Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #279062
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    zdarec, buď úplně v klidu, tady je také zima kolem dvou stupňů. Předevčírem vánice a jaro v nedohlednu.

    #279065
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj tak a sme doma, cesta bez kontroly no neskutočne dlhá 36hod tak dlho som nešiel už niekolko rokou. Pomohli nám končiace sa nemecké prázdniny a neskutočné kolony. Dakujem všetkým za pochvaly a dúfam že v takom stave Shark vydrží čo najdlchšie, škoda len že som sa nemohol zúčastniť skúšobnej jazdy. Tak všetkým na Bakkane lovu zdar.

    #279099
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj tak a sme doma, cesta bez kontroly no neskutočne dlhá 36hod tak dlho som nešiel už niekolko rokou. Pomohli nám končiace sa nemecké prázdniny a neskutočné kolony. Dakujem všetkým za pochvaly a dúfam že v takom stave Shark vydrží čo najdlchšie, škoda len že som sa nemohol zúčastniť skúšobnej jazdy. Tak všetkým na Bakkane lovu zdar.

    Marecku neboj,na podzim si na Sharkovi spolu zajezdime.Moc ti dekuju za odvedenou praci ,vsechno funguje na jednicku a lod je supeeeeeeer

    #279107
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnes nevyjela ani jedna lod.Severni vitr je kruty a tak se chlapi aspon chvilku bavili lovem ze brehu.Par jednoskvrnek a polaku a malych dorsu jim pomohlo prezit tento ufoukany den.V podvecer pri prochazce na krizovatku se jeste podarily zabery nasi domaci losice.

    #279131
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Pre Dedo 145 a spol na Bakkane

    Ahoj

    Ako to videli chlapci ktorý došli na Bakkan. Vyrážame v nedeľu(teda aspoň dúfam, lebo sa to fest komplikuje – dvaja maródi a jeden problémy pracovno právne). Mám na mysli cestu bude to už na letné gumy, alebo pre istotu ešte nechať zimné?

    #279139
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Zimnima nic nezkazis. Ja bych na letnich ted nejel…

    #279140
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Tak jsme dnes byli poprvé od našeho příjezdu ve čtvrtek  minulý týden regulerně na moři. Vyrazili jsme ráno v šest na Hysse, pak naproti k sádkům. Vytáhli jsme bedýnku obecňaček, z toho tři necelý metr, pár lengů, polaky, brosmu a kočku, vše ze dna kolem 50 m, jen polaci na 90 ti metrech, Teď v šest nás zase zmáchané vyhnal vítr, takže odpoledne slabé. Zítra vyrážíme ráno, odpoledne zase větrno. Ty zimní gumy na autě nech. Jinak nálada výborná.

    #279141
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Pokud by nekdo premyslel o letnich gumach, tak at se mrkne na dnesni fotky z okoli Osla 🙂

    #279167
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Diky Stepovi aspon nejaka fotka.Dnes jsem cely den makal na priprave dalsich lodi,protoze do konce tydne uz bude plny kemp.Ve ctyri odpoledne jsem se slovenskou lodi vyjel aspon na 43-ku a hned v druhem driftu prisly dve osumdesatky obecnacky.Drift v sedmicce vetru vsak byl temer 3 km/hod,tak to kluci vzdali.Nemeli tezka olova a tak jsme se jeli schovat za ostruvek u sadek.Ja jsem jeste vyzkousel Hyttu a nasel jsem tam hejno tresek v konzumnich velikostech cca 70cm.Ve dvou driftech asi pet kousku a protoze se blizila snehova bourka,tak jsem to otocil do pristavu I ja.

    Pak znovu do garaze pripravovat dalsi lod.Zitra se s kluky na vodu jeste nedostanu,ale pozitri uz urcite vyrazime.

    #279168
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnes to vvpada na krasny slunecny den a ve vsech chatach uz se to hybe.Takze vsem preji uspesny lov.

    #279170
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj vladov

    Domáci majú obuté gumy s hrotmi já by som nechal určite zimné.

    #279242
    Robin21
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Zdar, v neděli cestou za Tinsetem bylo až 20cm čerstvého neprojetého sněhu. Nedovedu si představit jet to na letních gumách.

    Jinak ryby zatím bída, občas se chytne pěknější obecná, jinak kolem 50cm standardní velikost, Zatím jdou , obecné, tmavé, občas mník, polak příp. brosma. Větší tresky ještě nejsou vytřené..

    #279243
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Konecne mam plny pocet lodi na vode a budu se moci venovat i rybkam.Kemp se uz temer naplnil a na vode jsem mel dnes 12 lodi.Ostatni jsou nachystane na prijezd dalsich hostu.Ulovky zatim jen prumerne,ale masa je dost.Situaci zachranili Sokolici s jejich prvni metrovkou.Ostatni zatim chytaji tresky jen do 80cm.Zitra sice nebude uplna pohoda na mori/vitr 6-7 m/s/,ale dohodli jsme se se slovenskou partou na vyjezde.Takze nam drzte palce a rano v 6,00 hura na ne.

    #279290
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Vazeni pratele, Dnes byl vcelku uspesny den a na pocasi ktere dnes s nami cvicilo od rana se nachytalo vcelku dost ryb.Fotky jsem bohuzel od lovcu nedostal protoze vsichni uz zaspali.Napravime to zitra.

     

     

     

     

    #279310
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Děkujeme..už se těšíme na fotečky…a ten kutřík je jak malovanej…už jsi s nim byl na Melsteinu.?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...