Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 357 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 358)
  • Autor
    Příspěvky
  • #311561
    Planchet
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Zdravím rybáře na Bakkanu a přikládám obrázek mého úlovku, treska 124 cm a 16 kg ,uloveno zde. Miloš

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 9 měsíci uživatelem Planchet.
    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 9 měsíci uživatelem Planchet.
    #311564
    Filip Travnicek
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Nemáš lepší fotku v ruce? Tady není poznat, jak je velká.

    #311569
    Planchet
    Účastník
    (22 odpovědí)

    bohužel nemám, v tom počasí co bylo se víc nedalo……

    #311573
    Planchet
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Toto jsou otolity z té tresky……M

    #311577
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Dnes sme pri 3m/s rozdelili lode na prívlač na polaky a ja som sa vydal až na Melstein. Polakov sa chytilo asi 12 kusov a pekné 72-86cm a naj. chytil Candat-Rosťa.

    Nám sa podarilo asi 10 kelerov 70-80cm a veľa malých 50cm pustených. Nadšenie nováčikov sa dá krájať.

    Nedaria sa nám tresky obyčajné, ale po porade s Petrom/Dedo145/ to zajtra doriešime.

     

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 9 měsíci uživatelem JAKABO.
    #311580
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Nemáš lepší fotku v ruce? Tady není poznat, jak je velká.

    Proto jsme ani fotku nezverejnovali,protoze se to proste nedalo.Oni si kluci neudelali ani jeden dokument.Ale rybu jsem osobne premeril a je to tak 124 cm.

    #311583
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Dalsi nocni vylet mam za sebou.Polakovacka se dvema nemeckyma partama starousku zacala na Asenu asi v pul osme vecer.Po rozfoukanem dnu se vitr uklidnil,ale vlny zustaly zvecera dost velke,hlavne na severni strane.Kupodivu vsak byl takrka nulovy drift,tak jsme po trech hodinach s pul bednou polaku na kazde lodi Asen opustili a vyjeli 4 km na sever na Melsteinske polakoviste.Tam jsem od jednoho z ucastniku vypravy dostal pozadavek na odvoz domu,tak jsem jednu lod nechal na 14m kopci a odvezl starouska do pristavu.

    Hned jsem se vratil a kluci byli se dvema rybkami uz rozhodnuti skoncit take.Ukecal jsem je jeste na jedno misto a pak jsem je nemohl dostat domu vubec.

    Pri kazdem driftu 3-4 ryby a tato nadhera trvala vice jak 3 hodiny. Opet jsem si zazil sen kazdeho rybare a v pet hodin rano se to pomalicku skoncilo.S plnymi bednami se dedousci jeste nikdy domu nevraceli.

    Horsi to bude s fotkami,protoze kluci filetovali az do 10 hodin a kdyz jsem ja vstaval,tak oni sli do postele.Vecer jsem se zase zdrzel dokoncovanim opravy na Sharkovi a kdyz jsem se pred dvomi hodinkami vratil do kempu tak uz zase spali.

    Snad to zitra nejak napravim protoze jedu s dalsi nemeckou partou ,tentokrat pres den a na kelery a mozna i nejakou tresku

    Diky Jakabovi mam aspon nejake zastoupeni

    #311623
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    A jaké ryby chytáme. Keď ich vytiahneme z vody,tak vyvaľujú očiská na tú partu na lodi.

    #311630
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Valíme loďou po mori a zrazu z ničoho nič ,kde sa vzal,tu sa vzal, morský vlk na loďke a sám chytal ryby.Práve vtedy mal krásny záber a chytil rybu  a  bol neskutočne nadšený. Stihol som to nafoťiť.

    #311634
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Valíme loďou po mori a zrazu z ničoho nič ,kde sa vzal,tu sa vzal, morský vlk na loďke a sám chytal ryby.Práve vtedy mal krásny záber a chytil rybu a bol neskutočne nadšený. Stihol som to nafoťiť.

     

    Diky za fotky Jakabo.Stalo se pri mnickovani s nemeckymi dedousky tesne pod Honzakovou 11-kou

    #311639
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Konecne se dalo uz dva dny po sobe jezdit.Dve nemecke lode mne nasledovaly na keleroviste pod Melsteinem.Dopoledne jsme jich par chytili,ale pak se zavrela voda a tak jsme jeli trochu zamnickovat.Lengy jen do metru,ale pri vyjezdu z hrany jsem jeste jednou klepnul o dno a konecne jsem si doplnil do sbirky dasika.

    Protoze se kelery neobjevily ani odpoledne,tak jsme sjeli na 47-ku a mezi hejny malych kelirku se podarily dve metrovky.

    Zitra zase trochu foukne,ale pak by se to melo zlepsit

    #311640
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Dědo teď už se to bude jenom zlepšovat, protože za necelých dvanáct dní jsme tam . 😁

    #311657
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Svetelné podmienky na lov v noci sú ešte dobré a niečo sme nachytali aj my.Láďo aj s Jardom si chytili pekné kúsky a ja som musel foťiť.

    #311698
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Krasne prozity klidny den na Bakkanu.Jakabovci rano na Asenu ulovili par krasnych polaku/2x 90 cm/ nez je vyhnal vitr.

    Ja jsem se venoval pozitkum a vyudil dve udirny makrel a navecer pripravil pro nase hosty dobrotky z krabu.

    Nemecti dedousci ani nevyjeli a svedsti halibutaci jsou zatim bez bodu.

    #311749
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Včera řádil kolega, dnes já :-). Vyjížďka na Asen se vydařila na jedničku. Čekal mně tam Poláče 91 cm. Ryb dnes bylo víc než dost a vše to doplnilo krásné počasí. Metrovka se letos nekonala, tak snad na přesrok :-). Limit doplněn. Kluci na druhé lodi nachytali Kelery. Zítra poslední den, tak si ho ještě užijeme v plné parádě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 358)

Téma ‚Bakkan Wahl 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...