Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #280780
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Na Honzakove placku jsme zacali dnesni vlaceci pozdni odpoledne nekolika mensimi polaky a dorsiky.Asi po hodince prejezd na Melstein.

    #280786
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Po ceste jsme zkusili pilkrovat na Foretove 45-ce a pak na Svedske 43-ce.Uspechy se v prvnich driftech nedostavily,tak jsme pokracovali na Melstein a zkusili znovu vlacit na melcinach.Rybarina krasna a zabery v kazdem driftu aspon dva.Ryby jsme brali od 60 + a bednicky se rychle plnily

    #280790
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Na zaver jeste chvilku pilkrovani na zapadni melsteinske htane a pod miliony salatovych kelirku se chytily krasne tresky I polaci.Pulnocni lov byl perfektni a I kdyz pak zacalo prset a foukat,tak jsme se kutrem v suchu a bez mrznuti rukou v pohode dostali do pristavu.Tam nas cekala rada na filetarnu,protoze dnes byl opet vyjimecne stedry den.Kluci od Opavy meli krasne metrovky a Kluci z Kajova plne stoly filetu.Fotky z nich ovsem momentalne nedostanu,protoze jeste makaji,Jak dopadli ostatni nevim,protoze samozrejmne uz spi.Takze pokracovani zitra

    #280813
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj dedo tak jak? Prosím ťa čo je to tam na Kutri za špatnú dosku? Toľko sme sa nadreli a už to tam ku……

    #280815
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Po ceste jsme zkusili pilkrovat na Foretove 45-ce a pak na Svedske 43-ce.Uspechy se v prvnich driftech nedostavily,tak jsme pokracovali na Melstein a zkusili znovu vlacit na melcinach.Rybarina krasna a zabery v kazdem driftu aspon dva.Ryby jsme brali od 60 + a bednicky se rychle plnily

    No, uz to tu zacinam zase poznavat. Vypada to, ze na vlacku se zacina darit, tak se budu tesit na tvoje dalsi skvele reporty 🙂

    #280816
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ahoj dedo tak jak? Prosím ťa čo je to tam na Kutri za špatnú dosku? Toľko sme sa nadreli a už to tam ku……

     

    Marecku to si tam namontovali Nemecti soudruzi a tak zkousime,jestli to bude vyhodne nebo ne.

     

    #280822
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Konecne se nocni lovci a ranni filetari probudili a tak rychle doplnuji fotky z nocnich lovu.Paradne zachytali I chlapi z Ladiec a okoli.

    #280828
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Zdatne jim sekundovali Opavaci a na pocet velkych ryb asi dnes zvitezili.Pocasi se nam pomalu vylepsuje,snehove bourky uz prestaly a kazde rano nas budi svezi osmicka.Odpoledne se ale pravidelne vitr uklidni,takze ma kazdy moznost si pospat a odpoledne vyrazit na vecerni lovy.Ryby jsou uz konecne aktivni a urcite k tomu prispelo I otepleni vody,ktera uz ma 8,5 stupne.

    #280837
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dedo ne ze mi vychytas muj placek 😜😜😜 chytate krasne ryby

    #280845
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Honzaku neboj my ti to tam s Romanem1312 pohlidame😁

    #280860
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Honzaku neboj my ti to tam s Romanem1312 pohlidame😁

    Ja si snad budu muset muj placek oplotit 😜😜😜😜

    #280887
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Už jsem se lekl, žes napsal oplodnit 🙂

     

    #280901
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ladce jedou.Nadherne ryby,vlaceni ted prevlada a vsichni jsou zaujati timto druhem lovu.V nekterych partach se I z ortodoxnich pilkraru stavaji vlackari.Jak jsme douho cekali na polaky,tak ted jsou pri chuti a je to uzasna rybarina.

    Ja jsem se venoval hledani hejn velkych keleru a pritom jsem pokousel hloubky na mnicky a okouniky.Keleri jsou tu v milionovych hejnach,ale velikost jen do 50 cm.Hodinku a pul jsem se povenoval vlaceni na Honzakove jedenastce na Melsteinu a za 4 drifty jsem chytil 12 polaku a 2 tresky.Jeden monstrozni mi upadnul tesne u lodi,takze si tu na Honzaka jiste pocka.

    Ostatni party uz zaspaly,takze jejich dokumentacni fotky az po budicku.

    #280910
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Petre, predpokladam ze nejdriv nakrmis nasekanejma zoomama, jak radi Honzak a pak teprve nasadis nakou jinou na chytani. Taky to budu muset vyzkouset 🙂

    #280918
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Petre, predpokladam ze nejdriv nakrmis nasekanejma zoomama, jak radi Honzak a pak teprve nasadis nakou jinou na chytani. Taky to budu muset vyzkouset :-)

    Ale musíš je nastříhat nůžkama viz foto ať jsou kousky pravidelné 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...