Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 473 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 474)
  • Autor
    Příspěvky
  • #297268
    Óďa
    Účastník
    (21 odpovědí)

    VOLNÉ MÍSTO na Bakkan v termínu 25.6.-6.7.2018!!! Odjezd z ČR, celkem 4 osoby. Kontakt: 608 462 912.

    #297278
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Benesovaci se rozloucili s morem paradne.Dneska bali a vecer odjizdeji.S nemeckou posadkou jsem vyjel ,navecer po utiseni vetru,na Husoyu na polacky.Ryby braly vyborne jak pri zapadu slunicka ve 24,00 ,tak I pri vychodu ve 3 rano.Vlastne az do dneska jsem neregistroval,ze vychod je vlastne na severu

    #297344
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Louceni a vitani je tu na dennim poradku

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    #297427
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Tak chlapi jsou z te Lindy nestastni.Nejlepsi ryby a taky nejvic.Risa zase dokazal,ze I na musku se da chytit krasny polak a u Smejkalovcu zatim vede Tomas.Ale ted uz dva dny 15 m/s vitr a nejake extra zlepseni zatim nehlasi.

    #297474
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Halibut 137cm a 35 kg se povedl nemecke posadce v posledni den jejich pobytu/tedy vcera,protoze dnes zase fouka/.

    Na spolecnem vylete s rodinkou Smejkalovcu jsme na Sharkovi vyjeli na 47-ku a zazili jsme zase po delsi dobe Norskou pohadku.Keleri uz od 30-ti metru a pod nimi krasne obecnacky.Sest kusu nad metr /nejvetsi kusy 13 kg/ a spousta bednickovych keleru byla tezka fuska a proto si kluci pod bdelym dozorem mamky Janky cestou do pristavu poradne pospali.

    #297493
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Se dvema Mariany jsme na Sharkovi udelali mensi kelerovy masakr na 47-ce.V hnusnem pocasi,kde se bourka stridala za bourkou a vlny byly jako prase, jsme doplnili bednicky krasnymi polaky.Pocasi jeden hnus,ale rybarina vyborna.

    Party,ktere uz zitra konci ,dodelavaly posledni jatyrka a nakupovaly  zasoby marmelad

    #297515
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Volné místo:  Nabízím 1 volné místo na Bakkan Wahl. 18.8. – 25.8. 2018. Jestli jsi začátečním nebo zkušený borec nezáleží. Na Bakkanu už jsme byli. Nemusíte se o nic starat, vše zajištěno: auto, jídlo, trajekt. Fungujeme jako společná parta, bez závisti. Preferuji borce, co dodržují zákony země, kterou navštíví. Odjez z Roztok (Praha západ), možno se dohodnout na vyzvednutí v Praze, nebo kdekoliv po cestě.V případě zájmu mně kontaktujte přes SZ, nebo email: rostislavpokorny@seznam.czpopřípadě tel.: 777 998 710 (prosím pouze SMS, ozvu se). Candy

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 10 měsíci uživatelem Candat - Rosťa.
    #297528
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Nejvetsi treska 114 cm a 17 kg byla dnes tresnickou na dortu v ufoukanem dnu.Vyjeli jsme na Sharkovi s Honzovou partou na rozbourene more .47-ka prazdna ,ale na jihozapadni hrane Melsteinskych ploten se to kelery jen hemzilo.Po nekolika salatovkach a bednickovych kelerech zacaly brat I obecnacky.Byl to opravdu extremni sport.Vlny dvoumetrove,drift na hranici 2 km/hod.Vysledek byl vyborny.Bednicka slusnych keleru/50-70cm/,par metrovek a skorometrovek a nakonec chvilka vlaceni v klidnejsi vode za melsteinskymi ostrovy.Prekvapil Risa se svym muskarskym prutem, zdolal polaka cca 65cm a druheho proste uz nezastavil.S plnymi bednami jsme se vraceli v jedenastce vetru do klidnych vod pristaviste.

    #297646
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Dnes jen kratce.Desitka vitr ,nikdo na vode.Benn rozdaval odjizdejicim tricka a nakonec  jedno dostal I s cepici.Rano s Nemci na Sharkovi.

    #297655
    TPaseka
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Zdravím , zahlédl jsem na těchto stránkách obrázky naložených tresek na zavináče , v oleji  a sašimi . Mohl bych prosím pěkně dostat od někoho  recept . Děkuji

    #297680
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Zdravím , zahlédl jsem na těchto stránkách obrázky naložených tresek na zavináče , v oleji a sašimi . Mohl bych prosím pěkně dostat od někoho recept . Děkuji

     

    Salaty z keleru,sashimi jen z polaku a matesy z keleru I polaku.Recepty uz jsem tady daval v minule sezone.Kdyz to nekde najdu dodam.

    #297697
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Miliony keleru a mezi nimi krasne tresky.To byl vyjezd se skupinou Nemcu na Sharkovi.Plnych 6 beden a to vsechno jen za 3 hodinky chytani.Proste povedenej den.Jesteze zacala foukat desitka,jinak bych je z vody nedostal.

    A opet louceni.

    #297700
    Radim Linka
    Účastník
    (85 odpovědí)

    Dedo, krasne naladeni na poslední 3 dny cekani do odjezdu!

    #297701
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)

    Dedo, to jsou neskutečný ryby. Krásná práce!!!

    #297704
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Dědo 145, horečka stoupá, protože má k tobě na Bakkan parta z Chebu dorazit 7.7. Chtěl bych tě poprosit, zda bys mi neposlal souřadnice kempu. Předem děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 474)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...