Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #285689
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Parta z Napajedel :cesta proběhla bez problémů za 29,5 hodiny jsme byli doma jen skoro celé Norsko a za Rostockem nám pěkně pršelo.Dědo ještě jednou díky za rybaćku s Tebou a zase někdy příště nashledanou na Bakkanu Luboš

     

    Odjeli jste v pravou chvili.Zatim pocasinikoho na vodu nepousti.Zitra snad aspon odpoledne,

    #285719
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Dnes jsme byli poprvé na vodě…nic moc jsme nechytili…spoustu ryb vráceno zpátky do moře…foto sem ani nemá cenu dávat….některé makrely jsou pěkné…jinak dnes počasí docela dobré..

    #285733
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Dnes jsme byli poprvé na vodě…nic moc jsme nechytili…spoustu ryb vráceno zpátky do moře…foto sem ani nemá cenu dávat….některé makrely jsou pěkné…jinak dnes počasí docela dobré..

     

    Protoze jste se vraceli,kdyz my jsme vyjizdeli.

     

    #285739
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Slovenske a Ruska lod za jeden vydareny vyjezd temer naplnily limity.Keleri byli opet na svych mistech a znacne pri chute.Nebyla to zadna monstra.ale 70-80 cm bednickova velikost a mezi nimi miliony salatovek.Na navazci vetsinou dve salatovky a jeden vetsi,takze bylo treba tridit.Dorsu se chytilo jen par nahodnych,protoze pres kelery se nic dolu nedostalo

    #285747
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Mimo pohledu rybarskych mi dnes Miro otevrel I trochu jine pohledy.Je to umelecka duse a ja si budu muset zacit vsimat I jinych kras nez jsou ryby.Na ukazku par jeho obrazku

    #285776
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Rozhoupane more a u brehu sestka vitr.Nevyjel nikdo jen ja se tremi Nemci na Sharkovi.Cesta na Melstein bylasice skakava,ale za hodinku a ctvrt jsme to I proti osmicce v pohode zvladli.Keleri byli na svych postech I kdyz jen mensi do 70cm.Bylo jich v rozbourenem mori citelne mene,ale aspon se pod ne dalo dostat.Kluci nemecky za dve hodinky naplnili bedny a mimo keleru se podarilo I par dorsu.Nejvetsi 111cm a 11kg.Fotit se moc nedalo,protoze pri temer dvojmetrovych vlnach se dost tezko behalo po lodi a byl jsem zamestnany pomahanim s vytahovanim ryb a odhackovanim.Cesta nazpet v zapadnim vetru uz byla prijemna.

    Vecer jeste krabiky a ted se jeste v nekterych chatach busi do klepytek.

    #285799
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Jednactka vitr a husty dest nam nedovolily vyjet na more.S lotysskymi vytrvalci jsme v nelidskem pocasi zkusili chytat ze brehu a odmenou nam bylo aspon par makrelek

    #285803
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Ahoj Bakkaňáci. Můžete mi někdo ze svých poznatků sdělit, kolik si máme vyměnit NOK při 10 denním zájezdu na benzín pro jednu loď, obsazenou 3 rybáři? Nevím, jaké vzdálenosti se tam zdolávají a nechtěli bychom zůstat na suchu. Na Hitře nám vždy stačilo 1800,- NOK na jednu loď. Díky za radu.

    #285804
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj Bakkaňáci. Můžete mi někdo ze svých poznatků sdělit, kolik si máme vyměnit NOK při 10 denním zájezdu na benzín pro jednu loď, obsazenou 3 rybáři? Nevím, jaké vzdálenosti se tam zdolávají a nechtěli bychom zůstat na suchu. Na Hitře nám vždy stačilo 1800,- NOK na jednu loď. Díky za radu.

    Ahoj, teď jsem se vrátil z Bakkanu a jezdil jsem opravdu hodně a projel jsem cca 160l.

    #285805
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj Bakkaňáci. Můžete mi někdo ze svých poznatků sdělit, kolik si máme vyměnit NOK při 10 denním zájezdu na benzín pro jednu loď, obsazenou 3 rybáři? Nevím, jaké vzdálenosti se tam zdolávají a nechtěli bychom zůstat na suchu. Na Hitře nám vždy stačilo 1800,- NOK na jednu loď. Díky za radu.

    Ahoj, teď jsem se vrátil z Bakkanu a jezdil jsem opravdu hodně a projel jsem cca 160l.

    Počítej že když budeš jezdit na Melštain nebo Asen nebo Husoya tak projedeš cca 20-25l za výjezd. Tyto loviště jsou cca do 20 km od kempu

    #285806
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj Bakkaňáci. Můžete mi někdo ze svých poznatků sdělit, kolik si máme vyměnit NOK při 10 denním zájezdu na benzín pro jednu loď, obsazenou 3 rybáři? Nevím, jaké vzdálenosti se tam zdolávají a nechtěli bychom zůstat na suchu. Na Hitře nám vždy stačilo 1800,- NOK na jednu loď. Díky za radu.

    Ahoj, teď jsem se vrátil z Bakkanu a jezdil jsem opravdu hodně a projel jsem cca 160l.

    Počítej že když budeš jezdit na Melštain nebo Asen nebo Husoya tak projedeš cca 20-25l za výjezd. Tyto loviště jsou cca do 20 km od kempu

    měl jsem aluboat

    #285807
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Na Hansvikoch pri 40Hp motoroch Honda/chata Torfride/ prejazdíme vždy 140-150l benzínu na loď.

    #285930
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Ahoj Bakkaňáci. Můžete mi někdo ze svých poznatků sdělit, kolik si máme vyměnit NOK při 10 denním zájezdu na benzín pro jednu loď, obsazenou 3 rybáři? Nevím, jaké vzdálenosti se tam zdolávají a nechtěli bychom zůstat na suchu. Na Hitře nám vždy stačilo 1800,- NOK na jednu loď. Díky za radu.

     

    Presne jak napsali Jakabo a Honzak.Ani tak nezalezi jestli mas 40,50 nebo 60 HP motor,ale zalezi jaky jsi jezdic.Denni spotreba pri jizde na Melstein nebo Husoyu se pohybuje okolo 20l na den a lod.Prumernou spotrebu u partii na 10dni mam cca 120l za pobyt./Honzak tu byl tri tydny/.Cena benzinu je u nas 17 NOK/litr.

    #285931
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Invaze malych makrel.Dnes se byli rozloucit s vodou chlapci z Lotysska.Vzal jsem je na rozbourene more na Sharkovi.Meli jediny zajem a to nachytat par makrel na veceri.Zacali jsme u lososi farmy a v trihodinovem driftu jsme se dostali az k vjezdu do Bjugn fjordu u dalsich sadek za mostem.Pocas celeho driftu jel na sonaru zretelny pas ryb.Byly to miliony malych asi 10cm makrel.Na kazde nahozeni byl plny navazec.Toto jsem jeste nezazil aby na cele plose jelo tak velke hejno.

    Mezi nimi se nam za celou dobu podarilo chytit snad dvacet vetsich kousku.Sjel jsem pak do Bjugn fjordu a tam to bylo uplne stejne.Na mori nezalezelo jestli hloubka byla 15 nebo 150m ,makrelky byly vsude.Zitra jedu s nekolika lodemi na Melstein a mam hruzu z toho,ze ryby budou prezrane z te hostiny,kterou jim dnes more pripravilo.

    #285996
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Slovenska parta si vcera udelala vylet do Trondheimu,ale dnes uz nastoupili v plne sile na ryby

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...