Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #287490
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Polaci se krmi na zimu.Neuveritelna polakovacka na Melsteinu.Novacci z Pardubic si uzili svuj Norsky sen.Po dopoledni diete pri pilkrovani jsme v nejvetsim prilivu najeli na melciny a zacaly krasne souboje.Co nahozeni,to zaber.Za dve hodinky bylo odchytano a klukum jsem jeste usel pujcit prazdnou bednu.Dokonce I uplni nerybari se dali strhnout a vzali do rukou pruty.Nejvetsi polaci- 2ks 86,dva ks 84 a zbytek od 80 do 90cm.

    Liberecka parta starych vlku se k nam pridala a taky naplnily 2 bedny behem hodinky.

    Ja jsem si mezitim odskocil na mnicky do udirny a hned prvni nahozeni mi vzalo halibuti detatko,ktere slo hned nazpet do vody..Pak par brosem ,mensich lengu a nakonec halik 8kg,ktereho jsem nedokazal selfickovat.

    Dnes cekam Romana s Borisem,tak verim,ze polakum aktivita vydrzi a pocasi bude dobre.

    #287503
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Ahoj Dedo nadhera. Od norskeho polakoveho snu nas deli cca 100 km. Za chvili jsme tam…

    #287592
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Ahoj Dedo nadhera. Od norskeho polakoveho snu nas deli cca 100 km. Za chvili jsme tam…

     

    A uz jsou tady.Jedini blazni,kteri dnes v sedmicce vetru vyjeli na zkusebni jizdu/I se mnou/ hihi.Ryby nebraly,ale novackove na druhe lodi  si dokazali poradit s vetrnymi vlnami a dokonale nas prechytali.Nase lode starych morskych vlku se potrapily jen s nekolika malymi polaky a novackove hned jednu 85-ku a sedumdesatku polaka.

    #287597
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Pardubice a Liberec se dnes povenovali vyletum do prirody a sberu lesnich plodu.Nemci nevystrcili nos z chat.

    #287603
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Diky libereckym klukum se konecne podarilo zdokumentovat nadhernou polarni zari nad Bakkanem.Okolo 23 hodiny jsem vsechny vyhnal z chat na tu nadhernou podivanou.

    #287615
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ta je krásná 🙂 tedy bylo poměrně zataženo a tak jsme u grilování zahlédli jen sem tam paprsek 🙂

    #287624
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    Jak dlouho ještě polární zář vydrží? Jedem 15.9. díky

    #287663
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Jak dlouho ještě polární zář vydrží? Jedem 15.9. díky

     

    Ted teprve zacina obdobi,kdy je mozno polarni zari videt.Noci se prodluzuji a v bezoblacnem pocasi je vcelku dost velka pravdepodobnost,ze pokud vzhlednete v noci od sklenicek k nebi ,budete mit zazitek na cely zivot.

    #287678
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Pardubice na Koppangu,ja pri uzeni,Liberec na houbach a nakupech a Romanovci na makrelkach ve fjordu a pak pri grilovani.Nic jineho se v devitce vetru delat nedalo.Zitra se ma pocasi aspon na jeden den umoudrit,tak vyrazime na more.

    #287868
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Z nejakeho neznameho duvodu mi neodesel vcerejsi report,tak jej zkusim zopakovat.

    Krasne pocasi,more po dvou dnech naprosto klidne ,ale ryby absolutne nebraly.Projezdili jsme s Romanovou partou vsechna mozna mista a mimo nekolika polaku a mnicku jsme byli na pul bednicce.Konecne v 19,00 vyjeli keleri na hrany a tak nam zachranili reputaci.Konec dobry,vsechno dobre.Ale aspon jsme si uzili nadherny den na vode.

    #287875
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Louceni s Pardubaky,kteri stihnuli I pevnost Austratt a ranni posledni vyjizdku za svitani ,vyvrcholilo odevzdanim tricka pro nejlepsiho rybare.

    Roman s Borisem se nam zase postarali o exkluzivni pecenou kachnu .Nedalo se v devitce a vice vetru delat nic jineho nez konzumovat ruzne dobrotky .Uvidime jak se nam to vyvine zitra.

    #287876
    koko
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Kachnička teda byla moc dobrá , ale pochutiny od Dedo 145 jsou též na několik hvězdiček , vždy se olizujeme ještě den po té … salátky, a jiné kulinářské machrovinky ( v dobrém)  z ryb umí snad jen on.. a zítra už se těšíme na uzené makrelky .

    #288060
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Odpoledne se nam konecne umoudrilo pocasi a hned to bylo videt na ulovcichRomanova parta to pekne rozjizdi.Krome 106 cm dorsaka privezli spoustu keleru a taky krasne polaky.Skoda,ze na lodi nefoti.Zrovnatak Liberec privezl krasne polaky,ovsem bez dokumentace.Nemci privezli plne bedny a jednu metrovku.

    Ja jsem cely den marne cekal na nahlasene hosty.Vecer jsem to nevydrzel a vyjel si na dve hodinky na polaky za zeleny ostrov.Hodina bez zaberu ale kdyz slunicko zapadalo zacali polaci kousat.Behem pulhodinky jsem mel 4 kousky od 60 do 80cm a v nadhernem zapadu jsem se spokojene vracel do pristavu.Potme jsem jeste vyvezl klece na kraby,takze doufam,ze zitra bude dalsi dobrotka po dnesnich uzenych makrelkach.

    #288107
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Vsechny party jsou uz rozjezdeny a litaji si po Melsteinu jako nic.Vsichni vyjeli a tak jsem se vydal prozkoumat Husoyske hrany,protoze uz jsem tam davno nebyl.Chytil jsem si sve obligatni 4 polaky a pak jsem patral po hejnech keleru.Bohuzel po dvou bourkach,kterym jsem se vyhnul se more uplne zklidnilo a nastal nulovy drift.Okolo mne se prohanela hejna svinuch,tak jsem to radsi otocil k domovu vybrat klece s kraby

    #288116
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Romanova parta nachytala svuj standart a nejlepsim ulovkem byl Jarduv 8 kg dasik.Klukum jsem pripravil varene kraby a hned jsme zkusili sashimi z dase.Shodli jsme se vsak na tom,ze z polaka je krehci a tak z dase udelam zitra nejakou dobrotku.

    Dnes jsme se take loucili s libereckou partou.Peta dostal k padesatinam pamatecni tricko a cenu za nejvetsi rybu obdrzel Lada.Preji klukum stastnou cestu domu a zase za rok nashle.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...