Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #282912
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Posilame slíbené reporty za uplynulé dva dny… v pátek a v sobotu jsme shodne zkoušeli vláčet na Asenu a těžší přívlac nebo pilkrovaní na Melsteinu. Zachytali jsme si parádně ale žádnou trofejku jsme nedostali. Polaci byli okolo 70 cm a keleři do 80 cm. Otestovali jsme naše gumové nástrahy na větší tresky a kelery a fungovaly parádně. Jožka včera vytáhl na Mírovo ptakopyska a kelírka 30 cm obecňačku něco málo přes 80 cm. Zkrátka pohoda slušné počasí a rybařina jak se patří. Dnes odpočinek protože vítr nás nepustil na vodu. A tak jsme dali sushi, sashimi a neco na povzbuzení mysli.. Fotky nemáme, posádka půjde v zimě na kurz fotografování, aby na příští výpravu byli připraveni jak se patří:.)

     

    No stacilo by koupit nepromokavy fotacek hihi,

    #282917
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Jeste posledni fotky od Kladrubaku a protoze porad prsi,tak se ani parkoviste odstavenych lodi neda pokosit.

    Boris dnes udelal super sashimi z vcerejsich pollaku a s tim wasabi je to tedy pochoutka.Nasi kluci si to vzhledem k vyvoji pocasi o den zkrati a zitra se s nimi budu loucit.

    #283064
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Krasne letni dny v Norsku nas zatim na vodu nepousteji.Vitr stale na hranici 10m/s dest a zima jak v ruskem filmu.Mnozi uz to vzdali a zkratili si pobyty o jeden a vice dni,protoze kdyz tri dny sedite na chate,tak zasoby pohonnych hmot rapidne ubyvaji.Rozlouceni s nasimi rybari Benn opet zvladl na jednicku a Kladrubaci zvladli cestu domu za 26 hodin.Roman vyjizdel dnes rano,takze budu cekat na SMS zitra dopoledne.Zustala mi tu hromada nemeckych rybaru.Ti mi vsak odevzdavaji lode dnes a zitra odjizdi plny autobus.

    #283069
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Ahoj,

    snad to bude příští týden o poznání lepší. V něděli jsme kolem oběda na místě. (mám pro tebe balíček).

     

    #283089
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Louceni s nemeckym zajezdem probihalo v komorni atmosfere.Mr.Ludwig rozdal spoustu cen pro nejuspesnejsi rybare a potom zase Benn odmenil tricky nejvetsi ulovky v kazde chate,Nemohl jsem se divat na to tiche posezeni a zacal jsem cepovat pivo v mem tempu.Za chvili uz hraly z repraku nemecke odrhovacky,Benn rozdal vsechny mozne nastroje a zabava se rozjela az do teto nocni hodiny,kdy dosel treti keg piva.

    Pocasi se nam zatim nelepsi,tak zitra zase jenom v kempu ci v garazi budu vyckavat na zmenu,

    #283104
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Huraaa mam oddych.Do konce tydne tu budou jen dva baraky Nemcu,protoze cely kemp bude plny svadebcanu.Bennuv syn Lars se konecne rozhodl vstoupit do stavu manzelskeho a v sobotu bude svatba,na kterou se budou uz od ctvrtka sjizdet hoste.Proto jsem si vytahnul do sucheho doku Milovu oblibenou 6-ku a zacinam na ni pracovat.

    Protoze se zlepsilo pocasi,tak jsem zitra slibil nemeckym rybarum,ze s nimi postrasime pollaky a rano v sedum vyjizdime smer Asen a pak I mozna Melstein.

    #283131
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Dedo drzim palce at to tem Nemcum vysvetlis a ukazes, nebot co se tyka polaku, tak jsou na tom myslim podstatne hure nez nasinec. Myslim ze co se tyka vlacky, tak jsme jako cechoslovaci v porovnani s ostatnimi cizojazycnymi rybari v TOP trojce nekde nahore. 🙂

    #283165
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Rano bylo naproste bezvetri a nulovy drift.Zamirili jsme na Asen a ja jsem vzal na lod uplneho novacka.Druha lod byla se starymi bakanaky.I v klidnem mori jsme na kazde melcince meli zabery,ale polaci ve velikosti okolo 70cm nas moc neuspokojovali.V poledne vsak zacalo foukat a to uz bylo jine kafe.Druha lod se docela trapila,ale my s novackem jsme opet zazili norskou fantazii.Ryba za rybou a vsechno ve velikosti od 80 do 96cm.Krasne souboje a nadherne ryby.Novacek si nastavil latku se svou 96-kou hodne vysoko a me se podarila “jen” 94-ka.Dostal jsem od Nemcu vynadano ,ze uz se mnou na ryby nepojedou,protoze filetovali vice jak 4 hodiny.Rapidni rozdil mezi jejich gumovymi rybickami a nasimi Zoomy .Dnes si vsichni nakoupili po baliku.A zase to neni reklama ,ale cisty fakt.

