Nápověda Naše další projekty:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Zvolené téma obsahuje celkem 619 odpovědí. Do diskuze (74 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Cesar Cesar a poslední změna proběhla před 1 den, 3 hodiny.

Prohlížíte 15 příspěvků - 451 z 465 (z 620 celkově)
  • Autor
    Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Honzakova rodinka se povenovala polakum a vcelku se jim darilo.Zok s Jirkou a zenami si vybehli Kopang a vcelku se jim darilo.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Boskovicka parta se s nami dnes loucila a vcelku se jim darilo.

Ale ted vazne.Krasny slunecny den kazdy vyuzil po svem.Rakousti lovci uz maji nachytano,tak se venuji jen trofejkam/dnes dors 117cm/Honzak bere jen polaky od 80cm,ja jsem se dnes povenoval uklidu a udrzbe mariny a zitra jsem Zokove zene Ive venoval k narozeninam celodenni vylet na Sharkovi.Takze drzte palce aby jsme na vylete I neco poradneho nachytali.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Muj nejvetsi ulovek dnesniho dne.Moje sesta vnucka Millie.Pijeme, slavime a zpravy az zitra

deda deda 
    Účastník
    (247 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Blahopřejeme šťastné rodince a Dědovi 145.    Děda Z. a celá parta.

P.S. Má míru?

Boris Boris 
    Účastník
    (16 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

Ahoj Dedo i my se pripojujeme ke gratulaci a az v zari dorazime na Baakan, tak vnucce spolu pripijeme a nejen jednou na zdravi…

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Blahopřejeme šťastné rodince a Dědovi 145. Děda Z. a celá parta. P.S. Má míru?

Miry jsou vynikajici 51/3,88 .Ted nasleduje lecba zelenou a pak se zase vratime k Tulenovi.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Vcerejsi narozeninova jizda na Sharkovi se vydarila uplne neskutecne.Nadherne pocasi,super aktivita ryb,vyborna nalada na lodi a krasne ulovky.Proste nadherny den a vzpominky na cely zivot.

jirka50 jirka50 
    Účastník
    (212 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Dedy dovol i Mne přidat se k fůře gratulantů přeji Vše nej nej pevné zdraví hodně opravdu dobrých přátel a at se vše daří jak si budeš přát Jirka

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

A furt slavime.Millie bude zodpovedne zapita.Jsem stastny .

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Omlouvam se za vypadek ve zpravach,ale byl jsem v noci pro jednu partu na letisti.Vratili jsme se az v pul pate rano a za chvili vyjizdim s novymi hosty na Melstein.

Mareček Mareček 
    Účastník
    (94 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Ospravedlnenie sa ne príma mal si poveriť poučenú osobu čo máme ráno pri káve čítať ????

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Po celonocni jizde do Trondheimu a nazpet jsem nemel to srdce rict klukum,ze jdu spat a tak jsme vyrazili v pul devate na Jizdu se tremi dalsimi lodemi.Ryby jsem nastesti nasel hned na druhe zastavce a presto,ze byla uplne klidna hladina,tak nam prilivovy proud udrzoval drift na hranici 1km/hod.Obrovske hejno keleru pod nami a vsichni pracovali na plne pecky.K fotkam snad neni ani co dodat.Vsichni si pomahali jak mohli a chytilo se I nekolik kusu nad metr.Nejvetsiho kelera dostal Franta a miry jsou 107cm a 10kg.

Nez kluci vyfiletovali tak jsem prece jen dve hodinky pospal a navecer jsme vyrazili znovu.To uz bylo horsi a museli jsme vydrzet asi dve hodinky bez zaberu,nez zacaly ryby najizdet.Pak se scenar opakoval a na echolotu vidite,ze ryby se chytaly od 30m,takze se daly lovit I na vlaceci pruty.Se zapadem slunce jsme se vratili a nekteri jeste ted filetuji.

lubos59 
    Účastník
    (2 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Diky Dědo za dnešní den s tebou na rybách bylo to na 100procent

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Kelerove hody stale pokracuji.Pro zmenu a aby stale fotky nebyly stejne,tak jen par keleru od rodinky Honzakovcu,kteri stale lovi chyt a pust.Nejvetsi treska dnes Foretaci 116cm a 16 kg.Zokovci konecne dodali dokumenty losi rodinky.

Je tu neskutecna pohoda a nejen rybami ziv je clovek

Fish Fish 
    Účastník
    (218 odpovědí)
    byl(a) online před 10 hodiny

Tak toto už je Dedo krásná ryba! Gratuluji lovci. To počasí nemá chybu.

Prohlížíte 15 příspěvků - 451 z 465 (z 620 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Červen 2017

Soroya » Únor 2017

Soroya » Červen 2016

Anketa