Nápověda Naše další projekty:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Zvolené téma obsahuje celkem 619 odpovědí. Do diskuze (74 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Cesar Cesar a poslední změna proběhla před 1 den, 3 hodiny.

Prohlížíte 15 příspěvků - 316 z 330 (z 620 celkově)
  • Autor
    Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Posilame slíbené reporty za uplynulé dva dny… v pátek a v sobotu jsme shodne zkoušeli vláčet na Asenu a těžší přívlac nebo pilkrovaní na Melsteinu. Zachytali jsme si parádně ale žádnou trofejku jsme nedostali. Polaci byli okolo 70 cm a keleři do 80 cm. Otestovali jsme naše gumové nástrahy na větší tresky a kelery a fungovaly parádně. Jožka včera vytáhl na Mírovo ptakopyska a kelírka 30 cm obecňačku něco málo přes 80 cm. Zkrátka pohoda slušné počasí a rybařina jak se patří. Dnes odpočinek protože vítr nás nepustil na vodu. A tak jsme dali sushi, sashimi a neco na povzbuzení mysli.. Fotky nemáme, posádka půjde v zimě na kurz fotografování, aby na příští výpravu byli připraveni jak se patří:.)

No stacilo by koupit nepromokavy fotacek hihi,

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Jeste posledni fotky od Kladrubaku a protoze porad prsi,tak se ani parkoviste odstavenych lodi neda pokosit.

Boris dnes udelal super sashimi z vcerejsich pollaku a s tim wasabi je to tedy pochoutka.Nasi kluci si to vzhledem k vyvoji pocasi o den zkrati a zitra se s nimi budu loucit.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Krasne letni dny v Norsku nas zatim na vodu nepousteji.Vitr stale na hranici 10m/s dest a zima jak v ruskem filmu.Mnozi uz to vzdali a zkratili si pobyty o jeden a vice dni,protoze kdyz tri dny sedite na chate,tak zasoby pohonnych hmot rapidne ubyvaji.Rozlouceni s nasimi rybari Benn opet zvladl na jednicku a Kladrubaci zvladli cestu domu za 26 hodin.Roman vyjizdel dnes rano,takze budu cekat na SMS zitra dopoledne.Zustala mi tu hromada nemeckych rybaru.Ti mi vsak odevzdavaji lode dnes a zitra odjizdi plny autobus.

Candat - Rosťa Candat – Rosťa 
    Účastník
    (114 odpovědí)
    byl(a) online před 4 minuty

Ahoj,

snad to bude příští týden o poznání lepší. V něděli jsme kolem oběda na místě. (mám pro tebe balíček).

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Louceni s nemeckym zajezdem probihalo v komorni atmosfere.Mr.Ludwig rozdal spoustu cen pro nejuspesnejsi rybare a potom zase Benn odmenil tricky nejvetsi ulovky v kazde chate,Nemohl jsem se divat na to tiche posezeni a zacal jsem cepovat pivo v mem tempu.Za chvili uz hraly z repraku nemecke odrhovacky,Benn rozdal vsechny mozne nastroje a zabava se rozjela az do teto nocni hodiny,kdy dosel treti keg piva.

Pocasi se nam zatim nelepsi,tak zitra zase jenom v kempu ci v garazi budu vyckavat na zmenu,

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Huraaa mam oddych.Do konce tydne tu budou jen dva baraky Nemcu,protoze cely kemp bude plny svadebcanu.Bennuv syn Lars se konecne rozhodl vstoupit do stavu manzelskeho a v sobotu bude svatba,na kterou se budou uz od ctvrtka sjizdet hoste.Proto jsem si vytahnul do sucheho doku Milovu oblibenou 6-ku a zacinam na ni pracovat.

Protoze se zlepsilo pocasi,tak jsem zitra slibil nemeckym rybarum,ze s nimi postrasime pollaky a rano v sedum vyjizdime smer Asen a pak I mozna Melstein.

Hyse Hyse 
    Účastník
    (457 odpovědí)
    byl(a) online před 20 hodiny

Dedo drzim palce at to tem Nemcum vysvetlis a ukazes, nebot co se tyka polaku, tak jsou na tom myslim podstatne hure nez nasinec. Myslim ze co se tyka vlacky, tak jsme jako cechoslovaci v porovnani s ostatnimi cizojazycnymi rybari v TOP trojce nekde nahore. 🙂

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Rano bylo naproste bezvetri a nulovy drift.Zamirili jsme na Asen a ja jsem vzal na lod uplneho novacka.Druha lod byla se starymi bakanaky.I v klidnem mori jsme na kazde melcince meli zabery,ale polaci ve velikosti okolo 70cm nas moc neuspokojovali.V poledne vsak zacalo foukat a to uz bylo jine kafe.Druha lod se docela trapila,ale my s novackem jsme opet zazili norskou fantazii.Ryba za rybou a vsechno ve velikosti od 80 do 96cm.Krasne souboje a nadherne ryby.Novacek si nastavil latku se svou 96-kou hodne vysoko a me se podarila „jen“ 94-ka.Dostal jsem od Nemcu vynadano ,ze uz se mnou na ryby nepojedou,protoze filetovali vice jak 4 hodiny.Rapidni rozdil mezi jejich gumovymi rybickami a nasimi Zoomy .Dnes si vsichni nakoupili po baliku.A zase to neni reklama ,ale cisty fakt.

