Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Zvolené téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Sim Sim a poslední změna proběhla před 3 týdnů, 3 dny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 616 z 623 (z 623 celkově)
  • Autor
    Maras Maras 
    Účastník
    (32 odpovědí)
    byl(a) online před 18 dny

Ahoj Dedo, jsi ještě na Bakkanu nebo už jsi to tam ukončil? Tvoje reporty moc chybí. Četl jsem je pravidelně každý den a za to ti strašně děkuji. Ty jsi byl hlavní spotředkovatel informací o rybolovu ve středním Norsku.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1341 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Ahoj Dedo, jsi ještě na Bakkanu nebo už jsi to tam ukončil? Tvoje reporty moc chybí. Četl jsem je pravidelně každý den a za to ti strašně děkuji. Ty jsi byl hlavní spotředkovatel informací o rybolovu ve středním Norsku.

Uz jsem 3 dny doma.Zaver pobytu byl dost narocny.Tyden bylo mimoradne nepriznive pocasi a atak jsme s Mareckem do noci makali na priprave lodi a upravach filetarny a okoli.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1341 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Po tydnu prace uz jsme to nevydrzeli a vyjeli jsme I do bourek a osmicky vetru na Sharkovi.Dost nas to vyhoupalo,ale zachytali jsme si paradne.Keleri byli az prehnane aktivni a polaci brali taky temer na kazde nahozeni.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1341 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Nakonec jsme si prece jen uzili krasneho pocasi a tak rozlouceni s Bakkanem bylo pohodove.

Cestu domu jsme zvolili pres Dansko a zkusili jsme kratky trajekt .Cena nas trochu zaskocila.88 EUR pro 2 osoby mimo sezony je tedy dost.

Takze priste uz jen po suche ceste pres oba mosty.Po par dnech se jeste vratim s trochu delsim zhodnocenim uplynule sezony.

Cesar Cesar 
    Účastník
    (49 odpovědí)
    byl(a) online před 8 dny

Do kdy bývá Dedo na Bakkanu? Chtěli bysme pobyt na přelomu září a října 2018 a rádi bysme, aby tam byl s námi.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1341 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Do kdy bývá Dedo na Bakkanu? Chtěli bysme pobyt na přelomu září a října 2018 a rádi bysme, aby tam byl s námi.

Dedo tam byva obvykle tak do 10.rijna hihi

Cesar Cesar 
    Účastník
    (49 odpovědí)
    byl(a) online před 8 dny

Díky Dedo, myslel jsem si to. Už jsem napsal Michalovi mail s žádostí o rezervaci. Tak za rok naschledanou! 🙂

Sim Sim 
    Klíčník
    (9185 odpovědí)
    byl(a) online před 20 hodiny

Uvolnil se jeden červnový termín na Torfride 2.6.-12.6.2018 za 20.500,-NOK, kdyby měl někdo zájem, tak bližší info u mě.

Kontaktujte mě SZ nebo rybolovnorsko@gmail.com

Prohlížíte 8 příspěvků - 616 z 623 (z 623 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Soroya » Únor 2017

Anketa