Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 473 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 474)
  • Autor
    Příspěvky
  • #295248
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnes chytali jen nemecti kolegove na Sharkovi.Nove prichozi si navecer vyjeli nachytat veceri/nekteri ani ne/.

    Ja jsem mel po delsi dobe moznost odevzdat tricko nejlepsiho rybaze ve velikosti mensi jako 3XL a Vendy si to opravdu zaslouzila.Kemp se mi plni a zitra prijdou dalsi posily vcetne Plzenaku,takze se muzeme tesit na krasne polacky a budeme zase naplno obsazeni.

    #295272
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Hekticky den,najezd novych partii.Vsechny lode uz jsou obsazeny a mnoho z nich uz vyjelo I na prvni jizdy.Vetsinou jsou to stari Bakkanaci a ulovky podle toho I vypadaly.Bohuzel mi neprosly fotky na mail a nekteri nepovazovali za nutne fotit I metrove kelery protoze je to pro ne samozrejmost.Po duraznem upozorneni si sypou popel na hlavu a doufam,ze zitra uz konecne nejake foto bude.

    #295274
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan.

    Tak jsme úspěšně dorazili domů. Cesta bez problémů. Na hranicích nikde nikdo. Jeli jsme na Arviku. Cesta trvala 30 hodin.

    Děkuji Dědovi za noční výlet na rybolov.

    Přeji všem lovcům pěkně úlovky.

    Tak zase za rok .

     

    #295280
    firebrno
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Dobrý Den.Chci ze zeptat jestli je u vas mozne domluvit odvoz s letiste v Tronheim na ostrov Fossen a zpet ?Lítame do Tronheim ale s odvozem do urcitych lokalit je velky problem.Nikde nevidim jestli tyhle sluzby provozujete nebo se musi kazdy dopravit na Bakkan sam.diky za odpovet.Norsku zdar

    #295286
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Peter/Dedo145/.Nemáš na Bakkane tento rok výnimočne teplo? To sú teploty na plavky a opaľovací krém.

    Nemá to vplyv na aktivitu rýb?

    #295304
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dobrý Den.Chci ze zeptat jestli je u vas mozne domluvit odvoz s letiste v Tronheim na ostrov Fossen a zpet ?Lítame do Tronheim ale s odvozem do urcitych lokalit je velky problem.Nikde nevidim jestli tyhle sluzby provozujete nebo se musi kazdy dopravit na Bakkan sam.diky za odpovet.Norsku zdar

    K nam neni problem z Trondheimu prijet rychlolodi do Brekstadu/jezdi cca 4x den/ a tech 25km uz muzeme bez problemu na Bakkan zabezpecit.Dovoz primo z letiste vas ale vyjde vice nez by jste si z pujcovny vzali auto/tyto sluzby jsou v Norsku docela levne/.Jo a Fosen je poloostrov,Takze se sem da prijet I okolo trondheimskeho fjordu po sousi,

    #295305
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj Peter/Dedo145/.Nemáš na Bakkane tento rok výnimočne teplo? To sú teploty na plavky a opaľovací krém. Nemá to vplyv na aktivitu rýb?

    No chtel bych te videt v tech 8 stupnich jak se opalujes.Hihi.Ale zitra ma byt 24 stupnu,takze snad I na ty plavky prijde ,ale jen do 15,00 a potom zase kosa jako prase.

    #295312
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Jeste ze tu mam Plzenaky.Na ne je vzdy spoleh.Ostatni mi uz zase zaspali,ale zadne zazraky se asi nekonaly.Ja rano jedu Kvaernem s nasim sousedem na Hitru a nazpet vezu novou lod do nasi flotilyOdjezd je v 7 hodin,takze rychle do hajan.

    #295322
    Radim Linka
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan. Už se nám to pěkně krátí, dnes za 54. Mám dotaz, není někdo nebo nechystá se v nejbližší době na Torfride? Jak to tam dnes vypadá, my tam byli naposledy před 2 rokama. Je v kuchyni ještě ten toustovač, co jsme tam onehdá nechali? Dík za jakékoliv zprávy.

    Ahoj. Také tam jedeme po dvou letech, tak dám vědět. Nástup máme v sobotu 12/05/2018. Škoda, že majitel moc neinvestuje :DDD, třeba nový sporák by se hodil :DDDD

    Diky, tesim se info primo z Torfride. Psal jsem a posilal kontakt pres zpravy. Preuju stastny dojezd a uspesny pobyt.

    #295323
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj Bakkaňáci, prosím o pomoc. Kdo prosím jede teď v nejblišší době na Bakkan prosím zavolejtemě, potřeboval by Dědo něco doručit. (nástrahy Zoom). Děkuji Honzák 602309104

    #295330
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Čau Honzo, 19.5. vyráží parta z Dolní Lhoty. Pošleš balíček ke mě?

    #295341
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    To je ale nahodicka :-), daval jsem dnes Hrusovi ten vezl k Honzakovi ten posila Simovi, ten preda parte ze Lhoty a ta doruci Dedovi. Zkratka cesty Zoomu jsou nekdy nevyzpytatelne.. 🙂

     

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Hyse.
    #295357
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    To je ale nahodicka :-), daval jsem dnes Hrusovi ten vezl k Honzakovi ten posila Simovi, ten preda parte ze Lhoty a ta doruci Dedovi. Zkratka cesty Zoomu jsou nekdy nevyzpytatelne.. 🙂

    Zadna nahodicka.To jsou cesty osudu a jak znamo vsechny cesty vedou do Rima,teedy k Dedovi

    #295367
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Tak to je parada.Tropicky den,teploty nad 25 stupnu,more jako Talinskej Rybnik a ryby kousou o sto sest.Plzenaci ale ukazali,ze nejen rybami ziv je clovek a udelali si poledni piknik na Melsteinu.

    #295372
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnes nachytali temer vsichni.Lindina parta mela mooooc pekne kousky a jsem zvedavy kdo to dotahne do vitezneho konce.

    Ja jsem byl dne lodi na Hitre a privezl jsem dalsi prirustek do nasi flotily.Dalsi party jeste filetuji,takze jejich fotky budou az zitra

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Dedo145.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 474)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...