Boris Boris 
    Účastník
    (16 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

Tak jsme v pořádku dojeli domů. Cesta byla po 3 a E6 na pohodu, celníci nikde. Jen po přejezdu dánsko-německých hranic nás německé Polizei auto odvedlo na opuštěné odpočívadlo, kde nás navedli mezi dalších 5 policejních aut na jednoho transitu. Zkontrolovali doklady, v autě nenašli žádné migranty a tak nás propustili. Bylo to vcelku vtipný:-)

Jinak poděkování patří Dědo, který se o nás staral, vozil na své oblíbená polakoviště, na Melstein na kelery a večer s námi poseděl a popil. Dědo ještě jednou dík a slibuju, že vínko na září vyberu sám:-)

Jinak jsme si 6 z 10 dní zachytali a jak jsme již psali bylo to o polacích, obecňačkách a kelerech. Polaci byli na kopcích u Asenu a na Melsteinu, Husoya na nác čeká v září. Keleři nebyli ještě najetí blíž ke kempu (nebyli ani na Storflua) a tak jsme je chytali na Melsteinu a pokud jste trefili správný čas, tak to byla Norská pohádka… Zbylé 4 dny foukalo jako v Letenském tunelu, a tak jsme pobyt o dva dny zkrátili…

Příští reporty včetně fotek budou letos v září…

jirka50 jirka50 
    Účastník
    (212 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Huraaa mam oddych.Do konce tydne tu budou jen dva baraky Nemcu,protoze cely kemp bude plny svadebcanu.Bennuv syn Lars se konecne rozhodl vstoupit do stavu manzelskeho a v sobotu bude svatba,na kterou se budou uz od ctvrtka sjizdet hoste.Proto jsem si vytahnul do sucheho doku Milovu oblibenou 6-ku a zacinam na ni pracovat. Protoze se zlepsilo pocasi,tak jsem zitra slibil nemeckym rybarum,ze s nimi postrasime pollaky a rano v sedum vyjizdime smer Asen a pak I mozna Melstein. [/qže e]    Dedy neříkej  že jsi uondán to mi k tobě nesedí takovej neúnavnej lovec . čeho je moc je moc,drž se ahoj.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Nemecti rybari si rozmysleli vcerejsi rozhodnuti,ze uz se mnou nepojedou na ryby a v devet rano se prisli zeptat,jestli s nima nepojedu na kelery a dorse.Bylo uz sice trochu pozde,ale pocasi bylo skvele a tak jsem kyvnul.Na prvnich mistech na jihu Melsteinu nebylo nic,ale uz na tretim miste,na kopecku s vrcholem 14m jsme nasli hejno obecnacek.Muj vcerejsi novacek se do nich vehementne pustil a tahal je I po dvou.Ja jsem si chytil svou obligatni metrovku a pak pri paseni malych kelirku skakaly jen 80-90cm ryby.Kdyz jsme naplnili jednu bednu ,tak jsem se pohnul na keleroviste.Nebylo tam sice hejno,ale brali samotari a tak byla velikost ryb lepsi jak v hejnu.

Vysledek dnesniho lovu-Nemci filetovali zase tri hodiny,chytily se ctyri dorse nad metr,nejvetsi 112 cm a nekolik peknych keleru-nejvetsi 111 cm.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Dnes jsem si udelal po trech mesicich nedeli/I kdyz je sobota/.Larsova svatba se kona nekde v Botngardu a v kempu je „tichucko jak na palucku v Rubisku“.

Nemci splnili hrozby a uz nemeli zajem tri hodiny filetovat a byli vyzkouset nakoupene Zoomy.Vratili se s usmevy na tvari asi s deseti sedumdesatkami pollaky.Ja jsem to vyuzil k uplnemu oddychu a sledovanim zbabraneho fotbalu s Danskem.Zitra to vypada na posledni den s moznosti lovu,protoze pak se na nas zase zene dest a vitr.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Opet hledam dovozce balicku na Bakkan.Kdo z okoli Prahy ma k nam cestu,ozvete se mi prosim na SZ nebo sem na vlakno.Predem dekuji Dedo

deda deda 
    Účastník
    (247 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Zdar Peťo,vyrážíme v úterý ráno.Stačí to?  Z.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1338 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Zdar Peťo,vyrážíme v úterý ráno.Stačí to? Z.

Uplne perfektni.Posilam ti SZ

Prohlížíte 15 příspěvků - 316 z 330 (z 620 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Červen 2017

Soroya » Únor 2017

Soroya » Červen 2016

Anketa