Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286461
    Sim
    Správce
    (11192 odpovědí)

    Štítník, nechtěný úlovek při lovu makrel.

     

    #286499
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Zdravim z Torfride jsme tu od nedele první den jsme na melstejnu nachytali bednickove keleri celkem dobra chytačka vcera uplne jiny den hledani tresky nemeli zadnou aktivitu hledani makrel na hranach bylo marne před tremi roky jme tu byli vpulce zari a makreli opravdu vsude byli uvidíme co prinesou další dny zdravi boja a parta od olomouce

     

    Proc neprijdete?Vasim klukum z Jomfruburetu jsem dnes chtel ukazat misto na velke tresky/dnes 115cm a 17kg/ ale nejeli za mnou.

    #286507
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ta velka lod je duvod,proc na zapadni hrane uz nejsou obrovska hejna keleru.Dnes jsem napocital celkem 4 asi 2km site.Doufam,ze zitra tam uz snad nebudou.Mimochodem krome zdechnutych keleru se pri vytahovani nachazela v sitich neuveritelna mnozstvi okouniku.

    V klidnem mori a za temer bezvetri jsme si s rodinkou Cernych vyjeli na jejich letosni posledni vyjezd.Nekolik tresek/nejvetsi 115 cm a 17 kg,keleri cca 70cm.S malym velkym rybarem Matyskem jsem jeste odpoledne zustal na makrelkach.Na maly 40g stribrny pilkrik mne zcela jednoznacne prechytal.Pul bednicky cca 40cm makrel jsme meli za hodinku.

    Vecer jeste kratky asi 3 hodinovy vyjezd s Tomem a Rejzou na polaky,ale o tom poda zpravu urcite Tomas.

    #286518
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Ahoj Dědo máme to za 14 dní… Vzhledem k tomu co popisuješ, bychom tě chtěli požádat o malou laskavost. Navrtat, zastrašit v nejhorším případě potopit plavidla, která nemají na Melsteinu co dělat:-)

     

    #286526
    Sim
    Správce
    (11192 odpovědí)

    Pohoda na Bakkanu

     

    #286537
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Davam par fotek z Dedovi oslavy, cas tu leti jako blazen, porad jsme na vode, porad chytame, dnes teprve druha grilovacka, dedo udi makrely, vecer popijeme vinecko, zabejkame, proste pohoda… 🙂 fotky ryb dam nejaky vecer, nebo zitra, az rejza doda….cuus

    #286539
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Rejzova jednoskvrnka :), vcera jsme jich nachytali poměrně hodne mezi sadkama a melsteinem na asi 80m na kousky makrel….dneska tam byly zase…

    #286558
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    V Bakka nu vladne super nalada,Vsichni odjizdejici maji nachytano a bavi se.

    Zitra/dnes /rano jedu s Olomouckyma partama na vyjezd

    #286599
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Na Bakanu berou úžasný okouni. Díky Honzakovi a DEDOVI jsme jich pár nachytali. Ani na Soroy jsme takový ještě neměli. Největší měl 56 cm, jinak okolo 40-50 jich byla většina….

    #286619
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    K úžasnejm okounům, pridavam foto me lasky stredniho Norska, pana Poláka…..Polaci nejsou uplne pri chuti, ale kazdej den je chytame pomerne hodne. Vcera se nam rano na nich moc nedarilo, tak jsme vyjeli k melsteinu na kelery a to byl takovej masaker, ze jsme museli utect,….rejza chysta dalsi fotky, budeme pridavat postupne i po navratu z Bakkanu. Jinak DEDO i Benn, oba zaslouzi velkou pochvalu za kemp, za ubytko, vybavení, zázemí a skvelej pristup, diky pánové.

    #286620
    koko
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Pěkný klucí , a něco nám tam v té vodě nechte..

     

    #286632
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Louceni a odevzdavani cen nejlepsim lovcum.

    #286644
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Vyjezd s olomouckymi lodemi zacal neslavne.Dorsoviste,na ktere jsem zamiril hned rano bylo uplne prazdne a nebyl tam ani maly kelirek,jen hejna makrel.Pak jsme zamirili na keleroviste a kdyz jsme prijeli na 92-ku,srdce mi zaplesalo,protoze rybar se sitemi posunul sva tenata o 2 km na jih a 92-ku mi uvolnil.Podle toho to taky vypadalo.Kluci lovili o stosest a I kdyz chvilkami foukla sedmicka vitr,tak to nikomu nevadilo

    #286650
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Neustale se okolo nas tocily ctyri bourky a kdyz foukla osmicka a na mori se zacaly delat cepice,tak to dve lode s plnymi bednami otocily nazpet do pristavu a ja s treti lodi jsem zajel do klidnych vod za melsteinske ostruvky.Tam jsme si pohodove zapolakovali.

    #286652
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    zravim z Torfride vcerejsi vyjezd okolo melstejnu s dedou  vyvezl  celkem tri lode kamaradu od olomouce když jsme vyjizdeli byla trojka zacali jsme na 47 tam nic pak na93  a tam jsme narazili na kelery to byla parada když zacala foukat 7 tak jsme jedina lod ostatní dve lode to obratili k domovu se vydali za ostruvky k melstejnu a zkouseli polaky diky dedovi jsme chytili par peknych polaku nej 75cm  odpoledne jsme ještě vyzkouseli par mist baz valného vysledku  dnesni den byl pro nas pekny  i diky dedovy který se nam cely den venoval druha lod byla na zapad na melstejnu místy az  v 7 bojavali  ve vlnách nachytali krasne obecnacky nej jarda 98cm na zaver   PETO diky  –  boja

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...