Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #170025
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Jsem rád, že jste v pořádku na místě. Pozdravuj kluky a ať se daří.

    #171522
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Hruza,snih,dest,kroupy a narazovy vitr.Jeliman to dnes zkusil a vyjel do ZOO.Po par driftech a nekolika  malych dorskach se vratili nakomplet promoceni.Nemci ani holandane nevyjeli vubec.

    Ja jsem se s Mareckem venoval priprave dalsich lodi.Prvni  Garmin uz nahradil stary Huminbird a dalsi uz je v priprave na spusteni na vodu.Dalsi lode pripravujeme na lakovani .

    Jdeme dnes co nejdriv spat,protoze predpoved na zitra nam slibuje vhodne podminky jen do 10,00 hod.

    Tak nam drzte palce aby aspon 4 hodinky pocasi vydrzelo

    #171634
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Držím palce a zdravím z rovníku.

    #171894
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    dnes se nam predpoved umoudrila a vypada to,ze se bude dat jezdit cely den.Cekame na svitani a za chvili hrr na ne.

    #172095
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Uz se tesim na fotecky Dedo 😅😅😅😅

    #172097
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Tak Petře, ať se daří a těším se na Tvé reporty 🙂 🙂

    #172562
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Tak ať se daří…a těšíme se na tvoje  zprávy a fotečky..!

    #173152
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Dnes byl den jak vymalovany.Vstaval jsem sice ve dve rano ,abych nachystal celodenni stravu pro nase lovce a budil jsem je v 6.00.Zacali jsme klasicky u majaku .Rano v 7,00 tam byly vsechny nase lode.Ryby brali,ale jejich velikost nas neuspokojovala.Max. velikost okolo 80cm.

    #173156
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Vyjel jsem s Jelimanem na hledacskou vypravu.Navstivil jsem vsechna znama jarni mista z minuleho roku,ale krome par bednickovych dorsu a nejakeho toho kelera /vetsinou salatovky/ jsme zadny velky uspech nezaznamenali.

    #173161
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Kdyz uz to vypadalo na slusnou rybu,tak to byla jen treska podseknuta za ocas.Za Tarvou na kelerovisti se nam podarilo chytit dva krasne polaky z hloubky 100m.Jirka byl aspon trochu spokojen se svou 90-kou a Lubos se tesil z prvnich okouniku v zivote.

    #173164
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Jeliman je absolutne nespokojen,protoze ani tato ryba nebyla nad metr.Kralem dnesniho lovu se stal nas dobry kamarad Kurt se svou matickou 14kg.Konstatovali jsme po debate s nemeckymi rybari,ze skreje jeste nenajely v plne parade.Z ulovenych dorsu jsou tak v 10.procentnim zastoupeni.My vsak nezoufame ale doufame.Zitra se bude dat jezdit dopoledne,tak uvidime co se ulovi.

    #173255
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Dedo zkuste fjord, někde musí být schovaný.

    #173374
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ono to prepukne až sa na obzore ukážu lode so sieťami …8-)

    #173776
    borda
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Konečně jsem přihlášen, tak vás můžu všechny pozdravit. Dědo, Jeliman nebude spokojen dokud nechytí rybu velkou, jak je on sám.

    Kluci, přeji vám dobré počasí a spoustu úlovků.

    #174449
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Konečně jsem přihlášen, tak vás můžu všechny pozdravit. Dědo, Jeliman nebude spokojen dokud nechytí rybu velkou, jak je on sám. Kluci, přeji vám dobré počasí a spoustu úlovků.

     

    Neboj,dneska si I Jeliman prisel na sve a dokonce si s nami/zcela vyjimecne /dal stamprlicku jemneho destilatku  😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...