Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 357 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 358)
  • Autor
    Příspěvky
  • #304034
    kodl1
    Účastník
    (220 odpovědí)

    Zdravím.

    Kdo jede v roce 2019 na Bakkan

     

    #304037
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Jeeeee nekdo uz mi zalozil vlakno a to jsme jeste neskoncili rok.

    Dik Peto

    #304041
    kodl1
    Účastník
    (220 odpovědí)

    Jsem zvědavej kdo jede v roce 2019 na Bakkan

    #304043
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Jsem zvědavej kdo jede v roce 2019 na Bakkan

    Ja😀😀

    #304110
    hrablo
    Účastník
    (47 odpovědí)

    ahoj všichni

    hlásím že mám rezervaci termínu 30.6 – 9.7 chata Stabburet, bohužel se nám rozpadla parta (za vším hledej ženu)

    nabízím tedy 4 místa, v případě zájmu pište na sz a domluvíme se:)

    dávám tuto nabídku schválně nejdříve sem a podle zájmu ji následně zveřejním ve volných místech

    Petr Hrablo

    #304158
    mateslada
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Pozdrav všem Bakkaňákům a s přáním všeho dobrého,hlavně zdraví, pohodu,štěstí a mnoho rybářských zážitků v roce 2019 přejí kluci Od Macochy.Termín 28.4.-8.5.2019 už se těšíme.

    #304170
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Vsem bakkanakum a vsem kamaradum z RN preji stastny a vesely rok 2019 a uz se tesim na vas vsechny .

    #304196
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Vsem bakkanakum a vsem kamaradum z RN preji stastny a vesely rok 2019 a uz se tesim na vas vsechny .

    Dedy  i Tobě přeji hlavně zdraví a štěstí a klid dobré zákazníky přeje Jirka

    #304197
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Peter/Dedo145/ veľa zdravia a rybárskych úspechov v Novom Roku. Budeme na Elephante s Candat-Rosťou a s kamarátmi z Čiech a Moravy od 5.7. – 14.7. 2019

    #304213
    kikyn
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Ahoj ,Peter – Dedo145 a všichni Bakaňáci, vše nejlepší do nového roku, Pollaka,Kelera,Obecňačku,Vlkouše,Halibuta atd. vše 100+.Přeje Tomáš od Mar. Lázní. Jedeme jako každý rok v květnu. Letos 13 až 23. do chaty Mormorstua, v počtu šesti natěšených rybářů.

     

    #304392
    Afra
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Ahoj, zdravím všechny Bakaňáky, Louňáci 2. – 11.5. Drengstua a už se moc těšíme.

    #304750
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Zdravím všechny Bakaňáky…přeji všem v tomto roce hodně krásných velkých ryb hodně štěstí a hlavně zdraví…letos jedem na Bakkan na konci dubna a začátkem května…zatím jsme jezdili jen v létě…ryb bylo vždycky dost…snad jaro nezklame…Už je to skoro za pár :-):-)

    #305948
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zdravíme s Rejžákem DEDO 145 a všechny bakaňáky 🙂 : )!! Koukněte na videjko, jak jsme s DEDO tahaly kraby z klece před 1,5 rokem. Ta jeho 60.tka nám dala pěkně zabrat, hned po příjezdu vodka-vodečka a pěkně na mol a druhej den na vodu, ještě večer jsem blil 😀 Tady ta vyjížďka mě moc dobře neudělala 🙂

     

    #306578
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Dobrý večer. Rád bych se zeptat někoho Bakkanu znalého na chatu Torfride. Našel jsem několik příspěvků z minulosti (2012-2015), ve kterých si autoři stěžovali na vybavení chaty (nefunkční mrazák, plíseň ve sprchovém koutě apod ) a problematický vjezd do kotviště za odlivu.  Najde se někdo ochotný podělit se o své zkušenosti z uplynulých dejme tomu dvou let?

    Děkuji.

    Honza

    #306596
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Pro JanaS.

    Loni jsme byli ubytovaní na Bakkanu v chatě Jomfruburet a vše bylo O.K. Myslím tím čistotu v chtě, vybavení v kuchyni, mrazáky atd. Vyskytne-li se nějaký zádrhel, stačí se obrátit na delegáta Dědo 145, který vše ihned řeší ke spokojenosti všech. S tím vjezdem do kotviště to také není tak hrozné. Dědo ti vysvětlí, na co si dávat pozor a když budeš respektovat jeho pokyny, rád se tam budeš chtít podívat i příští rok. Jako já s celou partou. Jedeme tam opět letos v srpnu.

    Ahoj Jirka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 358)

Téma ‚Bakkan Wahl 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...