Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 473 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 474)
  • Autor
    Příspěvky
  • #298750
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Bez metrovek se nevraci nikdo.Vsichni narodove Nemci ,Polaci,Rakusane I Svedove privezli krasne ryby.Jediny zastupce ceskych zemi Franta s Karlickou se venuji nocnimu lovu polaku.Dnes rano privezli dve plne bedny,ale bohuzel bez fotek.

    #298770
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Krasne pocasi,teploty jak na Maledivach a ryby jsou neskutecne aktivni.Agniezka si vytvorila osobak se 14 kg treskou a konecne jsem dostal aspon jednu fotku od Franty,Dnes zase teplo az do 30 stupnu,svet se zblaznil.

    #298808
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Peter,výborné úlovky a perfektné info. Aj mám sa to už kráti. Domek Staburet od 18.8. 2018 je na týždeň pre nás. Česko-Moravsko-Slovenská výprava už ladí posledné detaily.

     

    No tak to stihate mou narozeninovou party

    #298818
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Peter,výborné úlovky a perfektné info. Aj mám sa to už kráti. Domek Staburet od 18.8. 2018 je na týždeň pre nás. Česko-Moravsko-Slovenská výprava už ladí posledné detaily.

    No tak to stihate mou narozeninovou party

    Proto tam taky jedem 🙂

     

    #298827
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Pocasi nadherne a ryby stale berou.I kdyz aktivita uz trochu polevila.Ja jsem to uz treti den bez rybariny nevydrzel a vecer jsem si vyjel na Honzakovu melcinu.Dva 100 metrove drifty a sest polaku od 60 do 80cm.Protoze se tu za chvili Honzak objevi,tak jsem se diskretne vzdalil abych mu rybky moc nevyplasil.

    #298830
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Krásné ryby…jen ať to vydrží…dnes večer vyráží parta z Kynšperka nad Ohří směr Bakkan chata Torfride…auto od Nakiho super…tak nám tam něco nechte….snad to bude už ten šestý rok lepší:-)

    #298860
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Vyjezd s nemeckymi dedousky trval 4 hodiny a oni pak filetovali temer 5 hodin.Ze pry tolik ryb a v takovych velikostech jeste nikdy nenachytali.Pritom se jednalo o kelery od salatovek po 70cm.Druzina Polska opet splnila sve normy.Frantovi se zatim s polaky moc nedari ,ale chut si vylepsuje peknymi dorsi.Rakusane trefili hejno malych makrel a udelali pod nim masakr vseho ziveho co pod nimi bylo.Vecer oslavovali a dnes jeste nebyli schopni dodat fotky hihi.

    #298877
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Dnes voda vrela na 47-ce.Ja jsem tam prijel s mladymi puskami s krizkem po funuse.Drift se zastavil,kelery zmizely a zustala mrtva voda.Zkusili jsme to jeste pred Melsteinem,ale se stejnym vysledkem.Jedina mozna volba bylo polakovani a svete div se,ono to slo.Nejdrive jsem chytal jenom ja,ale pak jsem klukum vydal Zoomy a zustal jsem stat v nemem uzasu.Solny junior a jeho parta tahali polaky jednoho za druhym.

    #298878
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Péťo super reporty a díky za odborný dohled nad omladinou. Jak bude počasí,tak ať frčej na vodu a držím palce ať se povede í nějaká metrovka…

    #298942
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj Dedo, tedy vy tam taky jedete parádně :)…. Já jsem zase v jednom kole a obávám se, že letos nestihnu přijet (malé komplikace a jedna radost), ale sleduji Tě! Měj se krásně a ozvi se 🙂

    Zdravím z Veiholmenu :*

    #298961
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Ahoj Dedo, tedy vy tam taky jedete parádně :)…. Já jsem zase v jednom kole a obávám se, že letos nestihnu přijet (malé komplikace a jedna radost), ale sleduji Tě! Měj se krásně a ozvi se 🙂 Zdravím z Veiholmenu :*

     

    Ja moc casu na sledovani dalsich lokalit nemam,ale vasi si malokdy necham ujit,Jsi u nas vitana kdykoliv .

    #298971
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Prevraceny rezim dne stale pokracuje.Nekdo vyjizdi rano,jinni zase navecer.Takze travim v pristavu vetsinu dne .Vcera navecer byli vsichni na mori,tak jsem vyuzil volne chvile a vyjel si natankovat troche energie k Asenu.Krasne pocasi,3-ka vitr a pocit,ze nemusim najit za kazdou cenu ryby byly pro mne balzamem na dusi.Najizdel jsem na mista kde se vetsinou ani nezastavuji a ryby byly vsude.Braly velmi opatrne a zasek prichazel az po nekolikanasobnem vydrazdeni polaka .Ale uzival jsem si to a nebyt toho,ze za svetla jsem chtel jeste sesbirat kraby tak bych zustal mozna az do rana.

    #299031
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Dalsi metrovka od druziny Polske.

    Pohodovy a zabavny vecerni rybolov s Frantou a Karlickou.Melciny za Husoyou byly plne polaku a dorsu.Zpocatku tak 2-3 ryby na jednom stanovisti,ale od 11 hod se to rozbehlo a zabery byly na kazde nahozeni.K tomu lehky vanek,zadne vlny a drift o.6 km/hod. Co vic si muze Norek prat.

    #299068
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Panove to byla jizda.vyjeli jsme s partou Solny jr. na Husoyske loviste polaku.Od nove Zokovy party jsem vzal na nocni lov mladou vydru -Ondru.Zpocatku to bylo slabsi,Tak jako vcera to zacalo byt zajimave asi od 11 hod, vecer.

    Sen kazdeho Norka zase zacal . Ryba na kazde nahozeni a 13ti lety Ondra mne skoro nepustil k chytani,protoze tahal jednoho polaka za druhym.Solnaci asi budou filetovat az do obeda a poslednim snimek je pozvanka z filetarny pro Honzaka.

    #299071
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj dedo maš u mňa velkú pochvalu za príspevky mám pri rannej káve čo pozerať.

    Prosím ťa čo je toto za rybu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 474)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...