Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 473 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 474)
  • Autor
    Příspěvky
  • #294338
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj jak to funguje u Benny v hospodě?? Chápu do dobře že tam má normálně pivko a kořku?

     

    Jasne a na Norske pomery docela lacino.Tocene pivo jen za 5 Eur

    #294345
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Po vcerejsim fucaku se dnes ukazalo pekne pocasi.Vyjezd na kutru s partou Motex s,r,o byl jejich zaverecnym.Pochytalo se par peknych tresek I keleru.Salatovek bylo na stovky.Cestou nazpet unaveni rybari I zaspali.Dnes mi prijely 3 nove party a zitra odpoledne bude urcite nejaky spolecny vyjezd.

    #294379
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Louceni s partou Motex s.r.o a vitezne tricko pro Jirku za tresku 115 cm.Dnes byl celodenni dest a vylet ve vecernich hodinach se 4-mi lodemi byl opravdu jen vyletem.Mimo 90cm treky a par keleru se nechytilo vubec nic.Absolutni bezvetri a nulovy drift.Proste krach.

    #294415
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Za posldni dva dny jsme vubec  nevyjeli.Vitr  10 – 13 m/s nas nepusti ani do fjordu.Konecne jsem se od zacatku sezony troche vyspal.

    Dnes navecer by se to melo troche vylepsit.

    #294496
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3 odpovědí)

    Ahoj. Webkamera na Bakkanu je pořád nefunkční ?

    #294506
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj. Webkamera na Bakkanu je pořád nefunkční ?

     

    Jojo.Ale uz se na tom pracuje a melo by to byt opravdu”live”.Jenom dodavatel si dava na cas.                                                                              Jinak dnes jeste foukalo o sto sest.Kluci vyjeli az navecer do fjordu a nachytali konzumni tresky.Zitra se ma uz pocasi trochu umoudrit,tak verim,ze se to uz rozbehne.

    Mam tu vetsinu uplnych novacku a tak je tezke se s nimi vybrat na rozbourene more.Ale kluci bojuji a tak doufam,ze aspon za nasledujici dva dny se neco poradneho chyti.

    Ja jsem si aspon udelal poradek ve filtarne a pripravil dalsi 3 lode.Ted uz zacne naval a budeme az do konce zari prakticky uplne obsazeni.

    Super zprava je ze za par dni by nam melo prijit dalsi nove Kvaerno a Benn rozsiruje ubytovani o dalsi dum.Jedna se spolecnosti vlastniku pristavu o dalsi parkovaci mista.Ja jeste renovuji jeden plastak na ktery uz mame koupeny novy motor Yamaha 40HP a tak po dodani Nove lodi se rozsiri nase flotilla na 23 lodi.

    #294508
    hrablo
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Ahoj Dědo,

    jako vždy vše klape jak má, mám na tebe dotaz, jaký průměr má zábradlí na plasťákách? Chystám se letost potrápit halíky a chystám si držák, tak aby to mělo správné rozměry. Poslal jsem ti i SZ, ale ty pořád někde lítáš 🙂 a připravuješ nejenom pro nás vše k plné spokojenosti. Děkuji Petr

    66

    #294510
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj Peto.Prumer zabradli na plastovych lodich je 32 mm.Jo a omlouvam se ,ze jsem ti neodpovedel na SZ.Mam toho momentalne az nad hlavu.Pokud nejsem na vode,tak makam v pristavu nebo v garazi ,ale uz se to brzy zmeni a vsechno bude nachystano podle mych predstav.

    Pocasi si snami zatim dela co chce,takze ani ulovky nejsou takove jak vloni v tomto obdobi.A navic jsou tu sami novacci a velke ryby jim trhaji

    nastrahy,takze momentalne prezbrojuji na tezke zbrane.

    #294535
    hrablo
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Ahoj Dědo,

    díky za info a chápu to zpoždění, jako vždy jsi v jednom kole aby bylo vše OK. Tak jdu vyrábět třeba z toho bude platný pokus:) Jinak už se pomalu chystáme za tebou, tak až budeš mít čas dej mi vědět co kromě potřebných šumivých startérů máme dovézt:)

    Petr

    66

    #294543
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj Dědo, díky za info a chápu to zpoždění, jako vždy jsi v jednom kole aby bylo vše OK. Tak jdu vyrábět třeba z toho bude platný pokus:) Jinak už se pomalu chystáme za tebou, tak až budeš mít čas dej mi vědět co kromě potřebných šumivých startérů máme dovézt:) Petr 66

    Ha prave mi dosly sumive multaky.Tak jsi trefil hrebik na hlavicku.Uz se na vas tesim

    #294552
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Osvetimanske partee se zatim moc nedari,ale dnes jedna super kocka prisla.Zitra si snad spravime chut na spolecnem vyjezdu.

    Dnes jsem vyjel na Sharkovi s dalsi partou do dvoumetrovych vln a vcelku se nam zadarilo.Pekne obecnacky,desitky salatovek keleru a ja jsem si chytil prvniho letosniho kelera nad metr.

    #294554
    Pavel
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Ahoj Dedo a zdravim na Bakkan. Jsem taky jednim z vas, byl jsem tam pred 5 rokama a rad bych touto cestou pres tebe pozdravil tu particku novacku o kterych pises a jejichz fotky jsi pustil do sveta. Takze zdravim usteckoorlicaky, gratuluji k ulovkum a preju fajn rybacku a pocasi. Mejte se tam vsichni faaajn. Ahoj Mlk z Nachoda.

    #294555
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Ahoj , na co ti zabral ten keler?

    #294556
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Konecne krasne ryby. Velka gratulace.

    #294607
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Pet lodi v zavesu a cely den mrtve more.Ale kdo si pocka ten se docka.Kdyz se slunicko pomalu schovavalo,tak to prislo a byly I nejake metrovky .Nejvetsi 110 cm.Cestu do pristavu nam pravidelne hlida los.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 474)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...