    #283191
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Tak jsme v pořádku dojeli domů. Cesta byla po 3 a E6 na pohodu, celníci nikde. Jen po přejezdu dánsko-německých hranic nás německé Polizei auto odvedlo na opuštěné odpočívadlo, kde nás navedli mezi dalších 5 policejních aut na jednoho transitu. Zkontrolovali doklady, v autě nenašli žádné migranty a tak nás propustili. Bylo to vcelku vtipný:-)

    Jinak poděkování patří Dědo, který se o nás staral, vozil na své oblíbená polakoviště, na Melstein na kelery a večer s námi poseděl a popil. Dědo ještě jednou dík a slibuju, že vínko na září vyberu sám:-)

    Jinak jsme si 6 z 10 dní zachytali a jak jsme již psali bylo to o polacích, obecňačkách a kelerech. Polaci byli na kopcích u Asenu a na Melsteinu, Husoya na nác čeká v září. Keleři nebyli ještě najetí blíž ke kempu (nebyli ani na Storflua) a tak jsme je chytali na Melsteinu a pokud jste trefili správný čas, tak to byla Norská pohádka… Zbylé 4 dny foukalo jako v Letenském tunelu, a tak jsme pobyt o dva dny zkrátili…

    Příští reporty včetně fotek budou letos v září…

    #283204
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Huraaa mam oddych.Do konce tydne tu budou jen dva baraky Nemcu,protoze cely kemp bude plny svadebcanu.Bennuv syn Lars se konecne rozhodl vstoupit do stavu manzelskeho a v sobotu bude svatba,na kterou se budou uz od ctvrtka sjizdet hoste.Proto jsem si vytahnul do sucheho doku Milovu oblibenou 6-ku a zacinam na ni pracovat. Protoze se zlepsilo pocasi,tak jsem zitra slibil nemeckym rybarum,ze s nimi postrasime pollaky a rano v sedum vyjizdime smer Asen a pak I mozna Melstein. [/qže e]    Dedy neříkej  že jsi uondán to mi k tobě nesedí takovej neúnavnej lovec . čeho je moc je moc,drž se ahoj.

    #283224
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Nemecti rybari si rozmysleli vcerejsi rozhodnuti,ze uz se mnou nepojedou na ryby a v devet rano se prisli zeptat,jestli s nima nepojedu na kelery a dorse.Bylo uz sice trochu pozde,ale pocasi bylo skvele a tak jsem kyvnul.Na prvnich mistech na jihu Melsteinu nebylo nic,ale uz na tretim miste,na kopecku s vrcholem 14m jsme nasli hejno obecnacek.Muj vcerejsi novacek se do nich vehementne pustil a tahal je I po dvou.Ja jsem si chytil svou obligatni metrovku a pak pri paseni malych kelirku skakaly jen 80-90cm ryby.Kdyz jsme naplnili jednu bednu ,tak jsem se pohnul na keleroviste.Nebylo tam sice hejno,ale brali samotari a tak byla velikost ryb lepsi jak v hejnu.

    Vysledek dnesniho lovu-Nemci filetovali zase tri hodiny,chytily se ctyri dorse nad metr,nejvetsi 112 cm a nekolik peknych keleru-nejvetsi 111 cm.

     

    #283248
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnes jsem si udelal po trech mesicich nedeli/I kdyz je sobota/.Larsova svatba se kona nekde v Botngardu a v kempu je “tichucko jak na palucku v Rubisku”.

    Nemci splnili hrozby a uz nemeli zajem tri hodiny filetovat a byli vyzkouset nakoupene Zoomy.Vratili se s usmevy na tvari asi s deseti sedumdesatkami pollaky.Ja jsem to vyuzil k uplnemu oddychu a sledovanim zbabraneho fotbalu s Danskem.Zitra to vypada na posledni den s moznosti lovu,protoze pak se na nas zase zene dest a vitr.

    #283249
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Opet hledam dovozce balicku na Bakkan.Kdo z okoli Prahy ma k nam cestu,ozvete se mi prosim na SZ nebo sem na vlakno.Predem dekuji Dedo

    #283262
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Zdar Peťo,vyrážíme v úterý ráno.Stačí to?  Z.

    #283263
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Zdar Peťo,vyrážíme v úterý ráno.Stačí to? Z.

    Uplne perfektni.Posilam ti SZ

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...