Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #278366
    beethowen
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Jak přijedu, zakreslím to do mapy. Ale v podstatě jsme nikam daleko nejezdili. U majáku u větrníků, Hytta a kousek od přístavu doprava na Torra-flua, potom ještě kousek od Hytty na sever Medfjord.

    #278367
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Budu vděčný dík

    #278391
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Už se těším, jak to vypukne. Květen 2018 na chatě Torfride vyprodán!

    #278415
    beethowen
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Ahoj,

    dneska to moc nešlo, nejenom nám, ale i ostatním. Po přílivu přišel vítr a útlum. Nakonec se ve dvou bedna podařila naplnit a kolem třetí jsme jeli pryč, protože už to nefungovalo nikde. Trocha jsme se pobavili na vláčku u vjezdu do ZOO, tam zabojoval jeden pěkný keler a pár tresek většinou vždy po dvou kusech, takže na vláčku to bylo super. Dneska se nic většího nepodařilo.

    #278451
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Právě jsem dorazil na Bakkan.Cesta v pohodě,24 hodin z Prahy.Pár zastávek a teď dávám pod Marečkovým dohledem do pořádku počítače.

    Počasí ještě zítra pod psa,takže bude čas na kontrolu lodí a spuštění nového Kvaerna na vodu.

    Fotky mi zatím neprocházejí,tak doufám,že se technika umoudří.

     

    #278453
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ani z druheho pocitace nejde nahrat obrazky.Jsou zmenseny na 0,4 MB a vyhazuje mi,ze nahravani selhalo.Duke mrkni na to.

    #278457
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Ahoj, pošli mi obrázky na rybolovnorsko@gmail.com zkusím je vložit. Díky. Teď jsme zjistili, že je problem u nás na fóru, řešíme to. Dáme vědět, jak problem odstraníme.

    #278465
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Ahoj Peťo,vítej na Bakkanu,celá naše parta(určitě i všichni ostatní) se Tě nemůžeme dočkat.Po reportech od Tebe  bude  to čekání na odjezd rychleji ubíhat.Dnes za 79!!!

    Děda Z.

    #278471
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj Peťo,vítej na Bakkanu,celá naše parta(určitě i všichni ostatní) se Tě nemůžeme dočkat.Po reportech od Tebe bude to čekání na odjezd rychleji ubíhat.Dnes za 79!!! Děda Z.

     

     

    Uz se na vas tesim.Zatim se na vodu nikdo nedostal.Jeste zitra bude fucak,ale vecer snad poprvni smocime/tedy udice/.

    #278472
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj, pošli mi obrázky na rybolovnorsko@gmail.com zkusím je vložit. Díky. Teď jsme zjistili, že je problem u nás na fóru, řešíme to. Dáme vědět, jak problem odstraníme.

     

    Doufam,ze do zitrka se vam to povede.Vecer uz to vypada na vyjezd.

    Na sezonu uz je vsechno pripraveno ,8 lodi na vode,filetarna v cajku,jeste zitra dodelame novy stul a pocasi se ma umoudrit.Pokud neco vecer chytime,tak ti fotky poslu.

    #278487
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Kluci slovensti dorazili v poradku I kdyz na Donbasu je chytila snehova bourka.My jsme dnes prozili taky nekolik snehovych prehanek,ale snih se rychle topi.Vecer se pocasi umoudrilo a tak jsme v pul sedme vyrazili vyzkouset naradi.Mimo nekolika mensich kousku se novackum zadarilo a dve metrovky jsou tu.Jedna 10 kg a druha 11 kg.Je to dobre znameni,protoze jsme vyjizdeli do maximalniho odlivu a po nekolika dnech silneho vetru.Zitra jeste sedmicka ,ale pozitri uz by mela byt uplna pohoda.Snad se predpoved nezmeni.

     

    #278488
    beethowen
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Tak jsem rád, že se počasí umoudřilo. My jsme měli poslední dva dny absolutně nechytatelné. Byl vítr 10+ a ještě k tomu déšť. Zpáteční cesta byla v pohodě, museli jsme se s Dedo 145 minout asi někte kolem nerezového soba. Doma jsem jenom ze srandy převážil ryby a zjistil jsem, že jak jsme je skládali poctivě do krabiček od mléka, tak bylo v jedné bedně dokonce přes 30kg, což by mě vůbec nenapadlo. Zpáteční cesta byla přes Oslo – Kodaň a Puttgarden. Vše v pohodě, jenom směrem do Norska kontrolovali všechny auta asi kvůli tomu atentátu v Oslu.

    Dedo 145, kde jste chytli ty větší kusy? Poudravuju všechny na Bakkanu a těším se na reporty.

    #278594
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Ahoj, pošli mi obrázky na rybolovnorsko@gmail.com zkusím je vložit. Díky. Teď jsme zjistili, že je problem u nás na fóru, řešíme to. Dáme vědět, jak problem odstraníme.

    Doufam,ze do zitrka se vam to povede.Vecer uz to vypada na vyjezd. Na sezonu uz je vsechno pripraveno ,8 lodi na vode,filetarna v cajku,jeste zitra dodelame novy stul a pocasi se ma umoudrit.Pokud neco vecer chytime,tak ti fotky poslu.

    Ahoj Dedy vítám Tě ze světa a přeju abys měl na bakkanu klid a Marěčkovi dej nějakou práci na židli se vyvaluje jak paša t mu nesvědčí.Jinak klidné moře a držte se Jirka

    #278603
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Tak uz nam to zase jede.Diky Sime za pomoc s obrazky a konecne se muzu pripojit i s obrazovym spravodajstvim.Dopoledne jsme vyjeli na Hyttu.Byla spousta zaberu,ale tresky jen do 70cm,tak jsme si vzali jen par na obed.Odpoledne jsme zkusili v lodni draze u majaku a zase  mnoho malych tresek.Nakoneec to vsak dopadlo dobre a novackovske stesti dopralo Milanovi krasnou trofejku.Dorsak 121cm a 17 kg.

    Zitra by melo byt slusne pocasi a tak to zkusime dale na mori.Vypada to,ze severske tresky jeste neprijely,tak zkusime s mistnimi.Pokud pocasi dovoli,tak si udelame celodenni vylet na sever.

    #278609
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Hezký ryby..jen tak dál…ať se máme čím kochat..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...