Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 473 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 474)
  • Autor
    Příspěvky
  • #295031
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan. Už se nám to pěkně krátí, dnes za 54. Mám dotaz, není někdo nebo nechystá se v nejbližší době na Torfride? Jak to tam dnes vypadá, my tam byli naposledy před 2 rokama. Je v kuchyni ještě ten toustovač, co jsme tam onehdá nechali? Dík za jakékoliv zprávy.

    Na Torfride je momentalne ceska parta,o toustovaci nevim .

    #295037
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Kluci Uralski stale jedou,kluci Moravsky dali zivot malemu halikovi a more se jim odmenilo dvaceti polacky.Ja jsem si popasal 40cm kelera a slupla mi ho 90cm treska.

    #295060
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Vkládám do vlákna Bakkan, páč jsem byl upozorněn, že to sem patří : ) 🙂 DEDO v září dáme repete, ZOOM, nezastavíš! Zdraví Tomas & Rejža

    #295066
    Ursus
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan. Už se nám to pěkně krátí, dnes za 54. Mám dotaz, není někdo nebo nechystá se v nejbližší době na Torfride? Jak to tam dnes vypadá, my tam byli naposledy před 2 rokama. Je v kuchyni ještě ten toustovač, co jsme tam onehdá nechali? Dík za jakékoliv zprávy.

    Ahoj. Také tam jedeme po dvou letech, tak dám vědět. Nástup máme v sobotu  12/05/2018.  Škoda, že majitel moc neinvestuje :DDD, třeba nový sporák by se hodil :DDDD

    #295075
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím z Bakkanu. Včerejší odpolední výlet na Kopparen. Vrchol zdolán ale foto nebylo žádné.Na vrcholu řádila Norská armáda.Tak jen foto okolní krajiny bez foto Bakkanu z Kopparenu. Večerní výjezd se povedl. Polaci  začali docela kousat.Brali nám na mělčinách do 15 metrů.

    #295077
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Vkládám do vlákna Bakkan, páč jsem byl upozorněn, že to sem patří : ) 🙂 DEDO v září dáme repete, ZOOM, nezastavíš! Zdraví Tomas & Rejža

    Ahoj Tome, velmi inspirativni video. Je videt ze si to uzivate. Ja jedu na Bakkan se synkem od 30.7. tak doufam za nas Dedo veme na sharka a ze ho spolecne naucime jak na polaky 🙂

    #295079
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Vkládám do vlákna Bakkan, páč jsem byl upozorněn, že to sem patří : ) 🙂 DEDO v září dáme repete, ZOOM, nezastavíš! Zdraví Tomas & Rejža

    Ahoj Tome, velmi inspirativni video. Je videt ze si to uzivate. Ja jedu na Bakkan se synkem od 30.7. tak doufam za nas Dedo veme na sharka a ze ho spolecne naucime jak na polaky 🙂

     

    Tak to se tesim.

    #295088
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Nastala doba pollackova.Vsechny party vyjizdeji pri takovych krasnych zapadech slunce a vraci se za tmy.Posledni odchazeli z filetarny az ve tri rano.Nejtezsi to meli Valasi,kteri dnes odjizdeli domu.Dekorovani nejlpsiho rybare probehlo az v pet hodin rano a to uz Benn asi vstaval

    #295091
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    A takto si tu zijeme.Pocasi se zblaznilo a dnes zatopili na 24 stupnu.Novi hoste stridaji stare a dnes na vodu nejedu/asi/

    #295109
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Vkládám do vlákna Bakkan, páč jsem byl upozorněn, že to sem patří : ) 🙂 DEDO v září dáme repete, ZOOM, nezastavíš! Zdraví Tomas & Rejža

    Ahoj Tome, velmi inspirativni video. Je videt ze si to uzivate. Ja jedu na Bakkan se synkem od 30.7. tak doufam za nas Dedo veme na sharka a ze ho spolecne naucime jak na polaky 🙂

    Tak to se tesim.

    🙂 užíváme, to si piš 🙂 ty sám nejlíp víš, jak na ně….hodíš to tam, propad – cukneš a je tam…tuhle disciplínu miluju asi z celýho Norska nejvíc 😀 😀 Zoomy nezastavíš!

    #295112
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Jojo Tome, mas recht. Uz se tesim jak v prutu ucitim jen jemny zaber a pak nasleduje prudky vypad. Tezko se tomuto pocitu neco vyrovna 🙂 (radsi nebudu psat s cim se to muze srovnavat)

    #295119
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Dnešní dopolední  výlet na Austratt. Odpolední rybaření na Assenu. Docela dobrá rybařina. Chyceno devět  polacků. Opět chytáno na mělčinách.Největší 77 cm. Večerní cesta z Assenu byla docela výživná.Docela foukalo.

     

     

    #295125
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Dnes se vetsina skupin loucila s morem I presto,ze odjizdi az pozitri.Bude totiz cely den foukat devitka a to uz na ryby moc neni

    Navsteva Fort Austrat se uz stava tradici

    #295136
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Dnes to na rybaření moc nebude. Hodně fouká vitr . Zitra  má naše mise na Bakkanu končit ale  odjezd bude uz dnes odpoledne. Chytat se nedá.

     

    #295220
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Vzhledem k vetrnemu pocasi nam nekteri hoste o den zkratili pobyt a odjeli.Takze dnes byl loucici a odmenovaci den.Zitra dalsi odjezdy a uz se nam sem zacinaji navazet dalsi lovci.Pocasi bude jeste zitra uprsena a rozfoukane,ale na dalsi dny uz by mela byt docela pohoda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 474)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...