Nápověda Naše další projekty:

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Toto téma obsahuje 226 odpovědí, má 38 diskutujících a bylo naposledy aktualizováno uživatelem Sim Sim před 8 hodinami, 7 minutami.

Zobrazeno 15 příspěvků - 196 až 210 (z celkových 227)
  • Autor
    Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)
    byl(a) online před 13 hodiny

Rano jsme se rozloucili s kluky z Kajova.Tricko nejlepsiho rybare dostal Joki za sveho halika a Benn odmenil I Mariana za dlouholetou spolupraci

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Opavska parta mi dorucila jen tydo dve fotky,ale vubec nevim jak se jim dnes darilo celkove a ani ostatni party nevydrzely vzhuru do meho prijezdu z pristavu.

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Byli jsme dnes s ruskou partou protahnout kutr.Vyjeli jsme jen na 47-ku asi 5 km pred Melsteinem a tam jsme stravili cely vecer.Milionova hejna salatovek a mezi nimi sem tam vetsi keler,okolo 80cm a nejaka ta treska.Chytani naprosto vycerpavajici,mockrat jsem ani nenahazoval,protoze zabery byly okamzite.Tri bedny a nocni prace ve filetarne.Nemohl jsem v tom kluky nechat samotne,tak jsem jim trochu pomohl s filetovanim.

Rano jedeme zase vlacit,tak valim aspon na chvilku do postele.

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Odjizdi nam Ladce a Opava.Benn to po delsi dobe zase pojal jako ucitel hry na akordeon a opet nasel zdatne muzikanty.Preji vsem stastnou cestu a zase za rok nashledanou.Terminy na pristi rok jsou uz vsak znacne rozprodany,takze je treba se rychle nahlasit.

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Opavaci si dnes vyjeli jen dopoledne a nalovili par ryb na uzeni a na veceri.Super parta a dobri rybari.Na takove se clovek vzdycky musi tesit.

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Dnes jsem byl s ruskymi kluky jeste zavlacet a a na konci tripu jeste trochu popilkrovat.Vylet se vydaril a mimo polaka 92cm jsme chytili i 3 dorse nad metr

Sim Sim 
    Správce
    (8980 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Ahoj, mám si s sebou brát i pilkrovací vybavení, nebo stačí jen vláčka? Jde to více na Zoomy nebo rypery?

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Ahoj, mám si s sebou brát i pilkrovací vybavení, nebo stačí jen vláčka? Jde to více na Zoomy nebo rypery?

urcite vem I pilkarinu.Metrovky se jeste nevychytaly a keleri jsou prave najizdejici/tedy ti vetsi/ salatovek do 60cm je tu miliony.Na polaky ZOOM JEDE JAKO PILA,TAKZE NENI TREBA SPEKULOVAT SE ZMENOU.

Tesim se na vas a doufam,ze se dobre pocasi jeste udrzi.

Sim Sim 
    Správce
    (8980 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Ok. Těšil jsem se, že už mám sbaleno , ale dobře vezmu plnou polní. Doufám,  že už máš vygruntovaný domeček, když ti přijede vzácná návštěva.

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Dnes cely den osmicka vitr a najezd novych osadniku.Opet jsme plni az po strechu.Jedina fotka z rybariny s krasnym dorsakem.

Konecne jsem dostal dukaz o tom,ze nas Benn neni jen muz tisici remesel,ale venuje se naplno I kulture.Takto jej zvecnil nas kuchar Ivar pri vyspoupeni lidove hudby v pruvodu 17.kvetna.Proste je to borec

JAKABO JAKABO 
    Diskutující
    (2639 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Zdar Norci.2.7-14.7.2017 ideme na samostatnú chatu Torfride.Je tam samostatný prístav,samostatná filetáreň a mrazáky.Ja a partia z Brna. Chýba nám jeden do partie a mohol by som záujemcu zobrať mojím autom. Som z Trnavy.Všetko je zabezpečené a ponuka je na cenu dohodou.Ale orientačná cena zo všetkým je 800.-eur.

Tel 0911 430 470.

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Zdar Norci.2.7-14.7.2017 ideme na samostatnú chatu Torfride.Je tam samostatný prístav,samostatná filetáreň a mrazáky.Ja a partia z Brna. Chýba nám jeden do partie a mohol by som záujemcu zobrať mojím autom. Som z Trnavy.Všetko je zabezpečené a ponuka je na cenu dohodou.Ale orientačná cena zo všetkým je 800.-eur. Tel 0911 430 470.

Jakabo,kdybych tu nebyl,tak hned jedu s tebou.Ryby ted zacaly lovit a je tu neskutecna aktivita.Jen to pocasi se nam troche kazi.

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Krasne ryby pochytali kluci z DL .Vyjezd na noc se jim vyplatil.Ostatni bojovali proti osmicce vetru az rano a sice neco nachytali/na lod prumerne 1,5 bedny ale nedalo se ani fotit.

Terda 
    Diskutující
    (1 odpovědí)
    byl(a) online před 5 hodiny

Tak to se jim pěkně dařilo, jen od včerejška prší.. Snad se počasí změní a budou tam mít krásně :-)

Dedo145 Dedo145 
    Diskutující
    (1105 odpovědí)

Pocasi se nam necekane rychle umoudrilo a vsichni vyjeli na vodu uz okolo 14-15 hodin.Vybehl jsem se za posadkami podivat tak okolo sedme hodiny a jeste se jen paberkovalo.Kde tu jeden polacek nebo dorsik.Ale v pul devate se to zlomilo a nastal sen kazdeho vlackare.Polak na kazde nahozeni a drift jen 0.7 km v hodine.Proste nadhera.Na 200m driftu dve I tri ryby.Stacil jsem zaznamenat jenom kluky ze Samorina.Od ostatnich mam slibene fotky,ale asi az zitra.Ja jedu rano s nemeckymi stariky na vyjezd,tak nemuzu cekat na odeslane fotky.Dnes tedy aspon neco z meho fotaku a zitra posbiram ostatni

Zobrazeno 15 příspěvků - 196 až 210 (z celkových 227)

Abyste mohl(a) odpovědět na toto téma, musíte být přihlášen(a).

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Lokality

Bakkan Wahl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soroya

soroya

Seter Brygge

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Havoya

havoya

Maledivy

8