. Pozor, ať se neupečete! Jsem zvědav, jestli předpověď vyjde 🙂

    #312275
    Michal Horak
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Ahoj,

    jedu v termínu 28.9-5.10.2019

    #312288
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Není to pozdě , co chceš primárně chytat ?

    #312303
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Není to pozdě , co chceš primárně chytat ?

    Urcite to neni pozde,protoze v te dobe si zacinam chytat ryby pro sebe.Je tu vsechno ,ale ja beru domu jen polaky,pripadne halibuta a Marecek jeste par tresek a keleru.

    Vzdy je to jen o pocasi a polak chyceny pri svitu polarni zare je neskutecne dobry

    #312308
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Slovenska parta ze Zelence zacala na jednicku.Ja jsem se se spolujezdkyni a jejich dalsi lodi znacne natrapil na Husoya,kde ryby absolutne nebraly a mimo par bednickovych polaku a nekolika slusnych keleru jsme si moc nezachytali.

    Honzakovci vyrazili na nocni jizdu a ja rano startuji se slovenskou partou

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 358)

Téma ‚Bakkan Wahl 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...