Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 473 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 474)
  • Autor
    Příspěvky
  • #296882
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Dědo, krásně reportuješ, kdy bude spuštěna ta lepší webka v přístavu?

     

    Bohuzel to nemuzu ovlivnit.Objednana montaz je uz od dubna

    #296890
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ranni vyjizdka s nemeckou partou dopadla na vybornou.Nebyl to zadny masakr,ale na kazde melcine jsme chytili 2-3 krasne polaky.Louceni s partou Ladce taky snese prisne hodnoceni.Nejlepsim lovcem se stal Jozo a absolutorium si zaslouzi I hlavni fotograf  Vlado.Preji jim stastnou cestu domu a uz se tesim na pristi sezonu s nimi

    #296895
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Tak jak se mi rano kemp vyprazdnil,tak se zase do vecera temer naplnil.Je super,ze tu mam uz Benesovaky,protoze v tom srumci odevzdavani lodi jsem se ani na vodu nedostal ,takze jedine fotky mam od nich.Hned na zacatek zautocili na letosni rekord a chybelo jim jenom pul kila.Krasna treska 120 cm a 15kg.Nasadili vysokou latku a doufam,ze v tom budou pokracovat.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 9 měsíci uživatelem Dedo145.
    #296913
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Nevim,proc mi vcera neprosly obrazky,tak jsem je ted doplnil.Minule mi neprosel taky jeden obrazek a nevim,jestli je chyba nekde u nas v siti,nebo na RN,

    #296926
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Benesovaci jedou stale v dobrych provoznich teplotach I kdyz dnes metrovka nebyla.Prvni metrovku si chytili kluci jihocesky,ale jsou uz od vecera na vode,takze foto bude az zitra.

    Ja jsem pri pohledu na urazenou ostruhu motora na lodi,kterou jsme pujcili do vedlejsiho fjordu nahlidnul do GPS .Nasel jsem tam opravdu zajimave trasy.Nekdy je to proste nepochopitelne

    #296932
    Radim Linka
    Účastník
    (83 odpovědí)

    No tak ja bych to dle souradnic videl na jasne zkracovace cesty “vzdusnou carou”. Prvni je zkratka mezi mohylou a trojnozkou a druhy obrazek je zkratka (mozna netrefena) od more do fjordu. Ja teda osobne doporucuju v dobe chytrych telefonu kontrolovat pozici pres GPS. Staci si na googlu stahnout aplikaci Norgeskart a zvolit namorni mapu. Data jsou dnes v Norsku jako u nas a na mapy se nespotrebuje skoro nic, nebo na chate natahnout mapy do pameti a podle toho pak jezdit – data off.

    #296999
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    No tak ja bych to dle souradnic videl na jasne zkracovace cesty „vzdusnou carou“. Prvni je zkratka mezi mohylou a trojnozkou a druhy obrazek je zkratka (mozna netrefena) od more do fjordu. Ja teda osobne doporucuju v dobe chytrych telefonu kontrolovat pozici pres GPS. Staci si na googlu stahnout aplikaci Norgeskart a zvolit namorni mapu. Data jsou dnes v Norsku jako u nas a na mapy se nespotrebuje skoro nic, nebo na chate natahnout mapy do pameti a podle toho pak jezdit – data off.

    Ne ne ,je to opacna strana Valsfjordu a kontrolovat si polohu opravdu nemusis.Mapy v Garminu jsou dost presne/hlavne na nizke vode/ Je to jen nepozornost ci naprosta ignorance ze strany kormidelnika.

    #297006
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Chvilka volna v doprovodu racka jako lodivoda se da na klidne vode uzit docela prijemne.Kluci z Cernovic si cestou na ryby doprali oddych a apak se  vratili s plnymi bednami.

    #297075
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Chvilka volna v doprovodu racka jako lodivoda se da na klidne vode uzit docela prijemne.Kluci z Cernovic si cestou na ryby doprali oddych a apak se vratili s plnymi bednami.

               Ahoj dedy sleduji Tvé vlákno a je to paráda škoda že tam nejsem Jirka

    #297082
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Chvilka volna v doprovodu racka jako lodivoda se da na klidne vode uzit docela prijemne.Kluci z Cernovic si cestou na ryby doprali oddych a apak se vratili s plnymi bednami.

    Ahoj dedy sleduji Tvé vlákno a je to paráda škoda že tam nejsem Jirka

     

     

    Jirko co neni muze byt,Premluv Dorsaka a dorazte.

    #297092
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Benesovaci boduji,po dasovi se jim podaril I 10kg halik.Gratulace,Kluci jihocesky zase na Melsteinu masakrovali  kelery.V podvecer jsem si vyjel nachytat nejake nastrahy na kraby a jako naschval mi skakali na Zoomy polaci okolo 80cm.Bohuzel dva ti nejvetsi mi opet vyrovnali hacky.Prosim vyrobce a hlavne dodavatele aby na nas nesetrili.Z cerstveho polaka jsme si posmakli na super sashimi.Ted letim rychle do postele,protoze rano vyjizdim se Svedy

     

    #297165
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Kluci svedski se vratili ze spolecneho vyjezdu maximalne spokojeni se dvema bednami jatecnich keleru a par treskami.Pri jejich kelirkovani jsem si vytahnul dalsi metrovku.Frcim do postele,protoze rano jedu s Nemci na polaky

    #297173
    Radim Linka
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Paráda. A to jeste ani neni pulka cervna a pocasi je uz na tricko! Na kelery se uz tesime, nejak jsme je pred temi dvema roky v srpnu minuli. Dnes to mame 16 dnu do odjezdu!

    #297253
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Polakovacka s nemeckymi rybari se co do poctu kusu da hodnotit vyborne.Za 3 hodiny dve bedny jsou OK,ale chybely mi nejake vetsi kousky.Vsechno bylo v rozmezi 60-80 cm.

    #297260
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Dnes se to opravdu nedalo.Tak jsme se s Benesovaky povenovali dobrotkam.Ja jsem pripravil krevety,oni super uzeninky,ja jahody a oni sampus.To se to sledoval fotbalek.

    Dnes mi taky odjeli Jihocesi a louceni s nimi bylo v duchu Bakkanskych tradici.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 474)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...